ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
П'яні жінки на території дитячого садочку села Короваї розпивали алкоголь і ображали дітей

Ця подія трапилася 16 квітня 2018 року у селі Короваї. 

Дві подружки-школярки ,9 років і 13 років, пішли гуляти на майданчик, що коло дитячого садочка, там же поблизу школа і шкільний стадіон. 

Коли вони туди прийшли, там сиділи за дитячим столиком дорослі жінки і бабусі, і розпивали спиртні напої ( Ірина Пампуха, Шабада Світлана(мати декількох дітей), Шабада Надія (багатодітна матір, вже неодноразово бабуся), Бойчура ( Садова ) Марія (має дорослих дітей, онуків і правнуків). Дівчатка привіталися і пішли на гойдалку

 
 

Одна з цих жінок (громадянка села - Пампуха Ірина) з незрозумілих причин почала чіплятися до дівчаток. Коли вони нічого не відповіли їй, вона сказала їм, що вони глухонімі, що нічого не відповідають. І знову не почувши нічого у відповідь жінка почала обзивати дівчат непристойним словами (якими називають жінок легкої поведінки). 

Не дослухавши криків жінки дівчатка пішли відпочивати на стадіон.

Потім через деякий час дівчата знову повернулися на майданчик. І ця жінка - Пампуха Ірина почала просити у них воду, потім знову обзивати непристойними словами. Дівчата злякалися що ця неадекватна, п'яна жінка може їх ударити і пішли додому.

Прикро і сумно те, що в цей момент на майданчику були і інші жінки, у яких є діти, онуки, і які нічого не зробили щоб жінка не ображали дівчаток!

Я хочу зрозуміти - для кого ми, батьки, і працівники дитячого садочку села Короваї, разом із сільською радою, окультурювали територію біля садочку? Для дітей чи для п'яниць? Чому дорослі жінки так низько падають, що можуть будь-яку дитину безкарно образити і нанести серйозну психологічну травму?

І чому інші дорослі., які були присутні при цьому недолугому конфлікті, не втрутилися і не заступилися за дітей?

та хіба це все? Жінки, які розпивали алкоголь в денний час посеред дитячого майданчика дитсадка , були з собаками. Собаки гавкали і лякали дітей, які прийшли погуляти на майданчик з мамами.

Куди котиться життя? І чому такі п'яні гастролі в центрі села , на території дитячого садка , посеред білого дня - норма? І чого п'яні жінки не дослухалися до прохання завідувачки дитячого садочку покинути територію?
 
Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Гребінківська дошка НЕпошани | Переглядів: 1594
Теги: майданчик, діти, стадіон, Короваї, гастроліНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
Сьогодні матеріалів немає.


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg