ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Пост скриптум

Концерт відбувся!!!

Перш за все, величезна подяка тим, хто завітав у Будинок культури, незважаючи на погоду! Чесно - в таку погоду я б сиділа вдома під теплим пледом і пила б гарячий чай, вибралась би лише в тому випадку, якщо мені б це було ТРЕБА. Отже, прийшли ті люди, кому був потрібен цей концерт. За що їм величезна подяка!!!

Дякую Ростиславі Ростиславівні Капелькі за ініціативу - саме ця людина, начальник відділу культури та архівної справи Гребінківського району, запропонувала мені зробити такий вечір і всіляко сприяла на всіх етапах підготовки. Також дякую директору Будинку культури Олександру Володимировичу Ільчуку за його підтримку та приємну співпрацю. Окремий респект та подяка Сергію Магазію за звук та суто позитивні враження від співпраці. Коли ця людина за пультом - я спокійна!

Мій респект та подяка Олександру Вельбою за беззмінну підтримку, натхнення, участь у концерті та організаційну допомогу. Спасибі величезне Олександру Катрушу за його внесок (не лише музичний) у проведення заходу. Дякую своєму другу та колезі В'ячеславу Романову за як завжди душевний виступ, допомогу в якості стейджмена та участь у візуальному супроводі музичної частини. Дякую свойї юній подрузі Анні Вельбой за підтримку і зі сцени, і з рядів глідячів, за прекасний голос і за суцільно позитивні емоції від сумісного виконання. Окремий респект і величезна подяка гості з Прилук Інні Карцевій, яка пішла на ризик і їхала автостопом, аби дістатись Будинку культури і подарувати глядачеві частку своєї душі. Величезне дякую і величезний респект людині, яка додала яскраві фарби в музичну палітру вечора, це - шикарна клавішниця, чудовий партнер і друг Олена Навка.

Окрема подяка партнерам заходу! Це сайт міста Гребінка в обличчі Григорія Сліпака. Це Олег Жолобецький. Це кафетерій "Карпати" та перукарня "Тамара". Всім цим людям - величезна подяка від мене, а Олегу окреме дякую за квіти smile

Не можу не відзначити своїх київських друзів Віталіка та Макса, з якими цього сезону ми бачили всілякі дороги. Дякую, хлопці, за те, що приїхали, і просто за те, що ви є!

І, звичайно ж, дякую ще сто раз тим, хто був, за теплу душевну атмосферу, за теплий прийом, за квіти, за теплі слова безпосередньо після виступу і ті, що були надіслані мені в приват. Коли чуєш або читаєш подібне, то вкотре розумієш, що живеш і співаєш недарма! Не можу не подякувати тим, хто зробив свій благодійний внесок на потреби Мотохелпу! 570 гривень підуть за призначенням найближчим часом, і я неодмінно про це відзвітую.

Начальник відділу культури Ростислава Ростиславівна Капелька висловила бажання зробити концерт під гаслом "Музика моєї душі" щорічним та запрошувати нових виконавців, які матимуть бажання подарувати частку своєї душі глядачеві. Маю надію, що спільними зусиллями ми таки зробимо цей захід традиційним!


Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Сюзанна Елпі: "Нотатки крихітки Сью" | Переглядів: 2502
Теги: Олександр Катруш, Музика моєї душі, будинок культури, Олександр Вельбой, Анна Вельбой, концерт, Вячеслав Романов, РБК, Сюзанна ЕлпіНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg