ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Добрий вечір,пані міністр і просто красуня Наталочка Королевська!

Переглянувши картину "Козаки пишуть листа турецькому султану", я відчув себе теж трохи козаком і вирішив написати листа Вам. Але, як справжній лицар, я буду писати про Вас тільки гарне, адже лексикон тих козаків з тієї картини зовсім не підходить для того, щоб Ваші гарні очі таке читали.

Я зараз зайнявся графоманством, бо палкий березень позаду вже, а наступний-далеко попереду, от і вирішив трохи розширити свій кругозір і навчився користуватися інтернетом, дякуючи якому перечитав усі Ваші звіти про відсутність затримок з соціальних виплат.

Окрилений Вашим оптимізмом, прийшов у чат і поділився позитивом з усіма-усіма!! Мовляв, і осінь-золота, і день учителя-свято! Л-я-п-о-та!!!

Та не так сталося, як гадалося..на жаль..витовкли мене в ту мою писанину писком, як шкодливого, вибачте за тафтологію,кота. Сказали, що написая я каку брехливу, бо, бачте, у вчителів в пузах з голоду бурчало, бо їм не дали зарплату на свято.. Гепнули "веслом" по моєму настрою веселому! Я їм: " так я ж не винен! Це не я не дав!", а вони -мені: " Не має значення!". Я- їм: "Хай напишуть колективного листа і бастують!". Вони - мені: "Так страшно ж..Дві догани=звільнення!". Я - їм: "А профсоюз навіщо??". Вони-мені:"бла-бла-бла!"

Шановна моя симпатична пані міністр! Отаке брешуть, гади! Це ж тінь кидають на правдивість Ваших слів, безсовісні!

Ой, та хіба тільки вони. Пишу Вам своє обурення з приводу всіх брехунів і брехух, що косо на Вас дивляться. І ті, що кажуть, мовляв , у дитсадках не дають зарплатню, і брешуть декретниці, що вже народили, а ще й лікарняного сплаченого не бачили. Та що вже там вони! Не встиг слова ляпнути, що ледь не вбився на каштанах-проїхав сто метрів на них і боки пообдирав, а вони - мені: "Не нявкай! Комунгосп зарплатню не отримує!"

Ой, куди не повернуся, всі Вас згадують. Мабуть, Вас, Пані Королевська, та гикавка вже змучила! А тут ще й немає виплат по центру зайнятості! І всі пищать, що в них діти їсти хочуть, уявляєте?

Та я за Вас заступився. Всім сказав:" Ловіть мишей! Не лінуйтеся! Я от не чекаю від пані міністрихи Наталі Королевської манни небесної - мені достатньо її красивих очей!". Так що не сумуйте з приводу гребінківських побрехеньок - у Вас є я.

Ваш відданий лицар Кіт. Мр-р-р-р!Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1507
Теги: Гребінківщина, породілям, Гребінка, лист, брехня, заборгованість по виплаті зарплат в, Полтавщина, Королевська, міністр, дитсадкиНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg