Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори

✔️ Суспільство
У розділі матеріалів: 278
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 27 28 вперед »сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁889   🗨 (0)

Секс, потужний засіб від стресуСтрес, шкідливий для сексуальності? Це може зменшити бажання, сексуальне збудження та задоволення. Але секс також є чудовим способом зняти стрес. Підводимо підсумки.

Секс, якщо вдасться, це справжня доза розслаблюючих гормонів. Він наповнює тіло справжнім розслаблюючим коктейлем завдяки виробленню ендорфінів, серотоніну, оксиоцину або вазопресину та дофаміну.

   
   Психологія | 👁1040   🗨 (0)

Як романтичні фільми руйнують наше уявлення про коханняМи любимо класичні романтичні фільми, починаючи від Ноттінг Хілл і закінчуючи «Записником» і закінчуючи всіма фільмами Мег Райан. Чим більше любовних драм зі щасливим кінцем, тим краще.

На жаль, ці голлівудські фільми не просто неймовірно передбачувані. Вони також представляють надзвичайно романтичне бачення кохання. І це іноді проблема, на думку експертів.

   
   Психологія | 👁195   🗨 (0)

сексуальне вираженняПоцілунки на вулиці, ходьба взявшись за руки чи обійми на публіці: для багатьох пар немає нічого більш нормального. І всі ті рази, коли ви стояли разом у барі й цілувалися? Але свобода сексуального самовираження не всім очевидна. У деяких країнах публічні поцілунки є злочином.

   
   Психологія | 👁306   🗨 (0)

Тайна загробной жизни: как долго душа остается на земле?Это вопрос, который уже задавал себе каждый. Как долго душа остается на земле после физической смерти? Присутствуют ли среди нас души умерших или они уходят навсегда в иной мир? Какова судьба тел, которые уже не сохраняют никаких следов жизни? Давайте отправимся в путешествие в неизведанное и исследуем тайну загробной жизни, вместе погрузившись в истории, чтобы разгадать, что происходит с нашей душой в тот момент, когда она покидает свою телесную оболочку.


Мамчині синкиЯк багато шлюбів розпадається через те, що чоловік надто часто прислухається до думки власної матері, а то й йде в неї на поводі, якщо та не злюбила невістку? На жаль, упоратися з цією проблемою та перевиховати чоловіка практично неможливо.

Звичайно, мамині синки трапляються серед найрізноманітніших знаків зодіаку, але деякі цьому схильні до інших, і вони з більшою ймовірністю стануть залежати від мами.

   
   Психологія | 👁189   🗨 (0)

Что происходит после того, как мы умрем?Первая часть процесса умирания точно такая же, как и предсмертный опыт. Существует много литературы об ОСП (околосмертном опыте), и в этой литературе много последовательности.

Когда у кого-то происходит ОСП, его сознание покидает тело, парит вокруг него в течение короткого периода времени, и сознание испытывает невероятное чувство целостности, целостности и безопасности.

   
   Психологія | 👁208   🗨 (0)

закоханістьДля психіки людини закоханість є бажаним стресором, що активізує всі системи організму і тому вже корисним.

Вже тому, що джерело психічного здоров'я не так усередині людини, як у її стосунках з іншим. Інша річ, що буде в результаті і багатьох лякає саме це. Якщо вступили з людиною в емоційний (і ближчий) контакт, забути його якийсь час буде важко.

   
   Психологія | 👁266   🗨 (0)

Як запобігти розвитку депресії восениЯкщо восени ви хочете насолоджуватися чудовими краєвидами та захоплюватися красою природи, то потрібно вчасно запобігти появі депресії.

Це досить поширена проблема, з якою може зіткнутися кожен.

   
   Психологія | 👁354   🗨 (0)

Як жінка впливає на чоловікаОдвічна тема впливу жінки на чоловіка хвилює розуми філософів, письменників, психологів та простих смертних протягом століть. В цьому матеріалі ми розповімо, як жінка впливає на чоловіка.

Це питання не можна розглядати однозначно, бо вплив жінки на чоловіка – це складне та багатогранне явище. Спробуймо розібратися в цій таємниці, висвітлюючи різні аспекти цієї взаємодії.

   
   Психологія | 👁468   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg

Що таке база для нігтів та її види

/_pu/70/69796992.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg