Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як правильно займатися коханням щоб не завагітніти

Якщо презерватив зісковзнув з пеніса, це ще не означає, що сперма потрапила в піхву, форма презерватива досить продумана на цей випадок. Інша справа, якщо презерватив порвався... Тоді, скоріше за все сперма потрапила в піхву, але панікувати зовсім не обов


Як правильно займатися коханням щоб не завагітніти

Як правильно займатися коханням щоб не завагітнітиСитуація перша, при якій в принципі можна правильно займатися сексом щоб не завагітніти, але народ через незнання панікує:

- "Я займався сексом з дівчиною (в неї був перший раз) у мене сповзав трохи презерватив, я постійно поправляв його, у той же час вводив їй пальці в піхву. Будь ласка скажіть я залетів?";
 
- "Якщо ти займаєшся сексом і він в тебе не кінчає, чи є шанс завагітніти?";

- "Займався з дівчиною сексом, без презерватива, не кінчив, чи може дівчина завагітніти?";

- "Був незахищений секс 2 рази і обидва рази я не кінчав в неї, може дівчина завагітніти";

- "Був секс з презервативом, я незаймана і він кінчив в презерватив... але я була мокра, презерватив перевірили був цілий... в кінці я витерлася вологими серветками, хвилин через 20 прийшла додому і сіла в гарячу воду... Чи можу я завагітніти?";

- "А чи можна завагітніти якщо дівчинка целка але граючись так вийшло що пацан кінчив поруч зі статевими губами і частина сперми потрапила на плівку???"

- "Якщо ти займаєшся сексом і він в тебе не кінчає, чи є шанс забєремінити?" і так далі і тому подібне...

Ствердження перше:
 
- Якщо сперма (насіння) у піхву не потрапляє, вагітність наступити не може. Визначити факт попадання сперми в піхву можуть ТІЛЬКИ учасники статевого акту, візуально або за відчуттями і ніякий лікар визначити це заочно не зможе.

- Якщо презерватив зісковзнув з пеніса, це ще не означає, що сперма потрапила в піхву, форма презерватива досить продумана на цей випадок. Інша справа, якщо презерватив порвався... Тоді, скоріше за все сперма потрапила в піхву, але панікувати зовсім не обов'язково. Варіанти, при яких варто панікувати я розгляну далі. :)

- Якщо кінчив не в піхву, а на живіт, лобок, сідниці, обличчя :) і т. д. Ймовірність попадання сперми всередину піхви настільки незначна, що на це можна забити. Можна скільки завгодно сперечатися про те, що вагітність наступила через те, що сперма стікла всередину і наступила вагітність, але довести це практично неможливо. Це скоріше з області парадоксів або "мега-щасливчиків", які залітають при ймовірності 1:1000000 шансів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс перед тренуванням: користь чи шкода

- Якщо під час сексу ти не кінчив, але змазка потрапила в піхву - розслабся. Завагітніти від змазки важко так само, як від насиченого парами сперми вітру. Незважаючи на те, що деякі фахівці стверджують, що в змазці містяться сперматозоїди слід розуміти, що щільність сперматозоїдів в ній настільки незначна, що цей факт немає сенсу серйозно обговорювати.

Ситуація 2, при якій варіант зальоту вельми великий, але цього можна уникнути, знаючи деякі тонкощі:
 
- "МОЖНА завагітніти якщо чоловік кінчив (без презерватива) член не витер або не помив, і через деякий час знову в контакті".

- "Ось я дрочив, а наступного дня я зайнявся сексом! Дівчина може завагітніти!"

- "Займався сексом з дівчиною, 2 роки разом! Під час сексу я кінчив в неї, вона ні! Чи є можливість вагітності?"

- "Займався зі своєю дівчиною сексом, у неї цього було всього разів 5-6 і ось я в неї і кінчив. Я не предохранявся, на скільки є ймовірність що вона залетить"

- "Я займався з дівчиною сексом без презерватива і кінчив в неї, а в неї в той день були місячні перший день. Чи могла вона завагітніти?"

ну, і все в такому дусі - "я в неї кінчив, чи може вона залетіти?".

Ствердження друге:

- Звісно, якщо кінчати в піхву, то дівчина легко може завагітніти і перешкодити цьому може кілька причин:

1. оральні контрацептиви, які вона розумно і завбачливо приймає;

2. своєчасне застосування посткоїтального гормонального протизаплідного препарату. Найбільш поширений Постинор (Postinor). Цей препарат застосовується для попередження вагітності у дівчат, які мають рідкісні/випадкові статеві зв'язки, в екстрених випадках (порвався презерватив, напилася і нічого не пам'ятаю :), згвалтування (Боже упаси), ну і все в такому дусі.

3. певна стадія менструального циклу. Загалом, самий умовно безпечний час для сексу - це до або після початку/закінчення менструації - 5-7 днів. Далі йде передовуляторний період і безпосередньо овуляція - час найбільш небезпечний для настання вагітності, ну, або, кажучи науково - овуляція - це період вивільнення яйцеклітини. Якщо в цей момент вона "зустрінеться" з сперматозоїдом - упс.... попадатушкі...

Я використовую термін "умовно безпечний", тому що в цьому питанні дійсно 100% гарантії дати не можна, оскільки у кожної жінки своя ступінь фертильності (здатність до зачаття) і 90 і більше % гарантії неможливості зальоту дають тільки безпосередньо критичні дні. Під час менструації ЗАВАГІТНІТИ НЕ МОЖНА. В інтернеті є купа ресурсів з календарями для розрахунку небезпечних і безпечних днів для сексу. Для цього необхідно знати початок і тривалість менструального циклу.

- Щодо сексу, коли кінчають не в піхву, а куди вийде :) Науково кажучи - перерваний акт (ПА). Це дуже ненадійний спосіб контрацепції. Справа в тому, що під час еякуляції (в народі - "кінчати") чоловік переживає значний емоційний вибух і в цей момент дуже легко не помітити, як струмінь пішла в ціль (у піхву). І в цей момент мужик висмикує свій член і залишки сперми розмазує на партнерку, при цьому будучи впевненим, що кінчив не в неї. ВЕЛИКА ПОМИЛКА! У цьому сенсі оральний і анальний секс набагато надійніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как доставить мужчине истинное удовольствие: техника минета

- Щодо ідеї, за якою нібито після неодноразової мастурбації можна кінчати всередину, при цьому не побоюючись вагітності. От уже фігушки на рилушкі! Щільність (насиченість) сперматозоїдів у спермі, звичайно, буде нижче, ніж при звичайному сім'явиверженні. АЛЕ НЕ НАСТІЛЬКИ, ЩОБ НЕ залетіти! Майте це на увазі, експериментатори :).

- Дівчата, які сподіваються на спринцювання (в народі - "підмитися"), як на спосіб надійної контрацепції. Залиште ці ілюзії! Щоб якісно видалити сперму з піхви вам знадобиться пожежний брансбойт, так що краще на це не сподіватися.

Ну, і в принципі, випадковий секс без презерватива в наш час дуже і дуже ризиковане заняття. Можна підчепити такий "букет", що решту життя на таблетки працювати доведеться.

- Ще одна помилка: целка не може завагітніти. Ще й як... Дівоча пліва (у простолюдді "целка") - це не герметичний вогнетривкий сейф з цифровим кодом, а тонка плівка, яка може пропустити через себе у піхву не тільки сперму, але і тоненький член. Форма і рельєф дівочої пліви дуже індивідуальний і далеко не завжди являє собою серйозну перешкоду на шляху сперми. Загалом, через це "ситечко" можна легко впорснути неприємностей на найближчі 9 місяців.

Ситуація 3, при якій всі вищеописані правила були порушені і в тебе думки тільки про одне: "Залетіла чи ні?".
- "А якщо не зробили тест через два тижні, а тільки через місяць він буде правильним? І з якого по який період можна робити тест на вагітність"

- "А тест на вагітність визначає позаматкову вагітність?"

- "Був зроблений тест, показав одну паличку, робили його вдень. Чи може він показати неточний результат із за того що його робили через місяць, а не як годиться через 14 днів? І якщо минув місяць, то якісь ознаки повинні вже були бути? "

- "Чи можна через місяць зробити тест на вагітність? І чи буде він точним?"

- "Які тести більш вірно показують?"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно займатися сексом: цінні поради тим, хто займається коханням

Ствердження третє:

Незважаючи на свою відверту некомпетентність у цьому питанні, ризикну все-таки дати кілька рекомендацій.
 
- Переважна більшість експрес-тестів на вагітність видають правильний результат і намагатися знайти "кращий" особливого сенсу немає. Різниця полягає в чутливості тестів. Вони можуть бути від 10, 25, 30, 40 і більше mUI (одиниця виміру особливого гормону, який починає виділятися після запліднення яйцеклітини).

- Робити тест раніше 12-15 діб з моменту передбачуваного зачаття немає сенсу, так гормон, на який реагує тест ще не встигне виділитися.

- Те ж саме і з УЗД, найбільш точним способом діагностики вагітності - раніше 2 тижнів робити УЗД сенсу немає.

- Експрес-тест покаже як внутрішньоматкову так і позаматкову вагітність, значення не має, ну, крім того, що позаматкова вагітність може мати дуже серйозні наслідки.

- Якщо вже зібралася робити експрес-тест на вагітність, то його необхідно робити вранці з першою порцією сечі (ні вдень, ні ввечері, ні вночі, ні в обід). Саме вранці найвища концентрація потрібного гормону в сечі. Саме це і дозволить отримати більш достовірний результат тесту. Одна смужка - Слава Всевишньому, пронесло :), дві смужки - є про що подумати в черзі на прийом до гінеколога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как отличаются сексуальные фантазии мужчин и женщин

Ситуація 4, при якій ти точно не вагітна, але відчуваєш себе так, як ніби залетіла:
 
- "Чи може дівчина завагітніти, ознак начебто немає, тільки через 5 днів ввечері трохи нудило (але вона каже, що через булочки) а інших ознак немає"

- "Він не кінчає в мене, останнім часом з'явилася нудота та запаморочення! Чи може наступити вагітність?"

- "Після статевого акту через тиждень у неї почалося запаморочення і нудота. Скажіть, будь ласка, що це означає???"

і так далі і тому подібне... аж до того, що "займалася мастурбацією і після цього у мене заболіли груди і почалася нудота... я вагітна?".

Ствердження четверте і останнє:

- Дівчата! Нудота, біль в нижній частині живота, грудей, дратівливість, безсоння - ЦЕ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ВАГІТНІСТЬ! В ПРИНЦИПІ ДО 3-4 ТИЖНІВ НІЯКИХ ПОБІЧНИХ ВІДЧУТТІВ ВІД ВАГІТНОСТІ НЕ БУВАЄ. ЦЕ ВИКЛЮЧНО ВАША ЖІНОЧА НЕДОВІРА І УПЕРЕДЖЕННЯ.

Багато жінок до 3-4 місяців ніяк негативно не відчувають вагітність, так що вистачить кожен чих вважати зальотом.
 
- Як правило, випадковим сексом дівчата займаються ще в період гормонального дозрівання і всі "тяготи менструального становлення" вважають ознаками вагітності.

- Найпоширеніший стан для жінок після випадкового сексу - підозрілість... Це просто якийсь піпець... Все, що відбувається з ними в цей час - це обов'язково ймовірна вагітність.

- Навіть дорослі жінки зі сталим менструальним циклом час від часу насторожуються через затримки. Затримка менструального циклу може бути з багатьох причин: хронічні захворювання, фізичні і психологічні навантаження, стрес, депресивні стани, зміни погоди, раціону харчування і т.д.

Рекомендації для шанувальників "сексу без кордонів" (в основному для дівчат)

Якщо ти знаєш, що час від часу буває секс, то як мінімум дізнайся свій менструальний цикл (початок і тривалість), тримай при собі презервативи або Постинор, а ще краще приймай протизаплідні засоби, типу, Ярина і т.п.

Ці сучасні засоби допоможуть уникнути неприємностей з небажаною вагітністю. Якщо немає можливості користуватися протизаплідними засобами і презервативом, запам'ятай для себе умовно безпечні для зачаття дні за допомогою календаря зачаття. Недбалість в сексі може зруйнувати життя не тільки тобі, але і твоїм рідним і близьким.


Схожі матеріали:

👁 57297
Категорія: Інтим
Теги: статеві стосунки, кохання в ліжку, Секс, кохання, Інтимне життяВсього коментарів: 3

0
3 Ул   (19.10.2020)
Якщо на 5 раз займанням статевим актом , кінчив в середину, яка ймовірність завагітніти sad


0
2 Марко   (15.09.2020)
Я занімався сексом з дівчиною в презервативі, через годину запхав знов, але без презерватива але не кінчив, може дівчина завагітніти чи ні ????


0
1 Елена   (04.12.2016)
Чтоб заниматься сексом без презерватива, это главное быть осторожным, чтоб не подцепить ничего! А вот когда уже постоянный, проверенный партнёр и женщина никак не защищена от нежелательной беременности то всё лежит на мужчине. Чуть он сочканул и всё, считай малыш у вас уже в кармане, поэтому всегда только защищённый секс

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Що посадити поряд із капустою, щоб захис...

/_pu/70/15949106.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Обробка смородини навесні: чим бризкати ...

/_pu/70/26212100.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg