Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Поради на всі випадки життя Дизайн інтер'єру та ремонт Дача, сад та город
Авто, вело, мото Мистецтво

Авто, вело, мото
У категорії матеріалів: 194
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 19 20 вперед »


Як заощадити на бензині та не нашкодити двигунуЕкономія бензину залежить не тільки від технічного стану автомобіля, а й від стилю їзди водія.

Тож автомобільні експерти перерахували шість основних правил ,які допоможуть заощадити на бензині та не нашкодити двигуну.

   
   Авто, вело, мото | 👁5643   🗨 (0)

автомобільМи звикли бачити олію лише на кухні. Але, виявляється, досвідчені водії часто возять її з собою в бардачку автомобіля. Навіщо?

Експерти стверджують, що автомобілістав слід завжди возити з собою олію. І ось чотири основні причини, чому.

   
   Авто, вело, мото | 👁1480   🗨 (0)

Як часто потрібно міняти автомобільне масло?Двигун автомобіля потребує масла для того, щоб рухомі частини всередині нього могли працювати безперебійно і довго. Масло змащує і охолоджує його поршні, шатуни, розподільні вали, підшипники та інші вузли, без яких автомобіль не може проїхати ні метра. Він також зменшує забруднення та відкладення в двигуні, фільтруючи бруд і частинки та збираючи їх у масляному піддоні.

   
   Авто, вело, мото | 👁415   🗨 (0)

Дизель СервисВ современном мире дизельные автомобили завоевали популярность благодаря своей экономичности и долговечности.

Однако, как и любой сложный механизм, они требуют качественного обслуживания и своевременного ремонта. Дизель Сервис - это не просто СТО, это место, где ваш автомобиль будет обслужен с максимальной заботой и профессионализмом.

   
   Авто, вело, мото | 👁278   🗨 (0)

Главный тормозной цилиндрЭффективное торможение автомобиля заключается в применении большого количества компонентов, которые в едином целом представляют собой тормозную систему.

Сюда входят тормозные колодки или барабаны, суппорта, шланги, соединения и фланцы, рабочая жидкость, а также главный тормозной цилиндр.

   
   Авто, вело, мото | 👁449   🗨 (0)

детские автокреслаСквозь призму безопасности и комфорта, детские автокресла играют важную роль в защите самых ценных пассажиров на дорогах.

От инновационного дизайна до уникальных функциональных возможностей, вот несколько интересных фактов о детских автокреслах, которые подчеркивают их важность и многогранность.

   
   Авто, вело, мото | 👁580   🗨 (0)

турбінаУ списку різних характеристик двигунів завжди присутній поділ силових агрегатів на так звані атмосферні і мотори з наддувом. Наддувними або атмосферними можуть бути як бензинові, так і дизельні силові агрегати.

Необхідно додати, що сучасні дизельні двигуни на автомобілях практично завжди є турбірованнимі (турбодизель).

   
   Авто, вело, мото | 👁353   🗨 (0)

зимние шины GoodyearЛегковые покрышки для зимней эксплуатации должны соответствовать ряду критериев, чтобы обеспечить уверенную управляемость в самых разных климатических и дорожных условиях.

Модель Goodyear UltraGrip 9+ обладает передовыми ездовыми качествами, она отличается выносливостью, ходимостью, легко адаптируется к перепадам температур и имеет сокращенный тормозной путь.

   
   Авто, вело, мото | 👁385   🗨 (0)

Автомобільні свічкиАвтомобільні свічки використовуються у двигунах внутрішнього згоряння, які працюють за принципом запалювання. Вони потрібні для створення іскри, необхідної для займання палива в циліндрі.

Під час роботи свічка створює електричний розряд між електродами, який запалює суміш палива та повітря. Це призводить до вибуху, що генерує енергію для приводу поршня та запуску силового агрегата.

   
   Авто, вело, мото | 👁497   🗨 (0)

Шины Kapsen H201При работе над моделью Kapsen H201 мастера китайского бренда смогли воплотить свои самые смелые проекты и планы.

Шины, предназначенные для оснащения легковых авто разных классов, воплотили в себе такие свойства как управляемость, маневренность, устойчивость к аквапланированию, долговечность и топливную экономичность.

   
   Авто, вело, мото | 👁387   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Допомога у виборі: яка нижня білизна під...

/_pu/70/80145800.jpg

Топ-3 продуктів для сну

/_pu/70/61734948.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

Речі за якими ви можете визначити, чи за...

/_pu/70/43426323.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg