ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Як народна рада парується з районною. Що ж у них народиться?:)"

Є така класна ультранова українська сучасна пісня з літературним текстом "Бляха-муха це капєц, це капєц-пєц..!"

Саме такими словами можна описати цирк на дроті, який анонсували, як зустріч з кандидатами на посаду голови Гребінківської райдержадміністрації.

Самодіяльністю перло через усі дірки, починаючи з примітивних написів ХлАмастЄром "Нам не треба чужака" і закінчуючи істеричним екстазом свайобного товариша тамади, по сумісництву голови Народної Ради.

Дядя Міша ДірІжОр, як завжди махав неконтрольовано своїм граблинням і базарив ніштяком. Стрибав так, наче яйця йому ошпарило кип'ятком, показував олімпійські результати по зістрибуванню із стільця і затикання помічника народного депутата, бо, звичайно ж, хвилювався, щоб розумне слово "чужаків" не завадило йому і його ляльководам обвести людей навколо пальця. І саме головне - не завадило йому збити запланований куш.

Та про все по порядку.

Ні для кого вже не секрет, що з Народною Радою у нас повний провал. Те, що обіцялося, як контролюючий народний орган, який працює без претензій на посади, розлетілось на скалки і залишився голий кістяк реалій.

З Народної Ради пхають голову рда, дядя Міша - дІрІжОр вже спить і бачить себе заступником, двозада (тому що умудряється сидіть і в рда на зверненнях і в НР) тьотя Надя-кар'єрист уже подумки керує культурою, бідолага, так званий антикорупціоніст, аж труситься, щоб отримати хоч самий менший стільчик чиновника і чим далі в ліс, тим більше дров.

При цьому гребінчанам кидають кістку свободи слова, свободи (не знаю, якої), мовляв,нехай підгавкують, а ми своє робимо.

Голова районної ради, який у свій час (також революційний) "не за поЙтХВелі йшов у владу", лишень просміхається у жирні щоки, бо ляльководити він вміє - що не навчишся робити, аби лишень всидіти в кріслі очільника райради.

Конструктиву не було, діалогу не вийшло, тупість завадила. Ніколи не думав, що гребінчани настільки не розбираються в елементарних речах: що посада голови рда не виборна, а призначається указом президента.

Та хіба це було треба говорити? Не задля цього було перетворено зустріч з кандидатами на посаду голови рда в хамське збіговисько.

То був секс за згодою обох сторін між Народною Радою і районною. Дядя Міша-дІрІжОр то слухняно тримав свічку, то підмахував, де було домовлено, і стало гидко від цієї нікчемної пародії на вертеп.

І не можу не кинути слівце про чужака.

Останні три голови рда в Гребінці були місцеві. Що саме вони зробили "для району", ой, соррі, "з районом" видно неозброєним оком. А адміністрація як була кав'ярнею і рюмочною, так і є. І більш за все, і буде.

Якщо чесно, від себе хочу додати, що мені шкода того претендента, якого пхають, як свого. Не та він людина, що падлом буде, йому освіту треба очолювати - там він зробить більше , ніж все, щоб наші діти славили Гребінку своїми здобутками. Бо це він вміє і це в нього від Бога.

Тікайте Віталій Васильович, з того кодла, бо ви надто чиста людина, щоб вашими руками лжедрузі загрібали жар.

Дяді Міші-дІрІжОру і дяді з райради хочу розказати анекдот, який колись цитувала Ю.Тимошенко:

"Жили-були ведменик і зайчик. І любили вони один одного і ззаду, і спереду, і збоку, шалено-палко-до нестями. Та не було в них діток. Пішли вони до лікаря, та й кажуть, мовляв, і любимо, і ззаду, і спереду, і палко, і по-різному, а діток немає.. Може, неправильно любимося? А лікар і каже: все ви правильно пхаєте і випихаєте, а діток у вас немає, бо ви обидва-хлопчики."

Гребінчани, не ведіться на розіграні спектаклі доморощених артистів народно-радівських і радівських театрів! Бо за можливість покричати, яку вам дають з барського плеча ляльководи і ляльки, у вас відбирають право на гідне життя.

З дорогами, з роботою, з майбутнім.

Висновки робіть самі, а я лиш озвучив ваші думки після танцю мавпочки дяді Міші-дІрІжОра і його господаря, який міцно тримає його на повідку.

І не забувайте, що дІрІжОр працює з готовою партитурою, написаною кимось. Він просто баран, який повинен привести стадо на бойню.
Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 2102
Теги: народна рада, ляльководи, голова РДА, районна рада, секс, Гребінка, кандидат, ведмедик, Дяд Міша, ЗайчикНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg