Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Секс, потужний засіб від стресу

Фізична активність під час статевого акту зменшує вироблення гормонів стресу і, як наслідок, артеріальний тиск, частоту дихання та звуження судин


Секс, потужний засіб від стресу

Стрес, шкідливий для сексуальності? Це може зменшити бажання, сексуальне збудження та задоволення. Але секс також є чудовим способом зняти стрес. Підводимо підсумки.

Секс, якщо вдасться, це справжня доза розслаблюючих гормонів. Він наповнює тіло справжнім розслаблюючим коктейлем завдяки виробленню ендорфінів, серотоніну, оксиоцину або вазопресину та дофаміну.

Фізична активність під час статевого акту також зменшує вироблення гормонів стресу і, як наслідок, артеріальний тиск, частоту дихання та звуження судин. Демонстрації, що знижують рівень стресу...

І згідно з деякими дослідженнями, сексуальні переваги поширюються на кілька днів (як у KashdanKashdan в Archives of Sexual Behavior). Що мотивувати себе для приємних і розслаблюючих обіймів.

Якість стосунків, ймовірно, відіграє важливу роль, так само як і хід звіту, оскільки, якщо звіт сприймається одним чи іншим партнером як стресовий або зобов’язуючий, він, очевидно, втрачає свої заспокійливі якості.

«Секс часто може стати причиною стресу», — аналізує Магалі Крозе-Калісто. Але мені здається важливим пам’ятати, що якщо секс живе добре, тобто із задоволенням і відданістю, він виводить людину зі стресу. (...) (...) Секс також є підсилювачем розумових здібностей і сприяє сну. Він також відіграє роль антидепресанта, сприяючи добробуту та збереженню людської рівноваги».

Тому навіть під час стресу може бути цікаво перепрограмувати та відкритися сексуальності.

Для цього ми вже можемо подумати про його бачення бачення речей: чи стрес має тенденцію скорочувати наше лібідо чи, навпаки, ми шукаємо анксіолітичних переваг звіту?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як романтичні фільми руйнують наше уявлення про кохання

Перспектива інтимного моменту до 2 може принести маленьку бульбашку заспокійливого щастя та/або ін'єкцію ендорфіну.

Дія на стресор

Що стосується психічного стресу для багатьох жінок, сексолог Магалі Кросет-Калісто пропонує у своїй книзі кілька невеликих вправ, таких як час сексу, щоб знайти себе в гармонії та протягом певного часу зі своїм партнером.

«Тоді мова йде про перетворення небезпечних зв’язків стресу та сексу на щасливі зв’язки, тому що чим більше ми займаємося коханням і чим менше ви відчуваєте стрес, тим менше ви відчуваєте стрес і тим більше ми займаємось любов’ю».

Щоб впоратися зі стресом, деякі вибирають релаксацію, медитацію усвідомленості, йогу, ванну чи хороший масаж.

Інші віддадуть перевагу чудову прогулянку на природі, час з друзями або спортивні заняття.

Якщо немає нічого такого, що стрес викликає страждання, що він впливає на професійне чи особисте життя, не зволікайте, зверніться до психолога, щоб зробити крок назад і відновити свій спокій.


Схожі матеріали:

👁 1510
Категорія: Психологія
Теги: Задоволення, сексуальне збудження, стресВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Як підвищити приживаність живців троянд ...

/_pu/70/30499224.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg