Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


14.06.2024

Як знайти українського гінеколога у Вроцлаві


Гінеколог — це лікар, який спеціалізується на здоров’ї жіночої репродуктивної системи


Коли варто звернутися до гінеколога


Для багатьох українських жінок, які переїхали до Польщі, знайомство з новою системою охорони здоров’я може бути складним завданням. Пошук лікарів, особливо гінекологів, які говорять рідною мовою, стає важливим кроком для збереження здоров’я та комфорту. У цій статті ми розповімо, де можна знайти українського гінеколога у Вроцлаві, які послуги він надає, коли варто звернутися до гінеколога та які витрати на такі послуги.

Що лікує гінеколог

Гінеколог — це лікар, який спеціалізується на здоров’ї жіночої репродуктивної системи. До сфери його діяльності входить діагностика та лікування захворювань таких органів як матка, яєчники, фалопієві труби та зовнішні статеві органи. Гінеколог також займається питаннями контрацепції, вагітності, пологів, гормональних порушень та профілактичними оглядами. Окрім того, гінекологи у Польщі виконують функції мамологів. Тобто з проблемами в грудях жінки звертаються до гінекологів або онкологів, так як спеціалізації мамолог в Польщі не існує.

Коли варто звернутися до гінеколога

Звернення до гінеколога є необхідним у таких випадках:

 • Профілактичні огляди (раз на рік)
 • Вагітність або планування вагітності
 • Порушення менструального циклу
 • Болі внизу живота
 • Підозра на інфекційні захворювання статевих органів
 • Проблеми з гормональним фоном
 • Контрацепція та планування сім’ї
 • Виявлення пухлинних процесів

Регулярні огляди допомагають вчасно виявити і лікувати багато захворювань, що є запорукою жіночого здоров’я.

Як знайти українського гінеколога у Вроцлаві

У пошуках українського гінеколога у Вроцлаві можуть допомогти наступні ресурси:

 • Сайт likarpol.com – на цьому порталі можна знайти багато українських лікарів, включаючи гінекологів. Ось посилання на відповідну сторінку: Вроцлав Лікарпол.
 • Сайт ua-migrant.pl – ще один корисний інформаційний ресурс для пошуку україномовних лікарів у Польщі, зокрема у Вроцлаві. Деталі можна знайти тут https://ua-migrant.pl/ukrainomovni-likari-u-vroclavi/
 • Facebook група – у соціальних мережах є багато груп, де українці діляться корисною інформацією. Одна з таких груп у Facebook: «Українські лікарі у Вроцлаві».
 • Консультації в громадських організаціях: Українські громадські та культурні організації у Вроцлаві часто мають інформацію про доступні медичні послуги для українців.
 • Рекомендації від знайомих: Якщо у вас є родичі чи знайомі у Вроцлаві, вони можуть порекомендувати випробуваних фахівців.

Також можна зателефонувати на інформаційну лінію Міністерства охорони здоров’я Польщі за номером 800 190 590, де вам нададуть медичну консультацію українською мовою і допоможуть знайти потрібного спеціаліста.

Скільки коштують послуги гінеколога у Вроцлаві

Вартість послуг гінеколога у Вроцлаві може варіюватися в залежності від клініки, досвіду лікаря та типу медичних послуг. Загалом, первинний прийом у приватних клініках може коштувати від 180 до 300 злотих. Додаткові обстеження, аналізи або лікування можуть збільшити загальну вартість.

Варто також зазначити, що за наявності страхового полісу (як приватного, так і державного) можна отримати безкоштовні або частково оплачені медичні послуги. Обов’язково перевірте умови вашої страховки перед візитом до лікаря. Для українок, які переїхали у Польщі після 22 лютого 2022 року – все державні медичні послуги безкоштовні.

Висновок

Знайти українського гінеколога у Вроцлаві не так складно, якщо знати, де шукати. Використовуйте вказані ресурси для пошуку фахівця, який допоможе вам зберегти здоров’я і почувати себе комфортно у новій країні. Регулярні візити до гінеколога — важливий аспект підтримки жіночого здоров’я, тому не відкладайте їх на потім.Схожі матеріали:
👁 118
Категорія: Прес-реліз
Теги: гінеколог
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ