Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Що робити, якщо відносини «тріщать по швах»?

Відмінний спосіб покращити інтимне життя та позбутися одноманітності в ліжку – використовувати зручні іграшки для дорослих. Вибір девайсів для сексу і мастурбації величезнийЧасто можна почути, що любовні та сімейні стосунки – це постійна робота, яка вимагає від партнерів щоденних спільних зусиль. Однак якщо сприймати кохання як важку працю, можна втратити бажання в принципі будувати довгострокові відносини з протилежною статтю. Спілкування з коханою людиною має дарувати радість, лише в цьому випадку між партнерами виникне бажана гармонія.

Чому руйнуються стосунки?

Навіть у міцних сімейних парах іноді трапляються недомовки. Також бувають періоди охолодження партнерів один до одного, взаємні образи, сварки та іноді скандали. Але все це можна пережити, не пропустивши головного – взаємного кохання та бажання бути разом незважаючи на складнощі.

Якщо стосунки вже на межі розвалу, слід визначити причину розладу. Тільки після цього можна розробити правильну тактику поведінки, яка приведе до бажаного результату у вигляді набуття сімейного щастя.

Відносини можуть дати тріщину з таких причин:
  • приводи для ревнощів, які дає один із партнерів іншому;
  • нудьга та одноманітність у ліжку;
  • розбіжності у важливих питаннях – наприклад, про грошові витрати, виховання дітей, планування спільного відпочинку тощо;
  • стреси та втома, що заважають приділяти партнерам увагу один одному;
  • небажання одного з партнерів зважати на думку іншого (або взаємна емоційна глухота).
Щоб повернути стосунки в колишнє спокійне русло або зробити їх ще яскравішими і приємнішими, ніж раніше, потрібно відпустити внутрішню напругу. Немає необхідності налаштовуватись на важку роботу. Все відбудеться плавно і легко, якщо обидва партнери поки що дорожать стосунками і не бажають ставити остаточну точку.

1. Відсутність контролю над партнером

Відсутність контролю над партнером

Як би не хотілося знати абсолютно все про свою другу половинку, слід постаратися позбутися бажання контролювати. Звісно ж – необхідно виключити такі моменти, як перевірка кишень та таємний перегляд особистого листування партнера. Важливо усвідомити собі незаперечний факт – посилений контроль викликає в об'єкта стеження бажання вчинити всупереч.

В ідеалі варто викликати партнера на відверту розмову. У розмові слід сказати таку фразу: «Я даю тобі повну свободу. Я повністю довіряю тобі і вірю, що ти ніколи не зробиш мені боляче». Партнер повинен знати, що в нього вірять, а головне – вірять у стосунки.

2. Гарний секс

збуджуючі штучки

Інтим у відносинах грає далеко не останню роль. Якісний секс здатний нівелювати багато дрібних моментів непорозумінь у парі. А витривалий і уважний коханець може навіть загладжувати деякі свої повсякденні промахи за допомогою сексуальних умінь.

Відмінний спосіб покращити інтимне життя та позбутися одноманітності в ліжку – використовувати зручні іграшки для дорослих. Вибір девайсів для сексу і мастурбації величезний - в інтим-магазинах можна знайти безліч цікавих збуджуючих штучок. Чоловік за допомогою секс-пристроїв може легко та швидко доводити партнерку до потужних оргазмів при кожному статевому акті.

Іноді проблеми у відносинах виникають через розбіжність темпераментів. У такому разі секс-іграшки можна використовувати для одиночної мастурбації. А якщо чоловік, наприклад, не може триматися в ліжку довго, варто купити в магазині для дорослих вакуумну помпу, ерекційне кільце або крем-пролонгатор.

3. Зменшення кількості сварок

маструбація

Як правило, сварки в парах виникають через те, що кожен із партнерів прагне довести іншому свою правоту. Щоб конфліктів поменшало і вони не переростали в гучні скандали, потрібно позбутися цього бажання. Тоді в парі перестануть спалахувати сварки, а замість них партнери вдаватимуться до розмов та пошуку спільного рішення у кожній конкретній ситуації.

Спочатку бажання перекричати партнера, можливо, буде складно стримувати. Проте слід намагатися тримати в руках і не переходити на образи. Не варто пригадувати партнеру про його минулі помилки, звинувачувати будь-що, критикувати зовнішність, характер і поведінку. Навіть у запалі сварки є можливість зупинити себе, просто згадавши любов до свого опонента.

У складних випадках, якщо не виходить знайти точок дотику, а будь-яка розмова перетворюється на шалений скандал з істеричними криками, необхідно записатися на прийом до кваліфікованого сімейного психолога. Фахівець допоможе знайти причини погіршення відносин та допоможе визначити напрямок у бік їх зміцнення.


Схожі матеріали:

👁 839
Категорія: Інтим
Теги: збуджуючі штучки, Секс, мастурбація, статевий акт, Інтимне життяВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Психологічні тригери алкогольної залежно...

/_pu/70/72241910.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Які існують стилі сексуальної нижньої бі...

/_pu/70/85115414.jpg