Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Суспільство та життя Психологія Народні заговори


Мамчині синки: 4 знаки зодіаку, які схильні до надмірного впливу матерів

Чоловіки-Тільці не зовсім мамині синочки і проблема у них полягає в іншому. Вони зовсім не вміють собі відмовляти, навіть якщо в сім'ї і так погано все з фінансами


Мамчині синки

Як багато шлюбів розпадається через те, що чоловік надто часто прислухається до думки власної матері, а то й йде в неї на поводі, якщо та не злюбила невістку? На жаль, упоратися з цією проблемою та перевиховати чоловіка практично неможливо.

Звичайно, мамині синки трапляються серед найрізноманітніших знаків зодіаку, але деякі цьому схильні до інших, і вони з більшою ймовірністю стануть залежати від мами.

Знаки зодіаку мамині синки

Сьогодні ми розглянемо чотири знаки зодіаку, які з великою часткою ймовірності можуть виявитися слабаками та маминими синками.

Риби

Чоловіки-Риби від народження дуже болючі та це їх цілком влаштовує! Адже мама над ними завжди тремтить, підтираючи носик. З появою жінки, а супутницю вони вибирають дуже схожу на маму, Риби чекають на те ж від неї.

Риби – скиглики та привереди. Саме представники цього знака з найбільшою ймовірністю виявляться маминими синками.

Вони люблять, коли їм догоджають на перше прохання, коли замість них приймають важливі рішення. Мало хто здатний це витримати. Дівчата швидко розчаровуються у таких чоловіках і йдуть.

А якщо все ж таки залишаються, то їм варто готуватися до ще більших проблем після появи дітей. Чоловіки-Риби не зможуть змиритися, що тепер у центрі уваги дитина, та ще й треба самому за кимось доглядати. Ось де справжній удар!

Діва

Чоловіки-Діви у якомусь сенсі перфекціоністи. З дитинства мама привчила їх, що треба прибирати, мити посуд, стежити за собою. Все має бути чисто, під лінійку. І такими ж вони залишаються у дорослому житті.

Представники знаку не терплять бруду та не люблять, коли щось лежить не на місці. Вони прибирають самі та змушують прибирати інших, причому максимально чисто, щоб і порошинки не було.

На думку чоловіків-Дів, усі мають жити за їхніми статутами, а інакше він влаштовуватиме скандали, і заручатиметься підтримкою все тієї ж мами. А вона, між іншим, теж частенько навідуватиметься, і перевірятиме, чи все чисто і, чи все лежить на своїх місцях.

Загалом, не впізнати в Діві-чоловіку з перших днів синка мами, дуже складно, так що дівчата, дивіться уважно.

Терези

На думку чоловіків-ваг, мама – просто божество. Вони вважають її найкрасивішою, найрозумнішою, найкращою. І шукаючи собі дружину, вони бачитимуть у ній лише жалюгідну подобу своєї найпрекраснішої матері.

Хоча існує дуже маленький шанс, що з часом чоловіки-Терези все-таки зрозуміють, що таки так, дружина виявляється краще за мами. Тоді вони обожнюватимуть її.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як позбутися закоханості

Терези дуже не люблять приймати важливі рішення і воліють скинути відповідальність на будь-кого іншого. І якщо при цьому дружина досягає великих успіхів, вони не рушать з місця, а лише влаштовуватимуть скандали, заздривши своїй другій половинці.

Телець

Чоловіки-Тільці не зовсім мамині синочки і проблема у них полягає в іншому. Вони зовсім не вміють собі відмовляти, навіть якщо в сім'ї і так погано все з фінансами. Це не зупинить їх, щоб прогулятися час від часу в дорогий ресторан або купити новий ігровий ноутбук, нехай і в кредит.

А от подарунків від чоловіків-Тельців можна навіть не чекати. Якщо собі коханому вони відмовити не можуть, то своїй жінці – легко.

Точніше, чекати можна, але отримувати ви їх вкрай рідко, адже Тельці досить жадібні. Чарівним чином у них будуть з'являтися якісь термінові справи перед святами, а якщо ви й отримаєте презент, то вам нагадуватимуть про це ще довгий час.


Схожі матеріали:

👁 273
Категорія: Психологія
Теги: мамині синки, телець, знаки зодіаку, риби, Терези, ДіваВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Стрижки з дуже коротким чубчиком: кому й...

/_pu/70/39064184.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg