ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Як не вступити в політичне гімно


Мабуть би, і не зачіпав би цю тему, якби не гаряча дискусія у чаті. Напишу коротко свою думку.

Міліцію бити не можна. Ніколи. Нікому. Ні при яких обставинах. Я так вважаю. Міліція - останній форпост у цій країні , де ніхто не застрахований від всіляких кримінальних негараздів. Дивлюсь, як товчуть чиїхось дітей у міліційній формі на тому майдані, позаривав би тих "героїв", які здуру чи під прикриттям плюють на закон і порядок. Шкода матерів тих безвусих юних кадетів, їхні діти - на роботі. Бити їх - те саме, що бити вчителя у школі чи лікаря у лікарні.

Студентів не можна залучати до протестних мітингів. Вони теж чиїсь діти. За вонючі 150 гривень,які платять за участь у мітингу, залишитися калікою, горе і тій молодій людині, і її батькам.

Бити журналістів, як і міліцію - не можна.

Не можна давати людям ілюзію свободи, вони стають сліпими і тому перетворюються на маріонеток, хочуть вони того чи ні. Навіщо звозити людей, давати їм "свободу дій", щоб потім вони сиділи на нарах?

Ніяка асоціація з ЄС не варта того, щоб сотні тисяч людей у Києві срали де попало, бо там не так багато туалетів, щоб можна було кожному справити нужду.

Якщо комусь потрібно в прем"єри привести свого чувака, то нехай головний боксер країни за барки викине старого з кабінету, а головний свободівець заплює йому очі, на Арсенія надії нема ніякої-він слабий, як морква.

Люди добрі! Ні одна адекватна людина ні за яку ідею не спатиме в такий дубать просто неба чи в запуканій палатці, щоб зранку отримати по ребрах беркутівською дубиною.

Всі нормальні люди вдень на роботі, увечері - біля своїх сімей. Який в чорта страйк?? Є там 450 депутатів -нехай страйкують, один хрін нічого не роблять.

Політичне гімно міситься великими грішми. Це не наші з вами гроші і ніколи нашими не будуть.

Любіть своїх дітей. Не грайтеся в анархію. Не ходіть за політичними Нільсами, як криси. Бо кінець ваш буде проогнозованим.

Яким би смачним не здавався вам ковток уявної свободи - не переступайте закон. Відповідальність не забариться.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 3317
Теги: міліція, Майдан, Закон, Гребінка, ЄС, протестиНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg