Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Вiдверто про кохання
У категорії матеріалів: 72
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 вперед »


сон після сексуМи схильні асоціювати засинання після заняття коханням тільки з чоловіками. Однак і жінки, і чоловіки після статевого акту були залучені в обійми Морфея. Отже, як ми можемо пояснити цей феномен?

Якщо дослідженням не вдається дійти згоди щодо того, які жінки і чоловіки швидше засинають після сексу, то посткоїтальна тенденція до занурення носа здається добре підтвердженою для всіх. Але пояснення не буде повністю схожим залежно від того, жінка ви чи чоловік.

   
   Вiдверто про кохання | 👁2301   🗨 (0)

Відносини без зобов'язань для чоловіків та жінокНе всі люди бажають пов'язувати себе тривалими взаєминами, шлюбом і почуттями, а готові витратити свій час виключно на коротку любовну інтрижку без зобов'язань. У сучасному світі все більше людей віддає перевагу відносинам без зобов'язань, де є місце побаченнями, веселощами, близькістю та розвагами, але немає негативу, ревнощів, конфліктів та обов'язків. Звучить надто ідеально, щоб бути правдою?

   
   Вiдверто про кохання | 👁1278   🗨 (0)

Правило трьох побачень для дівчат та чоловіківБудь-які стосунки починаються з побачень, а потім уже як вийде. Зазвичай, хлопець і дівчина ходять на побачення, потім у них відбувається близькість, потім починаються взаємини, а часом і шлюб. Але в цьому ланцюжку спілкування часто найбільшу складність викликає саме перші побачення, коли ви рухаєтеся від впізнавання один одного до першого сексу.

Незалежно від твоїх планів отримати тільки секс або зустрічатися, все рухатиметься приблизно за однією траєкторією та стратегією.

   
   Вiдверто про кохання | 👁2340   🗨 (0)

Як правильно займатися сексомБезумовно, майже у кожної статевозрілої людини є кілька цінних порад щодо цього.

У сексі немає правил, але є побажання, які ґрунтуються на здоровому глузді та наукових дослідженнях. Можливо, якісь із рекомендацій здадуться очевидними. Однак, як показує досвід, іноді корисно нагадувати собі про найпростіші речі.

   
   Кохання та стосунки | 👁1897   🗨 (0)

Найпопулярніші жіночі фантазії

Найпопулярніші жіночі фантазіїФахівці стверджують, що сексуальні фантазії це хороший спосіб розбудити жіноче лібідо і зробити секс більш яскравим.

При цьому зовсім не обов’язково перетворювати еротичні сценки в реальність, досить просто помріяти про них.

За словами сексологів, багато жінок мріють про домінування. Такі фантазії з гострим присмаком БДСМ є частим бажанням жінок.

   
   Вiдверто про кохання | 👁2169   🗨 (0)

Как сделать возбуждающий массаж для мужчины или женщины?

Как сделать возбуждающий массаж для мужчины или женщины?Хотите освежить свои чувства и окунуться в мир страсти?

Подарите своей любимой или любимому непередаваемый праздник, сделав возбуждающий массаж! Делается он просто, но ощущения космические.

Можно довести своего партнера до экстаза, обеспечив отличное продолжение вечера в виде секса.


Сексуальна задоволеність залежить від віку

Хоча і вважається, що коханню усі віки покірні, але люди у віці від тридцяти до сорока років більше незадоволені своїм сексуальним життям, чим юні або, навпаки, літні. Як показало дослідження за участю 25 000 респондентів, 25% людей у віці 30-40 років невдоволені своїм інтимним життям з таких причин, як гроші, діти, кар'єра і соціальне життя.

Стрес, фінансові проблеми і відхід за дітьми не дають їм часу і бажання займатися коханням і присвячувати один одному час. 35% респондентов відмітили, що маленькі діти роблять негативний вплив на їх статеве життя. Також в цьому віці чоловіки і жінки найбільш незадоволені своїм зовнішнім виглядом і переживають з приводу вад своєї фігури.
 

   
   Вiдверто про кохання | 👁1283   🗨 (0)

23 причины заниматься сексом чаще

23 причины заниматься сексом чащеФакты говорят, что придаваться любви нужно не только для удовольствия, но и для укрепления здоровья.

1. Поднимает иммунитет

Регулярный секс не только укрепляет отношения, но и здоровье. Уровень иммуноглобулина А, который защищает нас от простуд и гриппа, активизируется при частых занятиях любовью (хотя бы два раза в неделю). Так что вместо того, чтобы грызть имбирь и жевать витамин С, устройте страстный вечер с любимым.

   
   Вiдверто про кохання | 👁1562   🗨 (0)

Здоровый секс: как прогонять свои сомнения и страхи

Здоровый секс: как прогонять свои сомнения и страхиНемалому числу представительниц слабого пола, а особенно девушкам, в самом начале интимных отношений или просто «на подходе к ним» очень мешает то, что они, чуть что, начинают паниковать, их мучают сомнения, неуверенность в себе и даже страхи, отмечает психолог Евгений Тарасов в книге «Как развить свою чувственность и сексуальность».

Женщины чаще всего испытывают тревоги не по поводу возможных интимных неудач, а из-за боязни боли или страха быть отвергнутой своим партнером после близости.

   
   Вiдверто про кохання | 👁1603   🗨 (0)

Про характер жінки розкажуть її соски

Визначити характер жінки можна не тільки за знаком Зодіаку і кольором очей, але і за її сосками. Якщо перші два способи стали вже майже тривіальними, то за сосками визначати завжди цікаво.

Тим більше, якщо ви мало знаєте жінку. Але навіть після тривалого знайомства це заняття не залишає нікого байдужим.


   
   Вiдверто про кохання | 👁1533   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Запах старості: чому люди похилого віку ...

/_pu/71/94046249.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Как выбрать витамины для собак?

/_pu/71/65308233.jpg

Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg