ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Сергій Фурса   Розумом Росію не зрозуміти


Мамчині фашисти вигадали новий слоган. Після того, як увесь світ визнав Росію божевільною, а росіян по всьому світу почали справедливо булити, вони відповіли своїм новим креативним божевіллям. І тепер заявляють усюди: "Нам не соромно". Футболки роблять із таким написом. І не тільки.

Ось уявляєте, прийшли ви в гості. Сіли у вітальні. Насрали там. А потім гордо підвелися і заявили, що вам не соромно. Це має приблизно такий самий вигляд.

По-перше, якщо ви заявляєте, що вам не соромно, ви виправдовуєтеся. Тобто ви розумієте, що коїте дикість і хочете виправдатися. Не перепросити, а просто сказати, що не соромно. І визнавати це так відверто якось дивно. Як і дивно говорити, що ви унікальна цивілізація, але водночас так болісно реагувати на рішення цивілізованого світу визнати вас недоумкуватими. Якщо ви така річ у собі, то вигадуйте вже ваші сенси. Але ні, ви виправдовуєтеся й ображаєтеся, що вас не розуміють. Хворобливі ви наші фашистики.

По-друге, давно відомо, що в таких виразах частинка "не" не читається. Тобто весь світ це читає як щиросердне зізнання: "Нам соромно".

І останнє.

Цікаво, за що росіянам не соромно? Якщо вони вважають, що рятують українців від фашистів, то чого тут ганебного? Вони ж роблять добру справу тоді. Виходить, що росіяни розуміють, що коять зло. Але їм чомусь не соромно. Може, тому, що вони вважають себе найвищою расою. Мамчині фашисти. Може, тому, що просто люблять убивати. Але їм не соромно. Не соромно перетворювати Маріуполь на руїни. Не соромно вбивати дітей і старих людей. Не соромно просто вбивати. Ось такий він "русский мир".

І не те щоб ми цього не знали. Ми розуміємо тепер, що таке росіяни. І наші діти це пам'ятатимуть. І діти наших дітей. Дивно інше. Що росіяни самі в цьому зізнаються.

Увесь цей новий російський фашизм має страшний і комічний одночасно вигляд. Наче хтось начитався книжок про Гітлера і вирішив, що може повторити, але найняв найгірших сценаристів, виконавців і режисерів. Росія довго стверджувала, що Україна – не країна, фейл-стейт. Але виявилось, що Україна дуже стійка. На не зрозумілому російським фашистам рівні. А ось у Росії все фейкове. Навіть фашизм і російський нацизм виявляється потворним, вторинним та комічним одночасно.

Але це не означає, що в Росії будуть фейкові репресії та фейкові концтабори для інакодумців. Ні. Незабаром у цих футболках "Нам не соромно" російські хіпстери підуть у свій ГУЛАГ. Тому що не може бути хіпстерів у фашистській державі. І вже їхні кати надіватимуть футболки "Нам не соромно". І головна відмінність буде в тому, що тим катам буде справді не соромно.


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
👁 1091
Категорія: Блоги
Теги: Росія, фашисти, російські фашисти, віна, війна в Україні


НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/69447773.jpg

Зустріч Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко з головами громад ПолтавщиниЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg

Лучшие советы по игре в онлайн-казино на...

/_pu/67/57100890.jpg

Що буде з організмом, якщо щодня є грана...

/_pu/67/02195236.jpg

Як зупинити «лістопад» у фікуса: лікуван...

/_pu/67/29807187.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Что происходит, когда женщина достигает ...

/_pu/67/65135088.jpg

4 кроки, які необхідно зробити для внутр...

/_pu/67/81190631.jpg

Топ-8 помилок жінок під час оральних лас...

/_pu/67/19938384.jpg

Як зробити, щоб орхідея цвіла цілий рік:...

/_pu/67/48207598.jpg

Група жінок, схильних до раку молочної з...

/_pu/67/77265474.jpg

Чим корисні заняття сексом?

/_pu/67/99909635.jpg