ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
На розі вулиць Калініна і Петровського через вечір - секс зі сміттєвозом. Секс - річ приємна, звісно, та не в цьому випадку, повірте.

Йшов я зі своєю кицькою прогулятися вечерком, ми муркотіли про любов і раптом побачили те, що називається "повний капут"! Ні! Це не недобиті фашисти часів Великої Вітчизняної окупували цей шматок Гребінки - п"ятачок, де сходяться дві найбільші вулиці. Це не прилетіли марсіани, щоб надавати щолбанів гребінківським землянам.

Це - інше. Ще страшніше.

19 година вечора. Посеред дороги стоїть сміттєвоз, навколо - рій "поросяток"(тих, хто "свинячить" на славу і має сміття), тут відра, кульки, мішки, коробки зі всіляким "сміттєвим" крамом і добропорядні гребінківці шикуються в колону по чотири і прагнуть правильно зробити - не кинути сміття під дерево чи посеред тротуару, а все - цивілізовано: в сміттєвоз.

Мов не перед добром, летять машини по дорозі, наче мухи, що злітаються на запах, вони просто нескінченною колоною, що сліпить очі і псує нерви, пруть і пруть.

Дядько зі сміттєвоза сердиться, закидає все що встигає в машину, підкидає лопатою-воно перелітає через машину і геп мені за шиворот! Фу! Засмерділо як і посипалося, аж до хвоста - крихи, обгортки, ковбасні шкурки, шкаралупи з яєць.

Армія добропорядних громадян більш стійка, ніж я. ЇЇ не лякають машини, що не скидають швидкості і сліплять очі, їм не страшні ошурки сміттєвого походження на комірах, за шиворотом чи на голові, вони повинні викинути сміття, бо квартира-не гумова, звалище не зробиш.

Я обурено занявчав:"Людоньки! Що ж це коїться!! Темно, хоч очі виколи-пізній вечір осінній, чи не боїтеся, що вас приб"є тут старим відром, чи цвілим недоїдком??? Треба щось міняти!!!"

Якийсь чоловік повернувся до мене і каже: "Чого кавчиш? Слава меру, що хоч так можна позбутися сміття. Куди там щось просити чи вимагати, як перестануть взагалі збирати сміття-тоді хоч кричи. Не їстимеш же його.."

А вредна на вигляд бабуська підійшла і тупнула на мене: "Тпрусь!"

Я схопив свою кицьку за лапку і чкурнув від гріха подалі, за рогом зупинився, витрусив із-за коміра залишки чиєїсь життєдіяльності і промовив: "Повний капут..."

Ви ще без сміття за шиворотом??? Тоді гребінківський сміттєвоз їде до вас!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1317
Теги: Обурення, сміттєвоз, мер, капут, вивіз сміття, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg