Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Коли надмірне хвилювання заважає чоловікові досягти оргазму

Якщо чоловік стає занадто психологічно збуджений, це може погіршити його шанси досягти оргазму


секс

Занадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.

У своїй статті Костянтин Блюсс і Юлія Киричко, дослідники з Університету Сассекса в Англії, вказують на те, що, хоча секс здається простою діяльністю, він насправді передбачає високу координацію між мозком і різними частинами тіла.

Еректильна дисфункція все ще є табу

Недавні дослідження показали, що кожен п’ятий чоловік страждає від еректильної дисфункції. Цей показник сягає 50% для чоловіків у віці від 40 до 70 років.

Донедавна мало було відомо науково про зв’язок між фізіологією та психологією під час сексу, частково через табу на цю тему. Тому дослідники намагалися зрозуміти, як психологічне збудження впливає на фізичне збудження.

Розчарування і тривога

Результати дослідження показали, що якщо чоловік стає занадто психологічно збуджений, це може погіршити його шанси досягти оргазму. Для чого ? На думку авторів статті, чоловік занадто зосереджений на своїх виступах.

Це бажання перевершити не без наслідків. Неможливість досягти оргазму справді може призвести до почуття тривоги. Щоб усунути це розчарування, вчені рекомендують психічно розслабитися, щоб психологічне збудження зникло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися закоханості

Результати дослідження також показали, що багато областей мозку «вимикаються» безпосередньо перед оргазмом. Особливо це стосується мигдалеподібного тіла (відповідає за обробку емоцій), лобових відділів кори (які контролюють судження та прийняття рішень) та орбітофронтальної кори (яка об’єднує сенсорні дані та бере участь у прийнятті рішень). Тому оргазм асоціюється з відпусканням: це стільки ж психічне звільнення, як і фізичне.

Як щодо сексуальної реакції у жінок?

Костянтин Блюсс і Юлія Киричко тепер розглянуть математичну модель для представлення динаміки сексуальної реакції у жінок: набагато складніший цикл, з одноразовими або множинними оргазмами.

Недавнє дослідження показує, що гетеросексуальні чоловіки досягають оргазму приблизно в 95% випадків, у порівнянні з мізерними 65% у гетеросексуальних жінок.


Схожі матеріали:

👁 1324
Категорія: Психологія
Теги: оргазм, Відсутність оргазму, Еректильна дисфункція, СексВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg