Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 409
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 ... 40 41 вперед »


Які зміни відбуваються з чоловіком, який має поганий характерПоганий характер - те, що відштовхує від представника сильної статі оточуючих. Водночас із сторонніми людьми чоловік навіть за наявності дуже неприємних особливостей може спокійно вибудовувати стосунки, налагоджувати контакт.

А ось із партнеркою ситуація буде зовсім інша.

   
   Кохання та стосунки | 👁531   🗨 (0)

Що руйнує романтичні стосункиПарам, які довго живуть разом, люди в яких щасливі, багато хто заздрить. Індивіди розуміють, що так жити не кожному, що необхідно прикладати величезну кількість зусиль, щоб зміцнювати відносини, щоб зберігати їх.

Але що саме для цього треба робити, вони не здогадуються. Щасливі партнери стверджують, що жодних незвичайних дій не знадобиться. Необхідно лише відмовитися від того, що руйнує стосунки.

   
   Кохання та стосунки | 👁568   🗨 (0)

серцеїдкаПідкорювати всіх чоловіків, з якими доводиться спілкуватися, дано не кожній особі жіночої статі. Дівчина, яка має це, викликає захоплення, захоплення у представниць своєї статі.

Багатьом здається, що впізнати в натовпі таку панночку неможливо, що всі її унікальні здібності стають видно, коли вона починає взаємодію з хлопцями. Але насправді це не так.

   
   Кохання та стосунки | 👁540   🗨 (0)

Яких дівчат чоловіки носять на рукахУсі особи жіночої статі мають якісь унікальні якості та риси. Оскільки у молодих людей різні смаки, можна припустити, що будь-яка дама має шанс комусь сподобатися, викликати в когось інтерес.

Це так і є насправді, але все ж таки не варто забувати про те, що якісь панночки все одно користуються більшою популярністю у осіб чоловічої статі. І дивовижного тут нічого немає.

   
   Кохання та стосунки | 👁854   🗨 (0)

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкціяЧи віриш ти в кохання з першого погляду? Вчені вже багато років намагаються підтвердити чи заперечити цю теорію. Деякі з них запевняють, що для виникнення хімічної реакції в мозку, а саме так пояснюють кохання, достатньо кількох секунд.

Інші повністю спростують подібні висновки. Обґрунтовується це тим, що сильні почуття не можуть бути такими спонтанними, а для їх виникнення повинні враховуватися додаткові складові, крім зорової оцінки.

   
   Кохання та стосунки | 👁1610   🗨 (0)

Чи можна схуднути, кохаючисьУ боротьбі із зайвою вагою усі засоби хороші, але наскільки вони дієві. Спрбуємо розібратися, чи правда, що при регулярних заняттях сексом можна стати стрункішим, навіть не відвідуючи спортзал.

Поєднати приємне з корисним у такій важливій справі як схуднення можна. Тренування у залі цілком можна замінити заняттями коханням. Головне в цій справі — регулярність та позитивний настрій. Тоді і постать підтягнеться, і самооцінка зросте.

   
   Кохання та стосунки | 👁735   🗨 (0)

параБудь-яка представниця прекрасної статі хоче бачити поруч із собою справжнього чоловіка, який захищатиме її, який дбатиме про неї. Коли такого вдасться зустріти, панночка тріумфуватиме.

Їй здаватиметься, що тепер усе буде гаразд, що життя налагодилося. За всіма цими позитивними емоціями жінка може помічати якихось речей. Добре, якщо вони виявляться дрібними.

   
   Кохання та стосунки | 👁884   🗨 (0)

Романтичні відносиниНе всі дівчата уявляють, на що йдуть. Звичайно, про роман із дорослим чоловіком мріють далеко не всі дівчата, проте відсоток тих, хто був би не проти вступити у відносини з партнером на 10—15 років старшим, усе ще високий.

Ми вирішили порадитися з психологом та з'ясувати, з яких причин занадто велика різниця у віці може стати серйозною причиною для розбіжностей та подальшого розриву.

   
   Кохання та стосунки | 👁805   🗨 (0)

Закохана параВважається, що чоловік у молоді роки відкритий і доброзичливий, що він не намагається зробити таємницю з чогось, тому що він довірливий, бо має віру в людство. Багато ситуацій та обставин, у яких хлопець виявляється, це підтверджують.

Але не варто міркувати так категорично, думати, що чоловік не приховує якихось речей. Молода людина, якій близько 30 років, має бажання, в яких вона боятиметься зізнатися дівчині. Таких можна навести кілька.

   
   Кохання та стосунки | 👁818   🗨 (0)

параБудь-яка дівчина мріє, щоб чоловік бачив тільки її, щоб про існування інших представниць прекрасної статі він просто забув. Щоб саме так усе і було, панночка може прикладати колосальні зусилля, може постійно працювати над собою, стежити за своєю зовнішністю.

Але тільки потрібного ефекту це може не дати, що її, безумовно, розчарує.

   
   Кохання та стосунки | 👁651   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Ви виявили невірність партнера: чи варто...

/_pu/70/47398553.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg