Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Чоловічі секрети
У категорії матеріалів: 30
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 вперед »


Ноги чоловіка і жінки під ковдрою після сексуСексуальні подразники, будь то візуальні, розумові, дотики або запахи, призводять до ерекції у чоловіків.

Чоловіки чутливі: їх сексуальне збудження може бути спровоковано фантазіями, еротичними візуальними подразниками, запахами або дотиками до ерогенних зон.

   
   Чоловічі секрети | 👁400   🗨 (0)

чоловік робить жінці подарунокКожен рік, який двоє подружжя прожили разом після укладання шлюбу, називається річницею. Багато сімей люблять відзначати подібне торжество в особливій атмосфері, вирушаючи вдвох на відпочинок, щоб освіжити свої стосунки або збираючи рідних та близьких разом.

Кожна річниця має свою особливу назву і дано вони неспроста. Вся справа в тому, що кожен рік сімейного життя наповнений певним змістом.

   
   Чоловічі секрети | 👁419   🗨 (0)

що буде, якщо зовсім відмовитися від сексуНе всім пощастило мати постійного партнера та вести регулярне інтимне життя – з різних причин. Чи варто бити на сполох, якщо сексу немає, чи треба шукати його за всяку ціну? Що про це думають лікарі?

Чи можна жити без сексу?

На це питання не можна дати однозначної відповіді. Прикладів із життя, коли людина добровільно відмовляється від інтимних стосунків та почувається чудово, чимало.

   
   Чоловічі секрети | 👁1076   🗨 (0)

Чоловік альфа-самецьДівчата завжди вибирають альфа-самців, серед інших чоловіків. Як жінки відрізняють унікальну породу альфа-самців, від чарівності яких не можуть встояти? Альфа і бета-самці. Які їх відмінності і чи можна стати альфа-самцем? Якщо хочеш подобатися всім дівчатам навколо, то тобі слід перейняти риси характеру справжніх чоловіків.

Суспільство любить все класифікувати, включаючи чоловіків і жінок. Існує класифікація чоловіків на альфа-самців і бета-самців.

   
   Чоловічі секрети | 👁2422   🗨 (0)

 Чоловіча епіляціяНезважаючи на те, що послуги видалення волосся традиційно відносяться до косметології і «жіночим секретам», все більше чоловіків в сучасних мегаполісах хочуть мати гладку шкіру.

З одного боку до цього прагнуть ті, чия професійна кар’єра пов’язана з виступами і демонстраціями тіла. Це можуть бути плавці, у кого відсутність рослинності на тілі підвищує ковзання.

   
   Чоловічі секрети | 👁793   🗨 (0)

Секрети про чоловіків, про які не знають жінкиПрактично всі представниці прекрасної статі впевнені, що перший крок у відносинах повинен робити чоловік. Абсолютно незрозуміло звідки взявся цей міф.

Може, у когось був неприємний досвід відносин, а кому-то про це розповіли подруги. Насправді все далеко не так. Представники сильної статі також можуть бути вразливими і невпевненими в собі. Психологи розповіли деякі секрети про чоловіків, які багатьом дівчатам невідомі.

   
   Психологія | 👁1086   🗨 (0)

Чоловіки відчувають запах збудженої жінкиВиявлення сексуального збудження за допомогою запаху може виступати як додатковий канал передачі інформації, що розповідає про відповідному інтересі до людини.

Дослідження провів психолог з Університету Кент, доктор Арно Вісман. Було виконано три експерименту. Чоловіки отримали папірці з нанесеними на них запахами поту анонімних жінок, частина з них була збуджена сексуально, частина ні.

   
   Чоловічі секрети | 👁961   🗨 (0)

Секрети чоловіків, які вони приховують від жінокВ усіх є свої секрети, і навіть коханій людині ніхто не розповідає усі свої таємниці. У коханих стосунках партнери іноді приховують один від одного яку-небудь інформацію. Наприклад, жінка навряд чи признається, скільки чоловіків у неї було у минулому. При цьому жінки все ж менш потайні, ніж чоловіки, вони діляться своїми переживаннями з коханою людиною, і хочуть такої ж поведінки від партнера.

Але чоловіки менш емоційні і чутливі. Вони не звикли ділитися своїми переживаннями. Сильна стать частенько приховує свої істинні думки і не розповідає про те, що їх тривожить.

   
   Чоловічі секрети | 👁1343   🗨 (0)

Как выбрать печатку для мужчиныПечатка на пальце представителя сильного пола - это стильно, модно и по-своему сексуально. Женщины любят миловаться такими украшениями на руках своих избранников, а то и незнакомых мужчин. Наличие печаток или перстней, подобранных с вкусом, подчеркивают исключительность мужчины, его индивидуальность, обеспеченность и самодостаточность.

То есть все то, которое стремится видеть женщина в настоящем мужчине.

   
   Чоловічі секрети | 👁1201   🗨 (0)

Если муж не хочет ребёнка, что делать?Казалось бы, у вас идеальные отношения с мужем: он любит и оберегает вас, дарит подарки, каждое лето возит на море…

При этом никаких физиологических преград для рождения ребенка нет ни у вас, ни у него, все дело только в том, что муж не хочет становиться отцом. Почему это происходит? Причин, по которым мужчина не хочет - точнее, не решается - завести ребенка, не так уж много.

   
   Чоловічі секрети | 👁1217   🗨 (0)


1-10 11-20 21-30


ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Декілька попереджувальних сигналів, що с...

/_pu/70/42158299.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Декілька порад для успішних кімнатних ро...

/_pu/70/86569805.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

З чим їсти авокадо, щоб було корисно та ...

/_pu/70/59704047.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg