ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Коли чесність аж пре: про освітянські інтриги по-гребінківськи


Немає нічого дивного в тому, що в цю мряку ( яка мені, Коту, сигналізує про початок шлюбного котячого тирлування) , я прихопив під м'яку лапку голодну до ласки кицьку і повів її на культурний захід. Так роблять усі джентельмени котячого і чоловічого поріддя.

Школи змагалися в драматичному мистецтві, дітлахи хвилювалися, несли через усе місто декорації і костюми в будинок культури, я разом з кицею примостився на гальорці і поринув у світ прекрасного.

"Лісова пісня" вбила мене наповал.. Академічний спів обдер мою душу від житейської кори - вона наче ще раз народилася.. я закохався в очерет і ніжну березу, я не чув нічого і не бачив.. я "ЖИВ" лесиною "Лісовою піснею", я горів нею, страждав і хворів, кохав і розчаровувався..

Який режисерський сильний хід! Яка динаміка! Яка чуттєвість і чистота! Які окрилені ті малі артисти - вони сяяли і розчинялися у тій непростій історії нерівного кохання...

Зал ревів! Він аплодував, мов шторм! Він закидав школярів-аматорів заслуженим "Браво!", плакав і дихав разом з ними..

Після постановки залишилось "послевкусие" - емоції розкладались на нотки настрою і полонили-полонили-полонили.

Не хотілося тікати з того полону. Хотілося його ще і ще!...

Я бачив і інші виступи, та саме цей мене вразив і закохав у себе..

А потім почув, що тій школі не присудили навіть сто двадцять четвертого місця за участь.. хоча вони були поза конкуренцією ( це люби, Боже, правду, як кажуть).

Та все вирішилося, як зазвичай-тим хто гарно дупу начальству лиже - призове місце. Тим, хто працює гідно і ліпить людські душі - дуля.

А що може запропонувати в нагороду людина, яка навіть не вважала за потрібне прийти і головувати в журі? Бо їй же з відділу освіти до РБК - як до Києва рачки задом наперед - мабуть, заблукала по дорозі.

Та взялася гомоніти про "режисуру ніяку" в постановці "Лісової пісні" - колишня учениця цієї школи, яка колись цю школу закінчила на два з плюсом, а де було три - так таке натягнуте, що, якби відпустити натяжку- так в Америку залетіло б:) І тепер це "цабе", що втесалося за ящик помідорів чи моркви в РБК, бомбило по дитячих чистих душах і по їх старанності , і таланту.

Так, дрібничкова помста довела її авторок до якогось збоченого оргазму, мабуть; накакала в дитячі душі і показала "чесність", як вона є, в нашому доблесному гребінківському освітянському лайні.

Це ж не перший випадок, коли освітянська і "культурна " хеліта збирається в шобла, щоб задавити гідних і розумних.

Та раджу не ображатися на тих дам в "суддівських мантіях": "Лісова пісня" - річ не для тупих.

Якщо якомусь телепню в спідниці бракує мізків зрозуміти постановку, режисуру, майстерність актора, композицію - це проблеми дундуків з порожніми головешками, але ніяк не проблеми сильних вчителів і талановитих дітей.

Перша школа! ви - найсильніші і найдостойніші були на цьому конкурсі! Сильних бояться, їм заздрять і не вибачають успіху: тому поставтеся з розумінням до посадових осіб, які прізвище своє пишуть з помилками:)

"Рождённый ползать - летать не будет".

То нехай повзають у своїй недалекості, у своєму свинарнику, а ви йдіть вперед: там на вас чекають нові історії і нові звершення!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 2129
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця
Теги: Маленькі історії маленького міста, тупі люди, Несправедливість, Лісова пісня, школярі, Гребінка, конкрус, малі артисти, школа, журі


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад Полтавщини

/_sf/14/68300995.jpg

Вірші поета Євгенія Юхниці

/_sf/14/45489811.jpg

Нерухомість в АланіїЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Правда про стерилізацію кішок

/_pu/68/64986046.jpg

Как выбрать идеальные женские трусики

/_pu/67/44758545.jpg

Спостереження у гінеколога – запорука жі...

/_pu/67/69342895.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Робота моєї мрії

/_pu/68/67250007.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg