Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

Психологія
У категорії матеріалів: 139
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 13 14 вперед »


коханкаХороший секс для вас – не більше ніж міф із романтичних книг та фільмів? Можливо, річ не в партнері.

Тільки не поспішайте засмучуватися, якщо один або кілька пунктів про вас — все можна легко виправити, головне взяти ситуацію в свої руки зі знанням справи.

   
   Психологія | 👁120   🗨 (0)

Алкогольна залежністьАлкогольна залежність - це серйозна проблема, яка торкається мільйонів людей у всьому світі. Вона не лише шкодить фізичному здоров'ю, але й руйнує емоційний стан, стосунки та професійне життя.

Багато людей, які борються з алкогольною залежністю, часто відчувають себе безпорадними та не можуть зрозуміти, чому вони продовжують вживати алкоголь, незважаючи на негативні наслідки.

   
   Психологія | 👁178   🗨 (0)

апатіяНавіть у стресостійких людей часом виникають періоди моральної втоми.

Щоб захиститися від тяжких наслідків психічних навантажень, людина, сама того не усвідомлюючи, ставить емоції на паузу, тому зниження соціальної та психоемоційної активності – абсолютно нормальне явище, якщо воно, звичайно ж, триває нетривалий час.

   
   Психологія | 👁663   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁1319   🗨 (0)

Секс, потужний засіб від стресуСтрес, шкідливий для сексуальності? Це може зменшити бажання, сексуальне збудження та задоволення. Але секс також є чудовим способом зняти стрес. Підводимо підсумки.

Секс, якщо вдасться, це справжня доза розслаблюючих гормонів. Він наповнює тіло справжнім розслаблюючим коктейлем завдяки виробленню ендорфінів, серотоніну, оксиоцину або вазопресину та дофаміну.

   
   Психологія | 👁1505   🗨 (0)

Як романтичні фільми руйнують наше уявлення про коханняМи любимо класичні романтичні фільми, починаючи від Ноттінг Хілл і закінчуючи «Записником» і закінчуючи всіма фільмами Мег Райан. Чим більше любовних драм зі щасливим кінцем, тим краще.

На жаль, ці голлівудські фільми не просто неймовірно передбачувані. Вони також представляють надзвичайно романтичне бачення кохання. І це іноді проблема, на думку експертів.

   
   Психологія | 👁328   🗨 (0)

сексуальне вираженняПоцілунки на вулиці, ходьба взявшись за руки чи обійми на публіці: для багатьох пар немає нічого більш нормального. І всі ті рази, коли ви стояли разом у барі й цілувалися? Але свобода сексуального самовираження не всім очевидна. У деяких країнах публічні поцілунки є злочином.

   
   Психологія | 👁392   🗨 (0)

Мамчині синкиЯк багато шлюбів розпадається через те, що чоловік надто часто прислухається до думки власної матері, а то й йде в неї на поводі, якщо та не злюбила невістку? На жаль, упоратися з цією проблемою та перевиховати чоловіка практично неможливо.

Звичайно, мамині синки трапляються серед найрізноманітніших знаків зодіаку, але деякі цьому схильні до інших, і вони з більшою ймовірністю стануть залежати від мами.

   
   Психологія | 👁273   🗨 (0)

Что происходит после того, как мы умрем?Первая часть процесса умирания точно такая же, как и предсмертный опыт. Существует много литературы об ОСП (околосмертном опыте), и в этой литературе много последовательности.

Когда у кого-то происходит ОСП, его сознание покидает тело, парит вокруг него в течение короткого периода времени, и сознание испытывает невероятное чувство целостности, целостности и безопасности.

   
   Психологія | 👁289   🗨 (0)

закоханістьДля психіки людини закоханість є бажаним стресором, що активізує всі системи організму і тому вже корисним.

Вже тому, що джерело психічного здоров'я не так усередині людини, як у її стосунках з іншим. Інша річ, що буде в результаті і багатьох лякає саме це. Якщо вступили з людиною в емоційний (і ближчий) контакт, забути його якийсь час буде важко.

   
   Психологія | 👁357   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg