ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Про "вперед і з піснею!"


Не так сталося, як обіцялося. І немає в тому нічого дивного. Лишень смішно, що хтось справді сподівався, що якийсь абстрактний народ абстрактно керуватиме в цій державі.

Та не в тому річ насправді. Справа в іншому. Не встиг прохолонути стілець у кабінеті голови рда від дупи керманича, не встигли вщухнути народно-радівські дебати районні стосовно того, "кого народ туди призначає", як полізло шило із мішка.

Буде район не безголовий і без "народних" кандидатів. Це було ясно і дурному, видно і сліпому.

Цікавинка в іншому. Серед гурту "зацікавлених", чи, то пак, обурених таким нехтуваням народної волі засвітила своє сяйво медіазірка району, легендарна теща.

Та й не просто засвітила вона фарою революційної незгоди, не лишень осяяла своєю революційністю( вчергове, як і при всіх попередніх революціях, стабільно в перших рядах) і пафосом,що,мовляв, я теж тут.

Брава жіночка зібрала слухачів і глядачів під гасла "Нам в район "чужого" не треба! Досить вигрібати районне добро чужакам!"

Воно ж так і є: навіщо їй "чужий" очільник району, коли є свій, рідний, що гребтиме додому, а не з району за межі. Бо, можливо, не голий суп жиліпала та сімейка, поки керувакою був сім"янин. А до гарного ж звикають швидко. Особливо до халяви.

Тому що тут сказати: я її розумію. Все правильно робить наша чарівна "ваше бла-бла-благородіє", дбає про дітей і внуків.

А ви слухайте, шановні гребінчани, обвішуйтеся лапшою із вух по самі помідори і "вперед! вперед і з піснею!"Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 976
Теги: кандидат, маленькі історії маленького міста о, пісня, бла-благородіє, Гребінка, гребінчани, народна рада, тещаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg