ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   Про старе і нове в "Маленьких історіях маленького міста"

Ого як назвав! На мить відчув себе маленьким мао дзе дунчиком. Але є потреба у цьому зверненні, тому, як кажуть , мушу.

Доброго часу доби, мої земляки і відвідувачі віртуального корабля під назвою "Офіційний сайт міста Гребінка"!

Прийшов час мені до вас звернутися із маленькими побажаннями, думаю, не пошлете мене мені ж під хвіст після того, як прочитаєте їх уважно і критично, що мені дуже до вподоби.

Спершу, як завжди, задерши свого пухнастого хвоста, хочу подякувати вам, що у своєму тісному життєвому графіку знаходите хвильку побродити зі мною у "Маленьких історіях маленького міста". Розумію, що це є непросто, адже кожен із нас щодня вирішує мільйон життєво важливих питань для своїх близьких, на роботі, просто у реальному житті.

Щоб заощадити ваш час, ми з адміном прийняли рішення зробити вільний доступ (тобто без реєстрації) - залишати коментарі у "Маленьких історіях..", щоб полегшити вам життя хоч трішки. Називайтеся галочками, пунктириками - як вам більше до вподоби і сміливо залишайте свої розстрільні думки прямо під тим нарисом, який вас обурює, захоплює чи хвилює.

Хочу нагадати вам, що не маю на меті когось ображати, всі мої персонажі вигадані-не мають імен і прізвищ, і будь-яка подібність до реальних людей та подій є цілком випадковою.

Тому не шукайте в них себе і своїх знайомих. Прагну до діалогу саме про ситуації, які мають місце в Гребінці і районі. Прошу читати не однобоко: розглядати написане під різними кутами, бо всі ми недосконалі і наш світ, тому беріть і крутіть нарис з різних боків.

Не забувайте, що я - лище Кіт, який не може мати власної думки, він просто викладає думки, почуті на вулиці, в магазині, ті настрої, які панують у Гребінці. І тому можуть бути полярні матеріали на одну і ту саму тему: як в темі про школи і шкільні проблеми.

Вибачте, що трохи пожартував і написав, що напишу прізвища тих, хто в чаті дописує. Мій жарт призвів до партизанського руху на сайті.

Шановні партизани і партизанки, вилазьте зі своїх віртуальних схованок і пишіть свої думки! Я такий же юзер, як і ви, тільки що кіт, тому не можу знати хто ви і звідки. Хіба що нападуть на мене екстрасенсорні здібності, в чому я особисто сумніваюся. Коти таким не хворіють.

Буду радий, якщо знайшли час прочитати моє звернення до вас. Миру вам і вашим сім"ям. Няв!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Нариси про моральну сторону будь-якої ситуації очима звичайного гребінківця | Переглядів: 909
Теги: діалог, юзери, коментарі, кіт, сайт міста Гребінки, ГребінкаНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg