ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
На розі вулиць Калініна і Петровського через вечір - секс зі сміттєвозом. Секс - річ приємна, звісно, та не в цьому випадку, повірте.

Йшов я зі своєю кицькою прогулятися вечерком, ми муркотіли про любов і раптом побачили те, що називається "повний капут"! Ні! Це не недобиті фашисти часів Великої Вітчизняної окупували цей шматок Гребінки - п"ятачок, де сходяться дві найбільші вулиці. Це не прилетіли марсіани, щоб надавати щолбанів гребінківським землянам.

Це - інше. Ще страшніше.

19 година вечора. Посеред дороги стоїть сміттєвоз, навколо - рій "поросяток"(тих, хто "свинячить" на славу і має сміття), тут відра, кульки, мішки, коробки зі всіляким "сміттєвим" крамом і добропорядні гребінківці шикуються в колону по чотири і прагнуть правильно зробити - не кинути сміття під дерево чи посеред тротуару, а все - цивілізовано: в сміттєвоз.

Мов не перед добром, летять машини по дорозі, наче мухи, що злітаються на запах, вони просто нескінченною колоною, що сліпить очі і псує нерви, пруть і пруть.

Дядько зі сміттєвоза сердиться, закидає все що встигає в машину, підкидає лопатою-воно перелітає через машину і геп мені за шиворот! Фу! Засмерділо як і посипалося, аж до хвоста - крихи, обгортки, ковбасні шкурки, шкаралупи з яєць.

Армія добропорядних громадян більш стійка, ніж я. ЇЇ не лякають машини, що не скидають швидкості і сліплять очі, їм не страшні ошурки сміттєвого походження на комірах, за шиворотом чи на голові, вони повинні викинути сміття, бо квартира-не гумова, звалище не зробиш.

Я обурено занявчав:"Людоньки! Що ж це коїться!! Темно, хоч очі виколи-пізній вечір осінній, чи не боїтеся, що вас приб"є тут старим відром, чи цвілим недоїдком??? Треба щось міняти!!!"

Якийсь чоловік повернувся до мене і каже: "Чого кавчиш? Слава меру, що хоч так можна позбутися сміття. Куди там щось просити чи вимагати, як перестануть взагалі збирати сміття-тоді хоч кричи. Не їстимеш же його.."

А вредна на вигляд бабуська підійшла і тупнула на мене: "Тпрусь!"

Я схопив свою кицьку за лапку і чкурнув від гріха подалі, за рогом зупинився, витрусив із-за коміра залишки чиєїсь життєдіяльності і промовив: "Повний капут..."

Ви ще без сміття за шиворотом??? Тоді гребінківський сміттєвоз їде до вас!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1516
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця
Теги: Обурення, сміттєвоз, мер, капут, вивіз сміття, Гребінка


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад ПолтавщиниЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Ризик розвитку раку при надмірному спожи...

/_pu/67/24557237.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Що може статися під час місячних

/_pu/67/58535152.jpg

Як змінюються стосунки, якщо сексу мало?

/_pu/67/85584559.jpg

Як гральний бізнес України доводить своє...

/_pu/67/18498801.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Якщо хочеться згущеного молока: виявляєт...

/_pu/67/01929388.jpg

Как проверить онлайн-казино на безопасно...

/_pu/67/43231702.jpg

Что общего у ассистента парковки и ассис...

/_pu/67/72328304.jpg

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловіков...

/_pu/67/28825719.jpg