Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

✔️ Він і вона
У розділі матеріалів: 856
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 85 86 вперед »Як змусити думати про себеЯк зробити так, щоб твоя половина вистрибувала з трусів, чекаючи на зустріч? Як прив'язати, змусити думати та сумувати за тобою? Нав'язливе спілкування викликає зворотний ефект любовного зв'язку і працює негативно. Людина, яка торкнулася твоє серце, не забуде тебе ніколи.

Постійні дзвінки та посилена увага може зіграти злий жарт. Довгі розмови по телефону, часті зустрічі та нав'язливе спілкування призводить до того, що друга половина втікає від надмірної опіки.

   
   Кохання та стосунки | 👁203   🗨 (0)

Декілька попереджувальних сигналів, що стосунки розпадутьсяБагато хто прагне щасливих і здорових стосунків, проте реальність від бажань відрізняється кардинально.

Тому варто розібрати кілька сигналів, які попереджають, що відносини перебувають у серйозній кризі і незабаром вони розпадуться.

   
   Кохання та стосунки | 👁277   🗨 (0)

невірність партнераПісля розкриття факту зради людини накриває сильний стрес, який, своєю чергою, призводить до помутніння свідомості.

У такому стані навряд чи у когось виходить мислити тверезо і ясно - натомість хочеться заподіяти своїй другій половинці такий же біль і змусити її страждати.

   
   Кохання та стосунки | 👁282   🗨 (0)

Як жінці правильно пережити розлученняНа жаль, розірвання шлюбу в сучасних реаліях не є чимось дивовижним і незвичайним: багато сімей розпадаються навіть після кількох десятиліть стосунків.

Тому дуже важливо навчитися правильно проживати цей не найпозитивніший досвід.

   
   Психологія | 👁247   🗨 (0)

коханняЦе просто секс - чи, може, навіть кохання? Ви можете визначити різницю за 7 ознаками.

Не панікуйте, ми не хочемо відкопувати тут моральний кодекс 60-х – нічого проти нешкідливих розваг! Завдяки Tinder нам більше не потрібно докладати зайвих зусиль. Але якщо у нас є хтось у ліжку, з ким ми можемо уявити більше, чи є спосіб дізнатися, який він? Звичайно, ми можемо! Наприклад, звернувши увагу на ці сім речей.

   
   Кохання та стосунки | 👁602   🗨 (0)

закоханість Відповідь на запитання, чи можна зустріти своє кохання і прожити з нею все життя, неоднозначна.

Це цілком можливо, але вдається не всім, адже важливо не лише побудувати стосунки, а й їх сховати. Щоб це було можливо, варто розуміти, що вони мають кілька стадій, і кожна з них відрізняється.

   
   Кохання та стосунки | 👁608   🗨 (0)

Чоловічий оргазмЧоловічий оргазм - складне явище (не таке складне, як у жінок, але все ж таки). Основна його функція – це еякуляція, хоч і не всі чоловіки еякулюють під час оргазму. Але його функцію ми хоча б розуміємо, тоді як функція жіночого оргазму так остаточно й не вивчена.

Як би там не було, повір, ми знайдемо, чим тебе здивувати.

   
   Інтим | 👁1134   🗨 (0)

сон після сексуМи схильні асоціювати засинання після заняття коханням тільки з чоловіками. Однак і жінки, і чоловіки після статевого акту були залучені в обійми Морфея. Отже, як ми можемо пояснити цей феномен?

Якщо дослідженням не вдається дійти згоди щодо того, які жінки і чоловіки швидше засинають після сексу, то посткоїтальна тенденція до занурення носа здається добре підтвердженою для всіх. Але пояснення не буде повністю схожим залежно від того, жінка ви чи чоловік.

   
   Вiдверто про кохання | 👁2301   🗨 (0)

Як роздягнутися перед чоловіком - прийоми спокушанняХочете здивувати свого партнера еротичним сеансом, який він ніколи не забуде? Так чому б не влаштувати їй стриптиз у стилі кабаре? Це може здатися простим, але ситуація може зрештою налякати вас, а результат залишає бажати кращого. Щоб уникнути цього, ми надаємо вам усі техніки спокушання, щоб ви знали, як роздягатися перед чоловіком.

   
   Кохання та стосунки | 👁550   🗨 (0)

Розмова під час сексу: довіра, повага та безпекаЧи хотіли б ви, щоб ваш коханий шепотів вам солодкі слова під час інтимних стосунків? Або, можливо, ви віддаєте перевагу, щоб він або вона говорили з вами грубо.

Але як це зробити, якщо ви до цього не звикли? Ось кілька способів разом звільнити себе.

   
   Інтим | 👁9497   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Шампунь от перхоти: как выбрать и исполь...

/_pu/71/62214789.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Що в жодному разі не можна робити з цибу...

/_pu/70/15989450.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Какие колпаки на колеса лучше?

/_pu/70/56414015.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Хто частіше страждає на психічні розлади...

/_pu/70/85335980.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg