ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   

Про куряче мНясо, яке продають гребінківцям

Скажу по правді, я ледачий кіт. Зазвичай купую пакет корму сухого і живу місяць без нявкоту і бурчання в котячому животі. А тут ситуація: напросилася в гості симпатична кицька, то я лапи в лапи і гайда по магазинам наших підприємців-в пошуках смачненького.

Лечу, "ветер в харю, а я шпарю", крила за плечима в передчутті вечірнього "романтІка" шарудять, здається, на всю Гребінку! ну і нехай! Щастя мені пасує!

Купив курячих грудинок, знайшов в інтернеті рецепт супу і приступив до виконання непідйомного завдання, адже не буду я мишами чи сухим кормом кралю годувати!

Зробив усе, як велів інтернет: порізав мНясце, що чомусь розлазилося в лапах, кинув на сковорідку, воно якось скрутилось, як сволоч на вірьовці, надулось і побіліло, почекав "золотавого кольору" - не дочекався нічого, крім білих бульок, дуже схожих на мильні тільки мутних; і вкинув у каструлю, де вже кипіла картопелька і пшоно.

 На мій котячий подив, так зване мНясо замість того, щоб лягти на дно(що так обіцяв мені інтернет), плавало зверху, мов кака. Я і ложкою його топив, і черпаком, вже й шмат цеглини на нього поклав прямо в каструлю з супом, не допомогло: тільки вийняв цеглину, та курятина, як поплавки, вистромила свої писки із супу і витріщилася на мене своїми гмо-шними беньками...

Краля як побачила мій "шедевр", пирхнула, махнула хвостиком і вшилася до сусіда Цигана, що саме розжився маленькими карасиками на базарі, а я , нещасний і втомлений, з каструлею супу пішов на розбірки до тих підприємців.

На жаль, вони вже зачинили магазин, я даремно обурено нявкав і обпісював їм двері магазину, мене ніхто не почув. Я плюнув , перейшов через дорогу , вирив ямку, вилив туди суп і почав загрібати, щоб те гімно, що втюхують гребінківському покупцю по шаленим цінам, більше не дивилося на мене з каструлі своїми вилупкуватими очима.

А ще довго сидів і думав свої котячі думки: як можна продавати людям таку каку, якщо сам живеш серед цих людей?

Мабуть, совість їхня так само завонюється на другий день у головах , як ,так звана, курятина в людських холодильниках.

Цей реквієм не по курятині. Він - по людській совісті.Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1071
Теги: Покупець, Обурення, курятина, Совість, неякісне, Гребінка, підприємціНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg