Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Лікарі пояснили, що буде, якщо зовсім відмовитися від сексу

Приємний секс за згодою дуже корисний для жіночого організму. Є докази того, що регулярна сексуальна активність у рази знижує ризик інсульту та серцевих захворювань у жінок старше сорока років.


що буде, якщо зовсім відмовитися від сексу
 

Не всім пощастило мати постійного партнера та вести регулярне інтимне життя – з різних причин. Чи варто бити на сполох, якщо сексу немає, чи треба шукати його за всяку ціну? Що про це думають лікарі?

Чи можна жити без сексу?

На це питання не можна дати однозначної відповіді. Прикладів із життя, коли людина добровільно відмовляється від інтимних стосунків та почувається чудово, чимало.

Наприклад, у ченців у монастирі психічна енергія знаходить свій вихід у релігійних ритуалах. Це один із механізмів захисту психіки — переклад нижчих потягів на найвищий рівень, він же «працює» і у творчості. А тепер уявіть сучасну молоду людину трохи старшу за двадцять, яка живе в мегаполісі, має гарне здоров'я, якому щодня доводиться спілкуватися з різними дівчатами, а в соціальних мережах стикатися з масовою еротизацією молоді.

Тут стоїть питання – а навіщо йому жити без сексу?

Витіснити, придушити або перекласти сексуальний потяг на інший рівень можна, але природою в нас закладено статеву поведінку (інакше ми вимерли б як вид). Тому пригнічувати вироблення тестостерону – не цілком здорова історія.

Для батьків підлітків, мабуть, навіть вигідніше допускати спілкування з протилежною статтю та сексуальну розрядку (так, це саме те, про що ви подумали і це нормально), адже секс погано сумісний з алкоголем, а якщо з'явився партнер, то часу на асоціальні компанії вже не буде.

Секс-активність

Закохана пара

Одні люди потребують частих «інтимних зустрічей», інші — рідше хочуть сексу. І на це треба зважати.

Більшість із нас належить до середнього типу статевої конституції, коли секс потрібен регулярно, щоби вироблялися гормони щастя, а для психіки — самоствердження. Але вважається, що менше 5% людей мають слабкий статевий потяг або він відсутній. І тут життя без сексу — це варіант норми. Важливо також пам'ятати, що сексу та відсутності бажання можуть завадити погане емоційне тло, психічні травми або будь-які захворювання.

Чому немає сексу і що з цим робити

Якщо так склалося, що у парі немає сексу, не намагайтеся починати психотерапію самостійно – це тривалий процес і ним має займатися спеціаліст.

Так само і з лікарськими препаратами самолікування небезпечне. Завжди є побічні дії. Таблетки покращують потенцію, але потяг - це властивість психіки, так, що якщо у вашому житті немає сексу, це нормально, але лише тоді, коли це вільний вибір людини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловік і секс: чи можна завоювати чоловіка за допомогою сексу

Лікарі одностайно відзначають, що жити без сексу можливо, але йти з «великого спорту» зовсім не варто — адже секс дуже корисний для здоров'я як чоловіків, так і жінок. Наприклад, інтимні стосунки покращують імунітет.

Частіший секс у молодих людей збільшує кількість антитіл IgA, які відповідають за здатність людей боротися з інфекцією. Одним із способів, яким секс може покращити імунну функцію, є зниження стресу. Високий рівень стресу песимізує імунну функцію та збільшує ймовірність того, що людина захворіє. До того ж, доведено, що секс здатний знижувати рівень гормону стресу кортизолу.


що буде, якщо зовсім відмовитися від сексу
 

Чи потрібний жінкам секс і чи шкідлива стриманість?

Приємний секс за згодою дуже корисний для жіночого організму. Є докази того, що регулярна сексуальна активність у рази знижує ризик інсульту та серцевих захворювань у жінок старше сорока років.

Найкращий доказ того, що секс може бути корисним для вашого серця, - це те, що статевий акт - це просто хороша фізична вправа. Витрата енергії при сексі еквівалентна легкій або помірній фізичній активності, такій як швидка ходьба або підйом сходами. А ось хронічна відсутність оргазму провокує розвиток багатьох гінекологічних проблем - варикозу вен малого тазу, мастопатії, кісти яєчників, раннього клімаксу та інших.

Важливо не допускати тривалої помірності — місяцями. У чоловіків старше 40 років зростає ризик взагалі не повернутись у «велику гру».

Що буде, якщо чоловік не має сексу — думка лікаря


Закохана пара
 

Дослідження довели, що 21 статевий акт на місяць зменшує ризик розвитку раку простати у чоловіків. А ось за відсутності сексу можуть виникнути проблеми з урогенітальним трактом, еректильна дисфункція, ймовірно також зниження статевого потягу та рання андропауза.

Але важливо розуміти, що йдеться про тривалу помірність — кілька місяців або навіть років. Якщо сексу немає кілька днів або навіть тижнів, це нормально.


Схожі матеріали:

👁 1026
Категорія: Чоловічі секрети
Теги: сексуальна активність, статевий акт, Приємний секс, СексВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Як досвідчені дачники використовують пол...

/_pu/70/02862959.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Зона бікіні: як правильно доглядати

/_pu/70/22638654.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg