ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   Про повний капут в освіті Гребінківського району


Сьогодні зранку я нявчав під дверима, як навіжений, терпів до останнього, та, коли ніхто з господарів не відчинив мені двері квартири, щоб я "ощасливив" себе вранішнім туалетом, я обурено набурив їм обом у тапки, нарепав під двері і роздер на клаптики улюблений журнал господині.

От так. Нехай знають, як порушувати мої котячі права! Я буду протестувати! Як можу! І нехай потім товчуть мене писком у ті тапки, б"ють віником за роздертий журнал, ганяють, як сидорову козу, по квартирі, я буду мститися ще й за це і не покорюся зневажливому ставленню до себе! Дайош срать господарям у взуття! Дайош комуніздити зі столу хліб та ковбасу! Дайош вити, як трембіта, коли шлунок голодний! Дайош лазити їм по головах, коли вони сплять, а в мене дефіцит уваги! Уррра, котярищі!!!!!

Це такий у мене ленінський настрій, революційний і рішучий. Бо вже несила терпіти. Досить!

Я знаю-вони бояться, коли в мене рот не затикається і моє виття чують сусіди через стіну: вони летять до мене спочатку з лящем по вухах, а потім терміново задобрюють ковбаскою чи печенькою, аби тільки я заткнувся, бо не хочуть розголосу, хитрожопі люди.

Сиджу, революціоную і думаю своїм котячим розумом, чи не боїться ота тітка зі щоками бульдога, що за гуманітарні питання відповідає в гребінківському районі, що зберуться батьки школярів і буде їй ще та врадіївка: і за просрані дитячі канукули, і за шкільні туалети за батьківський рахунок та ще й які копають самі учні, і за оті котли для шкіл, що селян деруть, як липку, і за бабло" на благоустрій шкіл", і за ті задрипані нікому непотрібні тести за батьківський рахунок? Невже зовсім висохло у неї в голові і вона ніяк не допетрає, що , якщо я - зеленоокий кіт можу так протестонути, що місця нікому немає в квартирі, то люди можуть схопити її за той її облізлий нікому не потрібний хвіст і викинути з кабінету,як непотріб?

Невже вона не дивиться новини? Невже вона не боїться, що закидають яйцями, потім зайдуть разом із дверима, а потім питання буде на контролі у Президента і їй не вдасться вискочити сухою із води і доведеться терміново вивчати тексти пісень "Бутирки"?

Я протестую проти таких от ситуацій. Мені немає значення, кому срати в тапки, хто дограється - тому й "гостинчик". Та це по-котячому.

Пахне бездіяльністю. Халатністю і невиконанням посадових обов"язків. Мабуть, для того, щоб зганьбити партію, що кермує зараз в Україні. Чому тоді ця особа прийшла працювати саме під прапорами цієї політсили? "Засланий казачок"? Провокатор? Диверсант? Хай ПР думає ху із ху.

Та коли в людей уривається терпець, тоді-все: врадіївка. Може не треба доводити гребінківський район до врадіївських подій? Чи саме це комусь так потрібно? Питається: навіщо?


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 905
Теги: школи, побори, Протест, ПР, Бездіяльність, Гребінка, врадіївкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg