ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Ой, тут таке! Таке-е-е-е! Мчимо в Євросоюз з голими задами по колдобинам і з піснею!

Не преший місяць, я к в нашому місті відмінили правила дорожнього руху! Караул!!! ДАЇшники - безробітні!!!!
Це не мрія гребінківського водія, не плід мого котячого уявлення, це - справжнісінька правдонька. людоньки!

Йду, задерши свого пухнастого хвоста біля вишки в Гребінці, як вчила мама, думаю, подивлюся вправо-вліво, щоб зорієнтуватися, чи не летить на мене залізна котяча смерть на колесах(бо так не хочеться стати черговим пухнастим блином), а ж раптом чую: "чиргик - хряп - чиргик..дринь - бздинь - шмяк..". Та що ж воно таке? Глянув, щось повзе. Халабуда якась, то видно її, то не видно. Роздивився, то автомобіль, пукаючи і кашляючи, перелазить через вибоїни, обминаючи те, що колись називалося дорогою.

"Ах, ти ж порушник!!Куди лізеш по зустрічній!" - це я волаю. Водій, не стишуючии ходу, бо й так ледь повзе, каже з вікна: "Сам їдь по тій половині, я вже колеса там "залишав".."

Я не водій, я -кіт. Та стало шкода людину, мені то біг через дорогу з перешкодами - то спорт, а от йому - справжня економічна криза, бо ходова не витримує і місяця. Від вишки і до церкви - справжні "кола на полях". Інопланетні. Бо ямеги треба якось об"їжджати, чи перелазити.

Всі водії кричать: "Слава бузині!"(тільки нецензурно). Мені в свій час мама заборонила вживати такі слова - дала такого ляща, що й досі пам"ятаю..До чого тут бузина? Це я не розумію.Я ж кіт. Інші, ще більш нецензурно, славлять іншого - дядька з мерії. От причепи. І чого вони?

Та всі - з піснею, з піснею! Весело по життю.

Даїшники, безробітні в зв"язку з відсутністю доріг, роблять ставки, хто перелізе через яму на дорозі, а хто ні. Нова гра в них: "перегони черепашок" називається.

Я прямую у справах, бо знаю "прохідні місця" - де плити аеродромні лежать. А люд товчеться у бездоріжжі,як вода у ступі, і лунає над гребінкою гребінківська народна пісня : на дорозі-бузина, а в мерії - дядько. А чому б і не лунати, що пісні, що бузині, що дядькові байдуже до гучного "слава!"


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1214
Теги: Обурення, вибоїни на дорогах, водій, ДАІ, Гребінка, БузинаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg