ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Нові обличчя фестивалю в підготовці Урочистої Ходи і Мітингу

Доброго дня!

Мотоклуб "Лінкольн" і далі звітує про роботу по підготовці Мото-рок фестивалю "Небеса", який у цьому році проходитиме і незвичному, розгорнутому, патріотичному форматі.

До підготовки фестивалю долучаються нові люди, вони приносять свої ідеї і побажання, беруть на себе частину підготовки і відповідальність за певний відрізок роботи .

Приємно, що гребінківська інтелігенція хоче внести свій вклад в проведення цьогорічного фестивалю і готова до співпраці з організаційним комітетом.

Дозвольте представити вам людину, яка займається підготовкою мітингу і урочистого концерту. Ця людина пише авторський сценарій. Вона вміє це робити на професійному рівні" і саме тому Мотоклуб "Лінкольн" радо погодився на співпрацю з талановитою, креативною, розумною і творчою гребінчанкою, викладачем англійської мови.

Знайомтеся: ЦИМБАЛ ОКСАНА ВЛАДИСЛАВІВНА
 


 

Саме Оксана Владиславівна очолює сценарну групу і проводить складну роботу по підбору концертних номерів мітингу "Мирні небеса України".

Ставимо її погляд на фестиваль, Урочисту Ходу в вишиванках, мітинг, без редагування. У своєму зверненні вона виклала власне бачення, для чого Гребінці українське мото - свято і яка роль гребінківців в патріотичному вихованні.
"Гребінківці!

Всі, для кого ця земля є частиною душі! Запрошуємо взяти активну участь у підготовці і проведенні Свята Вишиванок!

Примітно, що в цьому році Мотоклуб «Лінкольн» , Мото-рок фестиваль «Небеса» організовують в Гребінці масштабний масовий захід «Урочиста Хода в вишиванках» та мітинг «Мирні небеса України».

В час, коли країна потерпає від війни, мотоциклісти, байкери, рок-музиканти, інтелігенція, підприємці, творча молодь об'єднуються, щоб підняти патріотичний дух гребінківців. Щоб посіяти в душу гребінчанам впевненість у завтрашньому Мирному дні, розбудити кращі душевні помисли, повернутися до традиційних українських коренів, посприяти патріотичному вихованню молоді району.

Гребінківська земля народила багато талановитих людей. Давайте зберемося всі разом єдиною родиною земляків: талановитих, працьовитих, дружних, творчих людей і доведемо, що бути патріотом – не данина моді, а стан душі, дорога в майбутнє.

Тільки разом ми збережемо мирні небеса України!

Підприємці, рукодільниці, майстри і майстрині! Покажіть своїм землякам, що наше, Українське, вироблене, вишите, змайстроване є найкращим! Прийдіть і нехай місто засяє маленьким українським ярмарком, в підтримку Урочистої Ходи у вишиванках! Не дамо ворогові пройти нашою землею! Нехай міць українського духу в наших серцях стане щитом і мечем, які перегородять дорогу будь-якому агресорові!

Мото-рок фестиваль «Небеса» давно став нашим, гребінківським, традиційним здобутком. Ідея зібратися, щоб згадати друзів, які померли молодими, залишивши свій маленький слід на цій землі, як ніколи актуальна в час, коли на війні гинуть молоді люди.

Гребінківська інтелігенція долучається до Мото-рок фестивалю «Небеса», щоб підтримати молодіжну організацію «Лінкольн» в ідеї популяризувати українське і об»єднати гребінківців в єдине ціле заради миру.

Шановні гребінківці! Долучайтеся до гідної справи! Незалежно від політичних поглядів, уподобань, професії, ми, в першу чергу, ГРЕБІНКІВЦІ! Нам жити на славній гребінківській землі, тут рости нашим дітям і онукам. Саме тому ми посіємо зерна любові і гордості за свій край. Саме тому ми заквітчаємо Гребінку традиційною полтавською вишивкою, розмаїттям вишиваних традицій нашої великої країни. Бо Україна була, є і буде - єдина!"
Мото-рок фестиваль "Небеса" та Мотоклуб "Лінкольн" вважає за честь співпрацювати з людиною високої моральної душевної організації, справжньою патріоткою міста, яка виростила не одне покоління молодих гребінківців і дала їм путівку в життя.

Всі бажаючі, які мають ідеї чи побажання стосовно урочистого мітингу "Мирні небеса України", можуть висловити їх в коментарях чи особисто Оксані Владиславівні Цимбал. Вони будуть враховані і реалізовні у спільному творчому проекті небайдужих людей.

Мотоклуб "Лінкольн" бажає Оксані Владиславівні і її команді світлих креативних ідей і всіляко сприятиме їх реалізації.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1318
Теги: урочиста хода, Гребінка, Мото-рок фестиваль, НебесаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg