Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Що таке кунілінгус. Як правильно робити кунілінгус: техніка кунілінгуса

Кунілінгус, як і будь-який інший вид сексу, не зводиться винятково до техніки. Для жінки особливо важлива емоційна сторона справи. Тому, навіть якщо у вашу постіль потрапила випадкова партнерка, дайте їй зрозуміти, що ви цінуєте її індивідуальність


Техніка кунілінгуса

За ступенем оволодіння чоловічим населенням технікою кунілінгуса можна судити про рівень цивілізованості суспільства.

Однак, це справа суто особиста, кожен сам для себе вибирає найбільш приємні йому ласки і можливість віддавати ласки іншим. Зрештою, всі ми вільні люди у вільній країні.

Хочемо, практикуємо позу "69", а хочемо, віддаємося гріху винятково по скромних днях у кромішній тьмі через дірочку в нічній сорочці. Як говориться, ніхто нікого за язик не тягне ...

 У даній статті ми зупинимося винятково на технічних деталях. Для того щоб довести жінку до крапки вищої насолоди за допомогою язика й пальців, вам знадобляться деякі навички, знання яких гарантує вам високий рейтинг в абсолютної більшості жінок. А особливо в тих тридцяти із зайвим відсотків дам, які, згідно зі статистикою, взагалі не здатні відчувати оргазм іншим способом.


Як правильно робити кунілінгус: техніка кунілінгуса
 

Підготуйте партнерку

 Перша перешкода, що здатна збентежити новачка, одержимого найблагороднішими намірами, - це сам об'єкт, а саме жіночі геніталії, які велемовні поети йменують не інакше як сладчайшим бутоном або джерелом божественної амброзії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как быстро возбудить мужчину?

І що, скажіть на милість, робити, якщо перспектива припасти до згаданого джерела представляється вам настільки ж спокусливою, як необхідність зробити штучне дихання "рот в рот" умираючому бурому ведмедеві?! Якщо основною перешкодою для вас є волосяний покрив, спробуйте делікатно запропонувати партнерці від нього позбутися.

Хоча б частково. Наприклад, запропонуєте їй відвідати салон інтимних зачісок. Або просто відведіть її у ванну й, дбайливо орудуючи верстатом, зробіть їй перукарські послуги самостійно. Нехай сприймає це як частина любовної гри.Якщо на всі ваші благання й угоди вона відповідає тверде "ні" і захищає свою рослинність із завзятістю літньої леді, що охороняє маргаритки від зазіхань сусідських хлопчаків, значить вам попалася надзвичайно високоморальна й абсолютно фригідная особа, з якою ви можете розраховувати на пару-трійку чудових діточок і чудовий недільний обід, але на такі надмірності, як феєричний секс, - ніколи.

 Ще один делікатний момент, який, як запевняють багато чоловіків, є для них серйозною перешкодою на шляху до виконання заповітних жіночих бажань, це побоювання відчути неприємний запах. Взагалі ж, мудра природа влаштувала так, що запах жіночого лона повинен впливати на чоловіка вкрай збуджуючи. Якщо цього не відбувається, значить, щось, не так. Або з нею, або з вами.

 Якщо ваша партнерка тільки з душу, перед тим як відправитися в постіль, але й регулярно відвідує гінеколога, перевіряючись на наявність інфекції, - проблема не в ній, а у вас. Швидше за все, ви просто її недостатньо любите, тому що запах улюбленої жінки не залишить байдужим жодного чоловіка. Якщо її запах вам неприємний - це сигнал до того, що незабаром вас стане дратувати, її манера спати на лівому боці, робити недоречні зауваження, водити машину, одягатися й т.д. Подумайте про це. Може, вам краще розлучитися прямо зараз?

Позбудьтеся від дурних звичок

 Більшість чоловіків чомусь наївно вважають, що техніка кунілінгуса полягає в тому, щоб якомога більше розлютувало орудувати язиком. Не трудіться, панове! Ваша ретельність зовсім не додасть партнерці позитивних емоцій. Швидше, навпаки. Якщо ви помічаєте, що партнерка придушено стогне, звивається і намагається схопити вас за волосся, це ще не означає, що вона на верху блаженства. Це означає, що ви робите їй боляче, а бідолашна соромиться в тім зізнатися. По-перше, перестаньте кусатися. По-друге, ніхто вас не просив зображувати тут хом'ячка, у розпачі, що зализує на своїй подрузі смертельну рану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гідності жінки: неприступна або доступна?

Дотики мови повинні бути легенькими й ледь відчутними, особливо спочатку. До речі, не варто так уж завзято намагатися намацати язиком її клітор, а, намацавши, вчепитися в нього мертвою хваткою, немов вам повинні дати медаль за те, що ви знаєте, де ця штука перебуває. Зайве нагадувати, що клітор - гіперчутлива крапка й для багатьох жінок нестерпно навіть короткий дотик до нього. Зрозуміло, знати, де в жінки клітор, - це дуже похвально, однак краще його по можливості уникати, приділяючи увагу навколишньому простору.

З'ясуйте, у якому положенні їй зручно тримати ноги

 У це, звичайно, важко повірити, але ваша партнерка могла не кінчати в дитинстві циркової школи, тому виконання деяких акробатичних етюдів, які ви їй нав'язуєте, може бути для неї трохи важко. Цілком можливо, у неї слабенька розтяжка, тому, коли ви затишно влаштовуєтеся в неї в промежині, долонями ширше розсовуючи ноги, вона зовсім не відчуває того блаженства, яке, як вам здається, повинні доставляти їй ваші маніпуляції. Тримаю парі, їй ввижається одне з двох: або шкільний учитель фізкультури, що змушує беззахисну третьокласницю сісти на шпагат, або гінекологічне крісло.

 До речі, відкрию вам страшну таємницю: дуже багато жінок у стані оргазму, тільки коли їхні ноги стислі. При цьому ноги можуть бути витягнуті або задерті до стелі, головне, вони повинні бути стислі, будьте уважні! Якщо ваша партнерка щораз досягає оргазму, коли ви впираєтеся плечима їй під коліна, - швидше за все, вас безсовісно дурять. І роблять це тому, що ви не спромоглися поцікавитися, чи зручно їй у такій позі.

Пізнайте нові рухи язиком

 Якщо за період свого сексуального життя ви навчилися висувати язик, як на прийомі в отоларинголога, робити їм кругові рухи й глибоко заштовхувати його предмет у глибини жіночого єства, пишатися вам особливо нема чим. Більшість жінок терплять подібні екзерсиси тільки для ввічливості. Спробуйте застосувати більше витончену тактику. Ось декілька ноу-хау:

 Висуньте язик так, щоб його поверхня була абсолютно плоскою. Потім починайте повільно рухати головою вгору-вниз, так, немов саркастично киваєте з інтонацією: "Так, мадам ..." Трюк полягає в тому, щоб торкатися найбільш чутливих жіночих містечок всією поверхнею язика.

 Повністю розслабте язик, так, щоб він став "м'яким". Потім проведіть язиком між малих губ. В якості природного мастила використовуйте слину. Майте на увазі, чим повільніше ви дієте, тим більше вона відчуває.

 Відомо, що одна сторона клітора звичайно більше чутлива, ніж інша. З'ясуєте досвідченим шляхом - яка з них. Якщо вам все-таки не терпиться зайнятися безпосередньо клітором, пам'ятайте, що не варто торкатися самої "чарівної кнопки". Краще спробуйте захопити губами шкіру довкола нього, не проникаючи язиком усередину. Абсолютна більшість жінок незабаром відповідатимуть вам вдячним оргазмом.

Фантазуйте

 Як відомо, жінки відрізняються незвичайною інтуїцією, особливо коли справа стосується сексу.Тому, якщо, перебуваючи в неї в промежині, ви починаєте нервово міркувати в тому розумінні, що "я отут уже биту годину із сил вибиваюся, а цій хоч би хни!", Майте на увазі, жінка це відмінно відчує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сексуальные фобии

Якщо ви втомилися, і взагалі, вам отут нудно (щоб не сказати, огидно) або, якщо вас раптом приводить у стан ступору видовище жіночого єства, безпосередньо перед вашим носом, терміново починайте фантазувати. Інакше на всіх її майбутніх оргазмах, а значить і на вашій репутації гарного коханця, можна поставити хрест. Спробуйте уявити собі що-небудь хвилююче-непристойне - наприклад, голу Клаудію Шиффер у наручниках або, на худий кінець, власного начальника в ажурних панчохах і з пером в одному місці. І не бійтеся відчути себе кінченим збоченцем. Ви просто намагаєтеся зробити приємність улюбленій жінці.

Глибоке буріння

 Типовою помилкою багатьох чоловіків є переконання, що язик треба заштовхувати в жіночі надра якнайглибше. Дійсно, деякі дами приходять від цього трюку в стан крайнього збудження, але інші (їх більшість) просто нічого не почувають, а в третіх подібне "глибоке буравлення" нічого, крім неприємних відчуттів, не викликає. Як визначити, представниця, якої категорії перед вами? Просто запитайте її про це. Навіть якщо ви волієте зображувати в постелі чету глухонімих, у цьому випадку краще перебороти зніяковілість. Це позбавить вас від багатьох даремних старань і дурних непорозумінь надалі. До речі, якщо навіть партнерка клятвено завірить вас, що глибоке проникнення їй подобається, приступати до справи краще тільки тоді, коли вона вже досить збуджена.

Використовуйте пальці

 Народна мудрість каже, що чоловік - не імпотент, поки у нього цілий хоча б один палець. А у вас, їх цілих десять. Головне, вміти правильно ними користуватися. Перш за все, налагодьте координацію між руками й язиком. Виберіть той рух язика, що найбільше подобається вашій партнерці, й одночасно дійте пальцями. Що конкретно ви будете робити руками, не має значення, якщо а) ваші пальці досить вологі, б) ви все робите повільно й сумно.

Індивідуальний підхід

 Кунілінгус, як і будь-який інший вид сексу, не зводиться винятково до техніки. Для жінки особливо важлива емоційна сторона справи. Тому, навіть якщо у вашу постіль потрапила випадкова партнерка, дайте їй зрозуміти, що ви цінуєте її індивідуальність.Для цього зовсім не обов'язково влаштовувати докладний допит із пристрастю й випитувати, чи боліла вона в дитинстві вітрянкою і що їй більше подобається - макраме або вишивка хрестом.

Жінки, звичайно, люблять вухами, але крім вух у них є й інші чутливі місця. Постарайтеся ненав'язливо з'ясувати інтимні пристрасті вашої партнерки. Так, деяким жінкам подобається, коли під час оральних ласк їх ніжно пощипують за живіт і стегна, а інші обожнюють, коли їм говорять непристойності. Головне - нічого не переплутати.

Доведіть неї до оргазму

 Ні-ні, спектакль "нищівний множинний оргазм" із прологом і епілогом не вважається, навіть у виконанні дуже талановитої актриси. Щоб довести партнерку до дійсного оргазму, існують два безвідмовних способи, зрозуміло, в тому випадку, якщо вона в принципі здатна його відчувати. По-перше, виберіть оптимальну тактику руху язиком, так, щоб ваш "маршрут" проходив у безпосередній близькості від клітора, і тримаєте стабільний ритм. Партнерка охоче допоможе вам знайти правильну крапку - головне, не соромтеся її про це запитати.

 Другий трюк полягає в тому, щоб діяти повільно як можна довше. Навіть якщо ви відчуваєте, що вона все більше і більше збуджується, не збільшуйте темп. Можете навіть робити невеликі паузи, це її тільки підстьобне. Коротше кажучи, дійте так, як ніби ваша єдина мета - ні за що на світі не дати їй досягти оргазму . Наберіться терпіння і вичікуйте, поки не відчуєте, що ваша партнерка дійсно перебуває на останній грані.

 Витримавши останню, саму болісну паузу, можете сміливо кидатися на неї, як голодний пес на шматок м'яса. Навіть якщо ви дієте занадто повільно, темп можна збільшити в будь-який момент. А якщо ви відразу почнете, що є сили орудувати язиком, ваші старання будуть подібні до спроб водія-новачка, перевести автомобіль із першої на четверту передачу. Результат відомий - коробка зламається, і машина нікуди не поїде.

Дайте їй відпочити

 Браво! Ви це зробили! Довели жінку до оргазму, так ще й як! Але навіть якщо вас розпирає від цілком законної гордості, дозвольте вашій партнерці також повною мірою насолодитися своїми відчуттями. Не варто негайно залучати її в дружню балаканину, просто обійміть її, закрийте очі і розслабтеся. Коли вона прийде до тями, можете чемно поцікавитися, чи не бажає вона випробувати місіонерську позицію.

Але тільки, будь ласка, не демонструйте повну відсутність якого-небудь натяку на ввічливість і гарне виховання повідомленнями на кшталт: "Повертаюся, тепер моя черга!" Якщо ваші старання і не були цілком безкорисливими, не варто це настільки грубо показувати. Навпаки, якщо ви будете досить терплячі, ніжні й стримані, то незабаром неодмінно одержите те, що заслужили.


Схожі матеріали:

👁 100959
Категорія: Інтим
Теги: кунілінгус, оргазм, відносини, Секс, чоловік, жінка, коханняВсього коментарів: 1

0
1 nitromobius   (28.09.2014)
Шикарно написано, особливо усміхнули декякі порівняння ...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Розмова під час сексу: довіра, повага та...

/_pu/70/98776348.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Чому ми засинаємо після сексу?

/_pu/70/72609186.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Навіщо і куди прикладати капустяний лист...

/_pu/70/49032103.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg