ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Мотоклуб "Лінкольн" у школі-інтернаті

17 квітня 2016 року у Майорщинській школі-інтернат, що у Гребінківському районі , було проведено неординарний захід для вихованців інтернату.
 


 

За ініціативи і організації Мотоклубу "Лінкольн" вперше було проведено незвичний  квест "Зроби добру справу".
 

 

На заклик LINCOLN MC долучитися до благородної справи  відгукнулися творчі дитячі колективи.
Дитяча теарт-студія "Парадиз"Гребінківської ЗОШ !-!!! ст. №2 привезла дітям зі складною життєвою ситуацією театральне дійство під назвою "Не хочу бути собакою". 

 

 

Неабиякий внесок у проведення квесту "Зроби добру справу" зробила і старша група танцювального колективу "Забава"(керівник Оксана Лісова). Запальні танці, яскраві костюми, емоційні виступи дівчат зривали шалені оплески діток зі школи-інтернату.


 

Танцювальний колектив "Забава" відомий своїми успіхами і постійною співпрацею зі своїми шефами Мотоклубом LINCOLN МС в усіх масових заходах клубу, має високий професійний рівень і є взірцем танцювального мистецтва нашого міста.
 

 

Вихованці Майорщинської школи-інтернату показали неабияку активність і ентузіазм, радо приймали участь в конкурсах "Повітряна битва", Наша краса", "Армреслінг","Стрибки у мішках","Краса-довга коса","Перетягування канату". 

Наостанок вихованці інтернату і гості -учасники колективу "Забава", студії "Парадиз", учні Гребінківської ЗОШ !-!!! ст. № 2 під керівництвом Цимбал Оксани та вихованці Майорщинської школи-інтернату разом з мотоциклістами -клубниками, виготовили газети з побажаннями один одному і обмінялися ними в знак дружби. 

Як зазначив Президент LINCOLN МС Віктор "Царь" Памір, робити добро не треба до якоїсь дати чи з нагоди якогось свята. Ділитися душевним ставленням до тих, хто цього потребує в силу непростих життєвих обставин - це вміння почути і відчути інших.
 

 

Квест - це завдання, в нашому випадку "Зроби добру справу" - це завдання подарувати дітям зі школи інтернату свято, емоції, позитив. Пробудити в них бажання до перемоги, спонукати до праці над собою, дати надію на те, що в них є всі шанси досягти успіхів у творчості.Всі діти однакові, в яких би оставинах не знаходилися: вони хочуть уваги, тепла, маленьких здобутків. Мріють знайти своє місце в житті.
Завдання Мотоклубу "Лінкольн" об'єднати всіх дітей в одну дружну команду, показати їм, що всі вони рівні і цікаві, розумні, винахідливі і позитивні - виконано.


 

Квест "Зроби добру справу" вдався. Це було дуже видно, коли вихованці Майорщинської школи - інтернату не хотіли відпускати юних артистів і мотоциклістів Мотоклубу "Лінкольн".  

Мотоклуб "Лінкольн" дякує своєму постійному інформаційному партнеру Гребінківському офіційному сайту ( власник Григорій Сліпак ) за надану інформаційну підтримку і наголошує, що сайт міста Гребінка має першочергове право на розміщення матеріалів, пов'язаних з діяльністю  Мотоклубу "Лінкольн".
 Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Територія МС "LINCOLN" | Переглядів: 1483
Теги: зроби добру справу, Віктор Памір, LINCOLN MC POLTAVA, квест, Майорщинська школа-інтернат, мотоклуб, ЛінкольнНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg