ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   Що спільного між гребінківською школою і махновщиною


Сонце жовтневе, озброївшись золотою теплою сокирою, б'є межи очі, мружаться і люди, і коти, наче й приємно, що тепло, та сліпить очі!

Я, як завжди вредний і незадоволений, пухнастий і причісаний, петляю містом, користуючись теплою погодою і майже літнім настроєм, щоб вирішити свої котячі справи і поспілкуватися зі знайомими на вулицях Гребінки.

В черговий раз вступаю в одне і те ж гімно, бо писатиму на шкільну тему, будь вона неладна! Та куди ж не писати, всі роблять вигляд, що нічого не відбувається, з різних своїх причин, а тим часом...

Є в нашому місті найскандальніша школа, переможець району по какі. Чи то так впливає на неї вигадана нею ж зоряність її, чи , може, черговий керівник має рильце в пушку,як я (та я кіт - мені пробачити пухнастий писок можна, а от їй..), чи навіть сам котячий бог не в курсі справи.

Згадав чатівські баталіі прошкільні, де весь час фігурувала одна міська школа, згадав не тільки сумнівні коментарі (себто погані), а й хвалебні оди, що з новим директором там ТАКЕННІ(!) зрушення, що хоч медалями директрису закидай по самі вуха, а сьогодні зустрів табун стурбованих мамок і батьків, які про ті зрушення мають геть іншу думку.

Мені, котові, важко зрозуміти , чому саме цей шматок освітянської суші в районному житейському морі, завжди вкритий какулами з матеріалу, що не тоне.

Не буду вихилясати словесні вихиляси даремні, а перейду до справи. Кажуть, там туалет відремонтували в приміщенні, за батьківські гроші. Наче -УРА!-молодці вчителі, що видурили з батькі гроші, і молодці батьки, що хотіли своїм дітям нормальних туалетів і дали тій "доблесній", що на посаду через голови лізла і по трупам особі - зі своїх кревних по певній сумі.

Якби не одне "але": в туалет вчителі лише ходять, дітям - зась! Для дітей вони замикаються.

Та я ці балачки списую на "брехливих батьків", які завжди "незаслужено оббріхують" керівництво тієї школи, я по-котячому вірю, що все не так, що там керівництво "вибиває" кошти і в районі, і в області, і в залізниці (так би мовити, за сімейними зв'язками)"- принаймі так те недішливе керівництво декларує.

А насправді? Насправді не знаю, кажуть батькти, що дітвора "листи щастя" принесла в чергвий раз: "просимо здати на благоустрій школи по 50 грн, в зв'язку з відсутністю фінансування".. І підпис ( як все продумано!)-"батьківський комітет".

Хіба мені,котові зрозуміти, що це і хто з них бреше? Керівництво школи - не бреше, як завжди робить вигляд керівництво району, виходить , батьки-брехуни??

Шановні батьки, не брешіть на школу, яка так віддано і чесно виконує свій професійний обов'язок і ставиться до ваших дітей не так, як ви кошти здаєте( чи не здаєте), а виключно так, наскільки ваші діти готові до уроків!

Махновщина рулить - повна анархія і при цьому ще й дурнів з батьків робить "владний олімп" тієї міської школи.

Позиція "бАгіні", що стоїть за кермом того шкільного лайнера, така: вона сцить межи очі батькам, і каже, що то божа роса.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1352
Теги: шкільні побори, батьки, діти, ЗОШ, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg