ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
"Бу-бу-бу, бу-бу-бу, бу-бу-бу..", - бубнять незадоволені працівники гребінківської райлікарні. Я базарував зранку на базарчику біля вокзалу і бачив цілу купу вередливих райлікарнянських тітоньок. Вони ходили косяками між відрами з картоплею і крутили носами. Фе їм, бачте, не таку картоплю баба в селі виростила і привезла продавати.

"Гей ви, гурмани картопляні, - нявкнув я ( як борець за справедливість і справжній лицар), - чого носами крутите і бабусю ображаєте? Чийни білоруси, наче так уже в тій картоплі розбираєтесь, що прямо нагороди за це маєте. Треба - беріть і не нявкайте! Або не беріть!"

Вдячна бабуся пригостила мене пиріжком з капустою, а "люди в білих халатах" замість того, щоб послати мене мені ж під хвіст тихо відповіли: " Та не вредні ми і не білоруси..керівник гребінківської райлікарні наказав усім принести по відру картоплі, та ще й гарної ( на потреби лікарні), сказав, сам, особисто перевірить. Хто не принесе - у відпустку взимку піде і буде в перших рядах під скорочення, от і бродимо, шукаємо.."

"Ах він - редиска! - ( це я вже з "Джентельменів удачі" міцне слівце позичаю),- що це за неподобство? Він що богомм себе вважає????"

Тітоньки побрели шукати ту злощасну картоплю, я намалював собі в уяві райлікарнянського картопляного короля на картопляному троні, вже вирішив, як укушу його за черевик, коли він повертатиметься додому увечері та раптом мене накрила думка:

"А де ж той "дядько йосип" в спідниці, що відповідає за гуманітарні питання в районі???? Невже так важко домовитися з фермерами, щоб допомогли з овочами на харчування в райлікарні???"

Хоча, "йосип" грається у "розділяй і владарюй", коли їй бачити проблеми лікарні чи освіти чи дитсадків? Там за кілограмами туші на коров'ячих важливих очах - світу білого не видно. От і перетворюється райлікарня в "картопляне царство суворго режиму" а головний лікар - в картопляного короля.

 Подобається це йому чи ні.

Бо "йосипи" приходять " і уходять, а їсти хворим хочеться завжди.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1234
Теги: Обурення, РДА, райлікарня, Безвідповідальність, Гребінка, проблемиНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Тренды обуви 2022: модели сапог женских ...

/_pu/62/13723496.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg