Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 406
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 40 41 вперед »


коханняЦе просто секс - чи, може, навіть кохання? Ви можете визначити різницю за 7 ознаками.

Не панікуйте, ми не хочемо відкопувати тут моральний кодекс 60-х – нічого проти нешкідливих розваг! Завдяки Tinder нам більше не потрібно докладати зайвих зусиль. Але якщо у нас є хтось у ліжку, з ким ми можемо уявити більше, чи є спосіб дізнатися, який він? Звичайно, ми можемо! Наприклад, звернувши увагу на ці сім речей.

   
   Кохання та стосунки | 👁387   🗨 (0)

закоханість Відповідь на запитання, чи можна зустріти своє кохання і прожити з нею все життя, неоднозначна.

Це цілком можливо, але вдається не всім, адже важливо не лише побудувати стосунки, а й їх сховати. Щоб це було можливо, варто розуміти, що вони мають кілька стадій, і кожна з них відрізняється.

   
   Кохання та стосунки | 👁442   🗨 (0)

Як роздягнутися перед чоловіком - прийоми спокушанняХочете здивувати свого партнера еротичним сеансом, який він ніколи не забуде? Так чому б не влаштувати їй стриптиз у стилі кабаре? Це може здатися простим, але ситуація може зрештою налякати вас, а результат залишає бажати кращого. Щоб уникнути цього, ми надаємо вам усі техніки спокушання, щоб ви знали, як роздягатися перед чоловіком.

   
   Кохання та стосунки | 👁370   🗨 (0)

Поради, як чуттєво роздягнутися перед своїм хлопцемЯк виконати стриптиз, не надто напружуючись?

Не завжди легко роздягнутися перед своїм хлопцем, тому ось 10 порад, як зробити виступ абсолютно природним.

   
   Кохання та стосунки | 👁19434   🗨 (0)

закоханістьДля психіки людини закоханість є бажаним стресором, що активізує всі системи організму і тому вже корисним.

Вже тому, що джерело психічного здоров'я не так усередині людини, як у її стосунках з іншим. Інша річ, що буде в результаті і багатьох лякає саме це. Якщо вступили з людиною в емоційний (і ближчий) контакт, забути його якийсь час буде важко.

   
   Психологія | 👁357   🗨 (0)

Що робити якщо хочеться стати утримачем заможного чоловікаНапевно, немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати все біля її ніг: дорогі салонні процедури для волосся та тіла, найкращі курорти та пригоди на Сафарі, смачна та корисна їжа. Все це можна заробити, але не завжди приходячи до офісу за форматом 24/7. Іноді досить народитися красивою та розумною. Саме ці риси мають ті юні панночки, які прагнуть стати змістовкою.
 

   
   Кохання та стосунки | 👁452   🗨 (0)

Як жінка впливає на чоловікаОдвічна тема впливу жінки на чоловіка хвилює розуми філософів, письменників, психологів та простих смертних протягом століть. В цьому матеріалі ми розповімо, як жінка впливає на чоловіка.

Це питання не можна розглядати однозначно, бо вплив жінки на чоловіка – це складне та багатогранне явище. Спробуймо розібратися в цій таємниці, висвітлюючи різні аспекти цієї взаємодії.

   
   Психологія | 👁522   🗨 (0)

жінкаПитання, чого хочуть жінки, хвилює як чоловіків, і прекрасну половину людства. На перший погляд, достатньо поставити це питання та отримати відповідь.

Але якщо розвинути цю тему, то з'явиться дуже багато думок та бажань.

   
   Кохання та стосунки | 👁547   🗨 (0)

зрадаТема зрад стара як світ, у стародавніх культурах, ще на наскельних малюнках, малювались сцени вбивства дружини чи чоловіка за зраду, тому людство добре знайоме з цією проблемою не одну тисячу років.

Психологія - це одна з наймолодших наук з історією 150 років. За цей час було накопичено чимало досвіду, досліджень та спостережень, які можуть надати допомогу.

   
   Психологія | 👁618   🗨 (0)

Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловікомЯкщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини. Але це буває не завжди. Якщо люди люблять один одного, то захочуть створити законну сім'ю, щоб дитина зростала в такій сім'ї. Якщо дітей не хочуть, значить, нічого не вийде від такої витівки. Термін громадянського шлюбу 5 років, якщо пара не розписалася, то вже не розпишеться.

   
   Кохання та стосунки | 👁624   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg