Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 236
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 23 24 вперед »


Чоловічий оргазмЧоловічий оргазм - складне явище (не таке складне, як у жінок, але все ж таки). Основна його функція – це еякуляція, хоч і не всі чоловіки еякулюють під час оргазму. Але його функцію ми хоча б розуміємо, тоді як функція жіночого оргазму так остаточно й не вивчена.

Як би там не було, повір, ми знайдемо, чим тебе здивувати.

   
   Інтим | 👁944   🗨 (0)

Розмова під час сексу: довіра, повага та безпекаЧи хотіли б ви, щоб ваш коханий шепотів вам солодкі слова під час інтимних стосунків? Або, можливо, ви віддаєте перевагу, щоб він або вона говорили з вами грубо.

Але як це зробити, якщо ви до цього не звикли? Ось кілька способів разом звільнити себе.

   
   Інтим | 👁5696   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁1319   🗨 (0)

Інтимне омолодження Інтимне омолодження є комплексом процедур, спрямованих на відновлення втраченого сексуального бажання і поліпшення загального стану організму.

Не завжди проблеми сексуального характеру в жінок пов'язані з психікою. Дуже часто спад статевого потягу відбувається через зміни статевих органів, які рано чи пізно відбуваються у всіх жінок.

   
   Інтим | 👁529   🗨 (0)

Що робити якщо хочеться стати утримачем заможного чоловікаНапевно, немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати все біля її ніг: дорогі салонні процедури для волосся та тіла, найкращі курорти та пригоди на Сафарі, смачна та корисна їжа. Все це можна заробити, але не завжди приходячи до офісу за форматом 24/7. Іноді досить народитися красивою та розумною. Саме ці риси мають ті юні панночки, які прагнуть стати змістовкою.
 

   
   Кохання та стосунки | 👁452   🗨 (0)

мужчина и женщина в постелиРазговор мужчин и женщин – самый простой способ узнать о сексуальных предпочтениях.

Если партнеры не будут четко сигнализировать о собственных потребностях, они рискуют получить минимум удовлетворения в постели.

   
   Інтим | 👁491   🗨 (0)

 Как использовать попперс во время сексаПопперс представляет собой ингалянт в виде жидких нитритов, пары которых вдыхаются через нос. Отмечается кратковременное падение артериального давления и кратковременный сосудорасширяющий эффект. Попперсы изначально использовались на вечеринках и для расслабления во время анального секса.

Хотите провести жаркий вечер и попробовать попперс с партнером? Закажите попперс с доставкой в интернет магазине попперсов.

   
   Інтим | 👁1133   🗨 (0)

Erotic massageErotic massage is an art for connoisseurs of high-quality, emotional and passionate leisure in New York. The main goal of eroprocedures is not so much excitement as complete relaxation of the body!

Professional performance of erotic massage has a positive effect on the sexual energy of a man, harmonizes feelings and sensations, liberates and introduces new erogenous zones.

   
   Інтим | 👁757   🗨 (0)

Що робити, якщо хочеться сексу: ефективні поради Часто сексуальні бажання бувають непідвладними людині, тому не завжди з'являються вчасно. Не варто придушувати чи ігнорувати їх. Навіть за відсутності постійного партнера є засоби задовольнити спрагу близькості.

Чому немає можливості зайнятися сексом?

   
   Інтим | 👁797   🗨 (0)

Пірсинг статевих губПроколювання статевих губ є частиною жіночого інтимного пірсингу. Проколоти найбільш чутливий жіночий сексуальний орган – клітор – наважиться не кожна, зробити пірсинг статевих губ бажаючих вже набагато більше.

Але і він не такий поширений, як пірсинг на вухах або на обличчі через страх болю або психологічного неприйняття.

   
   Інтим | 👁1357   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg