Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чим корисні заняття сексом?

Одним із головних людських інстинктів є сексуальне бажання. Про те, що заняття сексом несуть користь для здоров'я і приносять задоволення, чули всі. Інтерес до нього присутній не тільки у простих обивателів, але й розбурхує уми вчених.


Чим корисні заняття сексом?

Одним із головних людських інстинктів є сексуальне бажання. Про те, що заняття сексом несуть користь для здоров'я і приносять задоволення, чули всі. Інтерес до нього присутній не тільки у простих обивателів, але й розбурхує уми вчених. Що ж відбувається з людиною під час занять сексом? Чим вони корисні?

Вченим, які вивчають вплив сексу на тіло людини, його фізичне та моральне здоров'я, вдалося встановити такі наукові факти про користь сексу:

Завдяки оргазму зміцнюється здоров'я

Британськими вченими було заявлено, що завдяки регулярним заняттям сексом люди стають здоровішими та міцнішими. «Щоденний оргазм є запорукою того, щоб надовго забути про візити до лікаря», - стверджують вчені.

Завдяки регулярним заняттям сексом здійснюється стимуляція роботи мозку

Вченими було доведено, що якісне регулярне статеве життя позитивно впливає на мозкову діяльність. З отриманих результатів МРТ було зроблено висновок, що з людини, отримує оргазм, відбувається одночасне стимулювання обох півкуль мозку. Оргазм посилює кровопостачання всіх відділів мозку. Займатися сексом для мозкової діяльності навіть краще, ніж розгадувати головоломки та вирішувати логічні завдання!


Чим корисні заняття сексом?
 

Оргазм викликає залежність

Нейробіологом Девідом Лінденом було проведено дослідження, під час якого він встановив, що заняття сексом здатні викликати щось на кшталт нікотинової чи наркотичної залежності. Випробовуючи оргазм, організм людини виробляє гормон насолоди, який називається дофамін. Задоволення, яке відчуває людина під час статевого акту, настільки сильне, що йому хочеться відчувати його знову і знову.

Оргазм посилює відчуття закоханості

Той самий нейробіолог стверджує, що завдяки оргазму, що відчувається під час сексу, відбувається посилення почуття закоханості. Досягаючи найвищого піку насолоди, організм здійснює вироблення гормону окситоцину. Під впливом цього гормону людина стає лагіднішою, ніжнішою, довірливішою. Почуття кохання посилюється.

Заняття сексом - дієвий засіб від депресивних станів

Заняття коханням заспокійливо діють на нервову систему, допомагають упоратися зі стресовим станом, подолати депресію. Такий ефект від занять сексом досягається за рахунок вироблення організмом ендорфінів.


Чим корисні заняття сексом?
 

Оргазм — дієвий засіб від безсоння

Вчені встановили, що оргазм має властивість надавати на організм розслаблюючу і седативну дію, що дуже актуально для людей, які страждають на безсоння.


Чим корисні заняття сексом?
 

Оргазм сприяє зміцненню імунітету

Під час занять сексом відбувається зростання рівня імуноглобуліну, який відповідає за захисну функцію організму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не всі жінки відчувають оргазм?

Секс — порятунок від мігрені

Вченими доведено, що найвища сексуальна насолода сприяє зняттю головного болю.

Заняття сексом сприяють прискоренню спалювання калорій.

Хочете схуднути? Найчастіше займайтеся сексом! Півгодинний сеанс кохання сприяє спалюванню 85 кілокалорій.

Оргазм сприяє зачаттю

Британські медики радять жінкам, які мріють про поповнення у сім'ї, подбати про підвищення якості інтимного життя. Необхідно, щоб статевий акт приносив жінці найвище задоволення. Завдяки скороченням матки, що відбуваються під час оргазму, створюються ідеальні умови для того, щоб зачати дитину.


Чим корисні заняття сексом?
 

Регулярне статеве життя - запорука краси шкіри

Дослідження, проведені британським косметологом-дерматологом Мервіном Паттерсоном, показали, що у жінок, які постійно відчувають оргазм під час занять сексом, стан шкіри значно кращий, ніж у тих, хто не має регулярного статевого життя. Завдяки оргазму відбувається покращення кровопостачання шкірних покривів. Більше того, в організмі виробляється так званий гормон молодості, що називається дегідроепіандростероном.

Секс - профілактика інфаркту

Ізраїльськими вченими було доведено, що завдяки регулярним заняттям коханням відбувається зниження ймовірності розвитку серцево-судинних хвороб. Секс є чудовим кардіотренуванням.


Чим корисні заняття сексом?
 

Кохайте і будьте коханими! Займайтеся сексом із задоволенням та на здоров'я! Тільки не забувайте про почуття міри та необхідність контрацепції.


Схожі матеріали:

👁 972
Категорія: Інтим
Теги: заняття сексом, кохання, користь для здоров'я, статевий акт, оргазм, статеве життя, Секс, британські вчені, Інтимне життя, краса і здоров'я, науковий факт, користь сексуВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Секс, потужний засіб від стресу

/_pu/69/44592895.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Что такое атрофия зрительного нерва?

/_pu/70/41935844.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Які шарфи та снуди практичніше обирати д...

/_pu/70/58192117.jpg