ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Свині не винні або Портрет Гребінківського свинства

Весна влупила поміж ріг пахучим любовним трунком. Я вию, як ієрехонська труба і яйця водять мене по всіх закутках Гребінки, де хоч трохи не дуже обшарпана кішечка вертить своїм пухнастим задком. Весна!!!!!! Мчусь на любовних крилах до танка, аж раптом напала на мене творча невдача! Що це у мене із зором???

Невже галюцинації?? блін, треба було не їсти шматка піцци із грибами,яким так не жадно пригостила господиня в обід.. Гальмую всіма чотирма лапами, протираю беньки: та ні! Норма з очима! І бачу картину маслом: на трасі швендяють .. свині. Угу-угу, саме свині,

Один, два, три, п'ять..куди, падлюки, побігли, дайте я вас порахую!!! на мить я відчув себе,як Петрик П'яточкин із мультика, а довбані свині, вихилясають по дорозі, і їм пофіг двадцять вісім, що якісь чортові машини хочуть проїхать.

Одна свиня рожева, сраката, так і піде на Паску в ковбаски, а інші, чорнопикі і чорножопі, як відомий пастор Сандьор, підсвинки, штук десять чи більше, чи менше, створюють свинячу пробку.

Я скромно мовчу, що ці засвинячені громадяни дороги дрищуть у всіма своїми свинячими сраками і біля танка, зісрали дорогу від нього і до церкви. Регочуть мужики обабіч дороги, маневрують машини між цим свинством.

Що смішного! Алльо, мер, непорядок! Біжи, давай посрача свиноті, щоб не порушувала баланс у місті! Хоча... до чого тут мер? де в його посадових інструкціях написано " бігати за бродячими свиньми"?? Отож бо! Алльо!

Начальник ДАІ! Порушення на дорозі! біжи з хворостиною за поросячим сімейством і оштрафуй їх, що вони без водійських прав рухаються по ввіреній тобі дорозі! Хоча.. Якщо даїшники ще й за справжніми свинюками будут бігати, то коли їм ловити свиней у людській подобі з п'яним рилом за кермом.

Отож бо! кАрочЄ, СВИНЯЧИЙ БАТЬКО, чи як там тебе, шановний власник цього паскудства! Тобі мНясце, а нам - свиняча дриШля? Може, закрий своє Багатство? Га? Чи геть зовсім живеш у дикому лісі, де обісрані свинячі зади на дорозі-це норма??

П.С. Хто має фото цього свинячого флешмобу, киньте адміну, щоб доповнити Портрет Гребінківського свинства.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1251
Теги: машини, свинство, ДАІ, Свині, Гребінка, паскудство, дрисля, Дорога, мер, танкНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg