ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Зачепив на свою голову колись тему школи в "Маленьких історіях маленького міста". Чат вибухнув. Гімнобомбою. Такого відбірного лайна я стільки не бачив навіть у тій купі піску на вулиці Жовтневій, куди ми всім котячим кварталом ходимо справляти нужду по великому. Слава котячому богу, що будівельники, які облицьовують там старий будинок-сарай облицювальною цеглою, не побили нас досі за те, що ми перепаскудили їм пісок.

Так от: про чат. Маючи змогу висловлюватися там, не реєструючись, гребінківські активістки вчительського руху влаштували велике прання кісточкам всіх, хто їм не подобається, що страшно підходити до тієї пральної голгофи.

Там клеймують, четвертують, вішають, ріжуть, словесно розстрілюють - всі вигляди страт і тортур представлені в широкому асортименті. Уже обминав - обминав оте смердюче словесне полоскання і вирішив попросити всіх закрити роти.

Коли написав про свою першу вчительку ( про реальну людину з Гребінки, лише імена однокласників змінив) - на цю тему - тиша гробова. Бо про хороше говорити не вміють у нас.

Зате кожна прийшла виштрикувати іншій очі з цілим оберемком звинувачень. Та й імена у всіх: то крапочки, то рисочки, то пунктирики, то ще якісь знаки - ні одного імені.

І ненавидять всі і всіх. Гризуться крутіше за бабу Параску з бабою Палажкою. А словеса які!

Шановні гризопупові оришки місцевого розливу вчительського фасону! Не вбивайте образ вчителя і репутацію педагога не викачуйте в багнюці - і без вас є багато бажаючих це зробити. Вирішіть свої конфлікти на роботі, спілкуючися один з одним, а не обпльовуючи спини колегам, і лише тоді ви зрозумієте, що вчитель - це велика відповідальність ліпити особистості маленьких громадян.

Інакше всьому прийде край і гнатимуть вас сраною мітлою, не розбираючися, хто хороший, а хто не дуже, бо ви самі причісуєтеся під один гребінець або дозволяете причісувати себе одним гребінцем.

Вчіть дітей. Лікуйте свої душі, працюючи з підростаючим поколінням і досить воювати самим проти себе.

Бо Гребінці потрібні не гризопупові оришки, а вчителі.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 824
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад ПолтавщиниЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Как отличить легальные онлайн казино от ...

/_pu/67/33307487.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg

Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg

Просто наслаждайтесь: это лучшие позы дл...

/_pu/67/94451366.jpg

Кашель, який довго не проходить: розпові...

/_pu/67/79659105.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Фіалка цвістиме цілий рік: важлива підка...

/_pu/67/28304347.jpg