ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   Про пані економшу з освітянського кабінетика


От , трясця їх котячій матері! Сьогодні господиня дала віником ні за що по хребту! Я ковбаски просив, а отримав незаслужених духопеликів. А все через ту Пані Економшу, щоб їй добра мішок такий, щоб не дотягла до хати!

Вже мовчу, що біля базару через кургани затори коркувалися так, що котяч-ч-ий боже борони, так ще й ця трясця! Прийшов синок зі школи і каже моїй господині, мовляв, канікули переносять, поки тепло, ще походимо, а ,як мороззи влуплять, будемо "канікулитися", щоби кошти на опаленні зекономити для шкіл.

Як сказилася моя, зазвичай добра господиня, то співала "слава!" і басом , і не своїм гласом тій Пані Економші, що повітря коптить у освітянскому районному курнику, бо "вони, бачте, тепер -цабе".

Розказала і в віршах, і в прозі, і з матюком і без, але так від душі - все, що накипіло на тій материнській душі. Ляснула мене, щоб не кавчав про "пожерти" і давай-давай!!!!

Ох.. Я спочатку образився, що влупила віником спересердя мене, а потів подивився збоку на все, але ж таки права моя хазяєчка! Вона на канікули бере зазвичай відпустку за свій рахунок, чи проситься, щоб законну відпустку частково бути вдома в час канікул, бо дитина вдома на канікулах-це щодня маленька ядерна війна( в кого дітки є, той знає), а тут, бачте, в когось профонація увімкнулася і все, що було домовлено на роботі в господині-мені під хвіст..

Далі - глас господині, бо я так не перекажу, як вона волає в телефон подрузі:

"Хай на кількості шкіл економлять, есперементатори хрЕнові! Економить вона! А я тут підскакувати повиння від того, що в дурну голову занесе ще завтра??? Де це бачено??? Хай на зарплатнях вчительських економлять і свою нехай ВСЮ покладе, якщо в неї на опалення не вистачає! Влізла керувати? Керуй! Або шуруй к лихій годині! Спершу,як лізти на посаду, треба хоч погане уявлення мати, куди тебе чорти пруть, щоб потім не було таких от "економічних" ненормальних сюрпризів.." Далі - некрасиві слова, але, думаю, напрямок критики зрозумілий.

Я всього лиш Кіт. Не розумію нічого в ваших людських справах, але таки вже й сліпий бачить тенденцію - коли людина "не в свої взулася", завжди вилазять шила некомпетентності. Від яких потерпають ті, хто ні в чому не винен.

Мабуть, сумно бути заручником пані економш, що нашим, і без їхніх "новацій", непростим життям, затуляють діри непрофесійності і власної нездатності адекватно вирішувати елементарні господарські питання.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 1653
Теги: маленькі історії, економіка, школа, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg