Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

✔️ Суспільство
У розділі матеріалів: 282
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 28 29 вперед »Як жінці правильно пережити розлученняНа жаль, розірвання шлюбу в сучасних реаліях не є чимось дивовижним і незвичайним: багато сімей розпадаються навіть після кількох десятиліть стосунків.

Тому дуже важливо навчитися правильно проживати цей не найпозитивніший досвід.

   
   Психологія | 👁188   🗨 (0)

коханкаХороший секс для вас – не більше ніж міф із романтичних книг та фільмів? Можливо, річ не в партнері.

Тільки не поспішайте засмучуватися, якщо один або кілька пунктів про вас — все можна легко виправити, головне взяти ситуацію в свої руки зі знанням справи.

   
   Психологія | 👁266   🗨 (0)

Алкогольна залежністьАлкогольна залежність - це серйозна проблема, яка торкається мільйонів людей у всьому світі. Вона не лише шкодить фізичному здоров'ю, але й руйнує емоційний стан, стосунки та професійне життя.

Багато людей, які борються з алкогольною залежністю, часто відчувають себе безпорадними та не можуть зрозуміти, чому вони продовжують вживати алкоголь, незважаючи на негативні наслідки.

   
   Психологія | 👁277   🗨 (0)

апатіяНавіть у стресостійких людей часом виникають періоди моральної втоми.

Щоб захиститися від тяжких наслідків психічних навантажень, людина, сама того не усвідомлюючи, ставить емоції на паузу, тому зниження соціальної та психоемоційної активності – абсолютно нормальне явище, якщо воно, звичайно ж, триває нетривалий час.

   
   Психологія | 👁780   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁1414   🗨 (0)

Секс, потужний засіб від стресуСтрес, шкідливий для сексуальності? Це може зменшити бажання, сексуальне збудження та задоволення. Але секс також є чудовим способом зняти стрес. Підводимо підсумки.

Секс, якщо вдасться, це справжня доза розслаблюючих гормонів. Він наповнює тіло справжнім розслаблюючим коктейлем завдяки виробленню ендорфінів, серотоніну, оксиоцину або вазопресину та дофаміну.

   
   Психологія | 👁1664   🗨 (0)

Як романтичні фільми руйнують наше уявлення про коханняМи любимо класичні романтичні фільми, починаючи від Ноттінг Хілл і закінчуючи «Записником» і закінчуючи всіма фільмами Мег Райан. Чим більше любовних драм зі щасливим кінцем, тим краще.

На жаль, ці голлівудські фільми не просто неймовірно передбачувані. Вони також представляють надзвичайно романтичне бачення кохання. І це іноді проблема, на думку експертів.

   
   Психологія | 👁467   🗨 (0)

сексуальне вираженняПоцілунки на вулиці, ходьба взявшись за руки чи обійми на публіці: для багатьох пар немає нічого більш нормального. І всі ті рази, коли ви стояли разом у барі й цілувалися? Але свобода сексуального самовираження не всім очевидна. У деяких країнах публічні поцілунки є злочином.

   
   Психологія | 👁519   🗨 (0)

Тайна загробной жизни: как долго душа остается на земле?Это вопрос, который уже задавал себе каждый. Как долго душа остается на земле после физической смерти? Присутствуют ли среди нас души умерших или они уходят навсегда в иной мир? Какова судьба тел, которые уже не сохраняют никаких следов жизни? Давайте отправимся в путешествие в неизведанное и исследуем тайну загробной жизни, вместе погрузившись в истории, чтобы разгадать, что происходит с нашей душой в тот момент, когда она покидает свою телесную оболочку.


Мамчині синкиЯк багато шлюбів розпадається через те, що чоловік надто часто прислухається до думки власної матері, а то й йде в неї на поводі, якщо та не злюбила невістку? На жаль, упоратися з цією проблемою та перевиховати чоловіка практично неможливо.

Звичайно, мамині синки трапляються серед найрізноманітніших знаків зодіаку, але деякі цьому схильні до інших, і вони з більшою ймовірністю стануть залежати від мами.

   
   Психологія | 👁376   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Чи бувають у чоловіків множинні оргазми ...

/_pu/70/36689841.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як доглядати за жирним волоссям: 7 порад...

/_pu/70/26656162.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg