ТОП матеріалів за рейтингом    Найбільш обговорювані    Зверніть увагу!    Соціальний захист     ТОП найпопулярніших    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   
Сергій Кутепов Ми виступали з концертами в Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, Україні. Знаю італійську, англійську, польську мову, вчу німецьку, французьку

У Гребінківському міському будинку культури ми зустрілися з Сергієм КУТЕПОВИМ - “тарасівським соловейком”. Ще якихось 15 років тому його дзвінкий, високий голос зачаровував глядачів, що приходили на концерти до будинку культури.

Сьогодні це самодостатня творча особистість, співак, менеджер, керівник і співзасновник музичного дитячого закладу, організатор цікавих творчих проектів, людина, що постійно навчається і не зупиняється у своєму розвитку.
 
- Сергію, гребінківці пам’ятають учасника районного конкурсу “Зорепад", що дарував глядачам "Ямайку” та “Чорного кота". Як же все починалося?

- Народився я у мальовничій Тарасівці. Моя мама - вчителька, працює у Майорщинській школі-інтернаті, тато працює на приватному підприємстві. Навчався у Тарасівській школі, так як з дитинства любив співати, то займався у районному будинку культури вокалом у Олександра Данька. Також навчався у музичній школі у викладача Лариси Олексіївни Сахно по класу бандури. Ось перші успіхи і перше визнання - це і був конкурс “Зорепад”.

Після закінчення школи вступив до Полтавського музичного училища, клас бандури та вокалу. В училищі був активним, часто виступав, брав участь у різноманітних конкурсах. Тож у 2008 році отримав Премію Кабінету Міністрів України за вклад у розвиток українського мистецтва.
 
- Після закінчення музучилиша ти переїздиш до Львова. Це нова сторінка твоєї творчої біографії.

- Справді, якщо Тарасівка, Гребінка, Полтава - це поштовх, перші кроки, становлення мене, як людини мистецтва, то Львів - це місто мого розвитку. Я вступив до Львівської Національної музичної академії. Закінчив її по класу “Вокал, бандура, хорове диригування”.

Сьогодні закінчую аспірантуру, здобуваю ступінь кандидата музичних наук. Моя кандидатська дисертація пов’язана з темою розвитку репертуару бандури. Паралельно навчаюся у Варшаві у відомої у світі оперної співачки (до речі, з українським корінням) Ольги Пасічник.

 Разом з однодумцями створили у Львові перший в Україні центр музичного розвитку “ТЕМПО” для дітей дошкільного віку (1 - 6 років). Це універсальна мистецька платформа, що об’єднує найрізноманітніші проекти з використанням музики.

Центр “ТЕМПО” є єдиним, відтак унікальним осередком, на базі якого діють 8 напрямків музичних проектів для дітей дошкільного віку. Адже серед населення, і батьків зокрема, зростає зацікавленість музичним мистецтвом та усвідомлення актуальності музичної освіти.

У “ТЕМПО” викладачі шукають творчі способи та іноваційні методи, щоб додати музику до щоденних занять або використовувати для корекції емоцій та фізичного самопочуття дітей.

Тут і батьки, і діти мають змогу зануритися у чарівний світ музики. Діти навчаються слухати і любити класичну музику, сприймати її образний зміст, розрізняти емоційну палітру. Ми з колегами розробили авторську методику музичного виховання дошкільнят.
 
- Прекрасне починання. Але, я так розумію, ти працюєш і над іншими творчими проектами, чи не так?

- Дійсно. Я відкрив музичну агенцію, займаюся організацією концертних турів в Україні та за її межами, розвиваю музичний менеджмент в Україні, а також займається ця агенція супроводом артистів світового рівня в Україні. Це артисти, що працюють у жанрі класичної, джазової популярної музики. Також займаюся концертною діяльністю як соліст, учасник колективних проектів, що популяризують класичну музику.

Ми виступали з концертами в Польщі, Німеччині, Швейцарії, Бельгії, Україні. Знаю італійську, англійську, польську мову, вчу німецьку, французьку, адже виконую партії мовою оригіналу.
 
- Сподіваємось, що один з таких проектів ти презентуєш глядачам Гребінчиного краю.

- Звичайно. 4 листопада о 17 годині у міському будинку культури ми представимо ексклюзивний оперний проект, синтез оперної та джазової популярної музики, який поєднує в одному шоу американський стиль з європейською вишуканістю.

Це високопрофесійний музичний проект, метою якого є втілення свіжих ідей, презентація та розширення горизонтів звучання оперного мистецтва. Універсальне поєднання чоловічих та жіночих голосів: Анна Шумаріна (сопрано), Лілія Нікітчук (мецо-сопрано), до речі, учениця нашої знаменитої землячки Людмили Божко, Владислав Тлущ (баритон), Сергій Кутепов (тенор), Станіслав Федюк (фортепіано) дозволяє охопити та виконати широкий репертуар від музики барокко до жанру музичного кросоверу, а саме поєднання популярної класичної та джазової музики.

Кожен з учасників колективу є професійним музикантом з багаторічним гастрольним досвідом, як Україною, так і за її межами, що дає можливість спільно втілювати, демонструвати слухачеві цікаві ідеї та дарувати справжню мистецьку насолоду.

Молоді оперні співаки, що виступали у кращих концертних залах Європи: в Берліні, Мюнхені, Базелі, Копенгагені, Амстердамі, Відні, Варшаві, Кракові презентують свій творчий проект у Гребінці. Тож запрошую усіх поціновувачів класичної музики Гребінківщини до міського будинку культури на наш концерт.
 
- Дякуємо за запрошення. І на завершення розмови, яким бачиться тобі майбутнє оперного мистецтва в Україні?

- Ви певне чекаєте, що я скажу про бажання жити і працювати за кордоном. Але це не так. Майбутнє пов’язую з Україною. Звичайно, в Європі вищий рівень естетичного і музичного виховання населення, але відчувається вже і перенасичення, деяка байдужість.

Україна ж- це непахана земля, що готова до грандіозних звершень. Тут є стільки місця і можливостей для розвитку, для виявлення індивідуальності, мистецька молодь залежить лише сама від себе. Хочу робити все для того, аби створювати можливості, щоб українська талановита молодь отримала як високоякісне музичне навчання і виховання, так і можливість продемонструвати свій талант в Україні і за її межами.

У нас багато талановитих дітей та молоді, ми ще тільки починаємо, і у нас є всі можливості досягти успіху. Мій дідусь казав: щоб квітка розквітла, її треба поливати. Отож, плекаймо квітку українського таланту - і успіх обов’язково прийде.
 
- Дякуємо за розмову і бажаємо успіхів у всіх твоїх починаннях. А гребінківців запрошуємо прийти на концерт 4 листопада о 17 годині.
 

Сергій Кутепов
 
Інтерв ‘ю вела Наталія ЛАКУША,
газ. "Гребінчин край"Схожі матеріали:


    Блоги є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.
   Точка зору редакції Grebenka.com може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує роль носія
   Категорія: Гребінківська серія "Мистецтво в нас" | Переглядів: 683
Теги: ТЕМПО, Гребінка, музикант, концерт, Сергій Кутепов, зорепадНАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ БЛОГИ

 
/_sf/14/92776992.jpg

Різдвяний турнір з футзалу

/_sf/14/19566454.jpg

Життя своє присвятила добрим справам!ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Зелений чай: корисний напій, що тонізує ...

/_pu/62/15193251.jpg

Мандарин: польза для организма и правила...

/_pu/62/40074922.jpg

Який доступний та смачний продукт знизит...

/_pu/62/80528090.jpg

Свадьба в стиле Бохо: идеи создания боге...

/_pu/62/47163956.jpg

Жіноча білизна: як правильно підібрати к...

/_pu/62/81683788.jpg

50 способов употребления авокадо

/_pu/62/82713891.jpg

7 ознак жадібної жінки, які бачать оточу...

/_pu/62/47488662.jpg

Взгляд мужчины на удивительный минет

/_pu/62/67133550.jpg