Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Швидкість сексу в представленні чоловіків і жінок


Швидкість сексу в представленні чоловіків і жінок

Більшість жінок схожа в думці про те, що секс включає тривалі попередні ласки і любовні ігри. Чоловіки ж на противагу цьому переконані, що цей підхід – це зайва витрата часу.

Вони схильні квапитися, уникаючи зайвих поцілунків і ласок. Сильна стать наполегливо переходить до "справи”.

Давайте поговоримо про те, наскільки важливий час в сексі і чи важливе воно взагалі? В цілому часове питання, необхідне для обопільного задоволення партнерів дуже індивідуальний.

Адже розмовляючи про секс, жінки на перший план висувають довгі ласки і приємний еротичний масаж. Чоловікам цікаве інше: наскільки часто трапляється секс в їх житті.

Необхідно чітко розуміти, що чоловіки і жінки досягають сексуального збудження різними способами. Якщо для чоловіка іноді досить кинути палкий погляд на жіночі груди, або ніжку, і вони вже у всеозброєнні і готові до бою, то жінці потрібно більше часу для загострення пристрастей.

Партнерам слід проявляти турботу один про одного, щоб обоє досягли бажаного задоволення.

Емоційна сфера жінки безпосередньо залежить від її сексуальної активності. Жінка живе емоціями, тому, щоб забажати чоловіка, вона повинна його любити. Почуття, безумовно, грають для жінки ключову роль. Їй важливе відчуття близькості з партнером, захищеності і довіри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як роздягатися красиво і сексуально?

У такому разі жінка готова цілком віддатися чоловікові і душею, і тілом. Для сексуального збудження жінки, в середньому, вимагається біля півгодини. Важливо, щоб були збуджені усі органи чуття.

З цієї причини для жінок в сексі дуже важлива прелюдія. До того ж, під час попередніх ласок жінка може досягти клиторального оргазму. Слід оповістити чоловіка про важливість прелюдії. Адже гра коштує свічок!

Говорячи про чоловіків, слід в першу чергу відмітити, що збуджуються вони набагато частіше, і для цього ним зовсім не обов’язково знаходитися в стані закоханості. Чоловіки практично завжди бажають займатися сексом, навіть якщо вони втомлені, роздратовані і злі.

Почуття не грають тут ключову роль. Чоловіки не схильні висувати емоції на перший план і зв’язувати їх з сексом. Чоловіки також люблять попередні ласки, але можуть їх і опустити. На збудження чоловіків приголомшливо діє те, як жінки реагують на їх ласки.

Дорогі жінки, не варто боятися того, що для вашого збудження вимагається набагато більше часу, це розохотить вашого партнера ще більше! І тоді ви удвох отримаєте те, до чого прагнете: райське блаженство під назвою оргазм.Схожі матеріали:

👁 6745
Категорія: Інтим
Теги: Секс, чоловік, партнер, сексуальне збудження, оргазм, жінкаВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg