Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   



 
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво


Декілька порад для успішних кімнатних рослин

Пересаджуйте рослини в глиняні, а не в пластикові горщики: земля дозволяє корінням дихати, і завдяки її пористості ви можете побачити, чи потрібна рослині вода, просто торкнувшись горщика.


Декілька порад для успішних кімнатних рослин

Все, що потрібно, це кілька зелених рослин, щоб оживити інтер’єр, рослини, які також сприяють нашому добробуту. Давайте повернемося, ставлячись до них належним чином, тобто забезпечуючи їм необхідний догляд, щоб бути щасливими та здоровими!

Пересаджуйте рослини у відповідний контейнер

Пересаджуйте рослини в глиняні, а не в пластикові горщики: земля дозволяє корінням дихати, і завдяки її пористості ви можете побачити, чи потрібна рослині вода, просто торкнувшись горщика.

Рослини часто продаються в субстраті, що складається здебільшого з торфу, що не є добре в довгостроковій перспективі, тому рекомендується швидка пересадка.

Коренева система розвивається більш-менш швидко, необхідна регулярна пересадка. Виберіть горщик, який на 2-3 см більше старого. Завжди подумайте про дренажний шар, який не дасть коріння намокнути у воді і загнивати.

Дайте світло

Дайте світло

Світло необхідне для фотосинтезу, воно є, певним чином, їжею для рослин. Освітленість обернено пропорційна квадрату відстані, тому рослина, розташована на відстані 2 метрів від джерела світла, отримає в 4 рази менше світла, ніж якщо б вона стояла проти цього джерела.

Ми вважаємо, що рослина не повинна бути встановлена ​​далі 1 м 50 від вікна, крім, звичайно, рослин, які люблять тінь!

Пил також блокує світло, тому листя потрібно регулярно очищати. Невеликий душ час від часу дозволяє як видалити цей пил, так і зволожити рослину.

Нестача світла може спричинити пожовтіння листя, але це не означає, що ви повинні розміщувати свої рослини на сонці, де вони ризикують згоріти! Ідеально підійде вікно, яке виходить на схід.

Забезпечте необхідне тепло та вологість


Обприскування листя

Гігрометрія наших приміщень рідко підходить для рослин: їм потрібен високий рівень вологості (від 70 до 90% у вихідному середовищі) і, як правило, менш гарячий, ніж сухе та гаряче повітря, яке ми їм пропонуємо! Підтримувати температуру 18° у кімнатах, де у вас є рослини, є хорошою дією, але також поміщайте глиняні кульки в чашки під їхніми горщиками, щоб забезпечити їм більшу вологість навколишнього середовища.

Ще один спосіб компенсувати цю низьку вологість: регулярне зрошення листя. Також доцільно знизити температуру вночі.

Симптоми нестачі вологи: листя жовтіє, квіткові бруньки не тримаються, ріст дуже повільний, кінці листя і стебла сохнуть і буріють.

Не поливайте їх надмірно

Краще поливати менше, ніж поливати занадто багато: ваша рослина швидко відновиться від невеликої нестачі води, але може загинути від надмірної. Пожовтіння або розм'якшення листя може бути симптомом цього надлишку, слідом за гниттям коренів. Зима — це період спокою для більшості кімнатних рослин, полив раз на тиждень є правильною частотою або навіть полив кожні два тижні для деревних рослин із міцними стовбурами або стеблами. Це загальне правило, яке необхідно адаптувати до різних видів та їх середовища.

Почекати, поки ґрунт висохне, перш ніж поливати знову, – хороша звичка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як підвищити приживаність живців троянд у кілька разів: ось чим потрібно обприскати живці перед посадкою

Доторкніться до цього ґрунту: якщо він вологий і прохолодний, поливати не потрібно, якщо, з іншого боку, він кімнатної температури і сухий, пора поливати! Спорожніть блюдця приблизно через годину після поливу, якщо вони не використовуються як зволожувач повітря з глиняними кульками.

Рослини рідко люблять вапняк, якщо ви можете поливати його дощовою водою кімнатної температури, це набагато краще. І якщо можливо, виносьте його час від часу, коли йде дощ, якщо температура помірна.

Зробіть харчові внески

Добриво


Запаси поживних речовин рослин у горщиках дуже обмежені та витрачаються дуже швидко (субстрату в оригінальному горщику вистачає приблизно на 6 тижнів), тому регулярні внески вітаються.

Після першої пересадки додайте трохи добрив із повільним вивільненням у ґрунт для горщика. Ви можете додавати його щовесни, на поверхню, він буде поступово розсіюватися в субстрат під час поливу.

Між цими внесеннями можна використовувати добрива швидкого вивільнення в період з березня по вересень. Вони будуть спрямовані на підтримку рослини під час її росту або цвітіння, і їхня необхідність буде визначатися потребами рослини.

Віддають перевагу, звичайно, натуральні добрива: компост, кавова гуща (калій і магній), чайне листя.

після настоювання (органічні речовини та поживні речовини), вода для приготування яєць (мінерали) та овочі (вітаміни та мінерали).

З іншого боку, уникайте годування спраглих рослин добривами, ґрунт має бути вологим: намочіть його, а потім дайте йому трохи стекти перед внесенням добрив.


Схожі матеріали:

👁 228
Категорія: Дача, сад та город
Теги: добриво, рослини, догляд за рослинами



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]



ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg