ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
"Бу-бу-бу, бу-бу-бу, бу-бу-бу..", - бубнять незадоволені працівники гребінківської райлікарні. Я базарував зранку на базарчику біля вокзалу і бачив цілу купу вередливих райлікарнянських тітоньок. Вони ходили косяками між відрами з картоплею і крутили носами. Фе їм, бачте, не таку картоплю баба в селі виростила і привезла продавати.

"Гей ви, гурмани картопляні, - нявкнув я ( як борець за справедливість і справжній лицар), - чого носами крутите і бабусю ображаєте? Чийни білоруси, наче так уже в тій картоплі розбираєтесь, що прямо нагороди за це маєте. Треба - беріть і не нявкайте! Або не беріть!"

Вдячна бабуся пригостила мене пиріжком з капустою, а "люди в білих халатах" замість того, щоб послати мене мені ж під хвіст тихо відповіли: " Та не вредні ми і не білоруси..керівник гребінківської райлікарні наказав усім принести по відру картоплі, та ще й гарної ( на потреби лікарні), сказав, сам, особисто перевірить. Хто не принесе - у відпустку взимку піде і буде в перших рядах під скорочення, от і бродимо, шукаємо.."

"Ах він - редиска! - ( це я вже з "Джентельменів удачі" міцне слівце позичаю),- що це за неподобство? Він що богомм себе вважає????"

Тітоньки побрели шукати ту злощасну картоплю, я намалював собі в уяві райлікарнянського картопляного короля на картопляному троні, вже вирішив, як укушу його за черевик, коли він повертатиметься додому увечері та раптом мене накрила думка:

"А де ж той "дядько йосип" в спідниці, що відповідає за гуманітарні питання в районі???? Невже так важко домовитися з фермерами, щоб допомогли з овочами на харчування в райлікарні???"

Хоча, "йосип" грається у "розділяй і владарюй", коли їй бачити проблеми лікарні чи освіти чи дитсадків? Там за кілограмами туші на коров'ячих важливих очах - світу білого не видно. От і перетворюється райлікарня в "картопляне царство суворго режиму" а головний лікар - в картопляного короля.

 Подобається це йому чи ні.

Бо "йосипи" приходять " і уходять, а їсти хворим хочеться завжди.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1356
Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця
Теги: Обурення, РДА, райлікарня, Безвідповідальність, Гребінка, проблеми


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад ПолтавщиниЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Топ компонентів масок для обличчя, які з...

/_pu/67/29152693.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

4 кроки, які необхідно зробити для внутр...

/_pu/67/81190631.jpg

Чому відсутній оргазм?

/_pu/67/45697930.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Що може статися під час місячних

/_pu/67/58535152.jpg

Секс по кругу: когда не можешь кончить

/_pu/67/00834900.jpg