Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   Зараження коронавірусом. Відчуття в носі можуть стати ознакою захворювання

Попередженням про можливе захворювання COVID - 19 можуть стати неприємні відчуття в н

Відчуття в носі можуть стати ознакою захворювання

Попередженням про можливе захворювання COVID - 19 із-за зараження коронавірусом можуть стати неприємні відчуття в носі - закладеність, коління, хворобливість як від попадання води, проінформувало британське видання Express.

Як повідомляє Grebenka.com, у міру вивчення ученими природи нового коронавіруса і захворювання легенів, що викликається ним, з'являється більше відомостей про особливості розвитку інфекції в організмі. Це відноситься і до розуміння симптоматики: клінічна картина захворювання поширюється, стає детальнішою.


Відчуття в носі можуть стати ознакою захворювання коронавірусом
 

Список ознак, які повинні насторожувати у зв'язку з можливим зараженням коронавірусом, британські медики доповнили черговим симптомом - закладеністю носа і неприємними відчуттями в нім.
 
"Сигналами COVID - 19 можуть бути м'язові і головні болі, кашель, діарея, лихоманка, задишка, біль в горлі і втома. Якщо виникає відчуття закладеності носа, це теж може бути попереджувальним знаком", - заявили вірусологи.

Вони пояснюють, що вірус може викликати запалення в носових проходах, сприяюче збільшенню великих кровоносних судин і що створює набряк. В результаті значно зменшується або навіть блокується потік повітря, що йде через ніздрі. Так виникають закладеність і украй дискомфортний стан, пов'язаний з перевантаженням органу із-за спроб дихати в ситуації, яка до цього не розташовує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Симптоми коронавіруса. Як зрозуміти, що виникла задишка говорить про COVID - 19?

Медики закликають не відноситися до відчуттів в носі як до чогось банального. Впровадившись в організм, коронавірус може провокувати небезпечні для життя стани - задишку, низький рівень кисню в крові, ниркову і печінкову недостатність, пневмонію, здатну довести людину до летального кінця.

Що стосується спроб промивати ніс солоною водою у вигляді міри відвертання зараження, експерти констатують: "Немає ніяких доказів того, що регулярне полоскання носа солоною водою може захистити від коронавіруса. Відносно застуди є украй обмежені дані про те, що це допомагає".


Схожі матеріали:

Категорія: Здоров'я
Переглядів: 893 | Теги: коронавірус

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg