Як правильно займатися коханням щоб не завагітніти

Якщо презерватив зісковзнув з пеніса, це ще не означає, що сперма потрапила в піхву, форма презерватива досить продумана на цей випадок. Інша справа, якщо презерватив порвався... Тоді, скоріше за все сперма потрапила в піхву, але панікувати зовсім не обов

Як правильно займатися коханням щоб не завагітніти

Як правильно займатися коханням щоб не завагітнітиСитуація перша, при якій в принципі можна правильно займатися сексом щоб не завагітніти, але народ через незнання панікує:

- "Я займався сексом з дівчиною (в неї був перший раз) у мене сповзав трохи презерватив, я постійно поправляв його, у той же час вводив їй пальці в піхву. Будь ласка скажіть я залетів?";
 
- "Якщо ти займаєшся сексом і він в тебе не кінчає, чи є шанс завагітніти?";

- "Займався з дівчиною сексом, без презерватива, не кінчив, чи може дівчина завагітніти?";

- "Був незахищений секс 2 рази і обидва рази я не кінчав в неї, може дівчина завагітніти";

- "Був секс з презервативом, я незаймана і він кінчив в презерватив... але я була мокра, презерватив перевірили був цілий... в кінці я витерлася вологими серветками, хвилин через 20 прийшла додому і сіла в гарячу воду... Чи можу я завагітніти?";

- "А чи можна завагітніти якщо дівчинка целка але граючись так вийшло що пацан кінчив поруч зі статевими губами і частина сперми потрапила на плівку???"

- "Якщо ти займаєшся сексом і він в тебе не кінчає, чи є шанс забєремінити?" і так далі і тому подібне...

Ствердження перше:
 
- Якщо сперма (насіння) у піхву не потрапляє, вагітність наступити не може. Визначити факт попадання сперми в піхву можуть ТІЛЬКИ учасники статевого акту, візуально або за відчуттями і ніякий лікар визначити це заочно не зможе.

- Якщо презерватив зісковзнув з пеніса, це ще не означає, що сперма потрапила в піхву, форма презерватива досить продумана на цей випадок. Інша справа, якщо презерватив порвався... Тоді, скоріше за все сперма потрапила в піхву, але панікувати зовсім не обов'язково. Варіанти, при яких варто панікувати я розгляну далі. :)

- Якщо кінчив не в піхву, а на живіт, лобок, сідниці, обличчя :) і т. д. Ймовірність попадання сперми всередину піхви настільки незначна, що на це можна забити. Можна скільки завгодно сперечатися про те, що вагітність наступила через те, що сперма стікла всередину і наступила вагітність, але довести це практично неможливо. Це скоріше з області парадоксів або "мега-щасливчиків", які залітають при ймовірності 1:1000000 шансів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Секс перед тренуванням: користь чи шкода

- Якщо під час сексу ти не кінчив, але змазка потрапила в піхву - розслабся. Завагітніти від змазки важко так само, як від насиченого парами сперми вітру. Незважаючи на те, що деякі фахівці стверджують, що в змазці містяться сперматозоїди слід розуміти, що щільність сперматозоїдів в ній настільки незначна, що цей факт немає сенсу серйозно обговорювати.

Ситуація 2, при якій варіант зальоту вельми великий, але цього можна уникнути, знаючи деякі тонкощі:
 
- "МОЖНА завагітніти якщо чоловік кінчив (без презерватива) член не витер або не помив, і через деякий час знову в контакті".

- "Ось я дрочив, а наступного дня я зайнявся сексом! Дівчина може завагітніти!"

- "Займався сексом з дівчиною, 2 роки разом! Під час сексу я кінчив в неї, вона ні! Чи є можливість вагітності?"

- "Займався зі своєю дівчиною сексом, у неї цього було всього разів 5-6 і ось я в неї і кінчив. Я не предохранявся, на скільки є ймовірність що вона залетить"

- "Я займався з дівчиною сексом без презерватива і кінчив в неї, а в неї в той день були місячні перший день. Чи могла вона завагітніти?"

ну, і все в такому дусі - "я в неї кінчив, чи може вона залетіти?".

Ствердження друге:

- Звісно, якщо кінчати в піхву, то дівчина легко може завагітніти і перешкодити цьому може кілька причин:

1. оральні контрацептиви, які вона розумно і завбачливо приймає;

2. своєчасне застосування посткоїтального гормонального протизаплідного препарату. Найбільш поширений Постинор (Postinor). Цей препарат застосовується для попередження вагітності у дівчат, які мають рідкісні/випадкові статеві зв'язки, в екстрених випадках (порвався презерватив, напилася і нічого не пам'ятаю :), згвалтування (Боже упаси), ну і все в такому дусі.

3. певна стадія менструального циклу. Загалом, самий умовно безпечний час для сексу - це до або після початку/закінчення менструації - 5-7 днів. Далі йде передовуляторний період і безпосередньо овуляція - час найбільш небезпечний для настання вагітності, ну, або, кажучи науково - овуляція - це період вивільнення яйцеклітини. Якщо в цей момент вона "зустрінеться" з сперматозоїдом - упс.... попадатушкі...

Я використовую термін "умовно безпечний", тому що в цьому питанні дійсно 100% гарантії дати не можна, оскільки у кожної жінки своя ступінь фертильності (здатність до зачаття) і 90 і більше % гарантії неможливості зальоту дають тільки безпосередньо критичні дні. Під час менструації ЗАВАГІТНІТИ НЕ МОЖНА. В інтернеті є купа ресурсів з календарями для розрахунку небезпечних і безпечних днів для сексу. Для цього необхідно знати початок і тривалість менструального циклу.

- Щодо сексу, коли кінчають не в піхву, а куди вийде :) Науково кажучи - перерваний акт (ПА). Це дуже ненадійний спосіб контрацепції. Справа в тому, що під час еякуляції (в народі - "кінчати") чоловік переживає значний емоційний вибух і в цей момент дуже легко не помітити, як струмінь пішла в ціль (у піхву). І в цей момент мужик висмикує свій член і залишки сперми розмазує на партнерку, при цьому будучи впевненим, що кінчив не в неї. ВЕЛИКА ПОМИЛКА! У цьому сенсі оральний і анальний секс набагато надійніше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как доставить мужчине истинное удовольствие: техника минета

- Щодо ідеї, за якою нібито після неодноразової мастурбації можна кінчати всередину, при цьому не побоюючись вагітності. От уже фігушки на рилушкі! Щільність (насиченість) сперматозоїдів у спермі, звичайно, буде нижче, ніж при звичайному сім'явиверженні. АЛЕ НЕ НАСТІЛЬКИ, ЩОБ НЕ залетіти! Майте це на увазі, експериментатори :).

- Дівчата, які сподіваються на спринцювання (в народі - "підмитися"), як на спосіб надійної контрацепції. Залиште ці ілюзії! Щоб якісно видалити сперму з піхви вам знадобиться пожежний брансбойт, так що краще на це не сподіватися.

Ну, і в принципі, випадковий секс без презерватива в наш час дуже і дуже ризиковане заняття. Можна підчепити такий "букет", що решту життя на таблетки працювати доведеться.

- Ще одна помилка: целка не може завагітніти. Ще й як... Дівоча пліва (у простолюдді "целка") - це не герметичний вогнетривкий сейф з цифровим кодом, а тонка плівка, яка може пропустити через себе у піхву не тільки сперму, але і тоненький член. Форма і рельєф дівочої пліви дуже індивідуальний і далеко не завжди являє собою серйозну перешкоду на шляху сперми. Загалом, через це "ситечко" можна легко впорснути неприємностей на найближчі 9 місяців.

Ситуація 3, при якій всі вищеописані правила були порушені і в тебе думки тільки про одне: "Залетіла чи ні?".
- "А якщо не зробили тест через два тижні, а тільки через місяць він буде правильним? І з якого по який період можна робити тест на вагітність"

- "А тест на вагітність визначає позаматкову вагітність?"

- "Був зроблений тест, показав одну паличку, робили його вдень. Чи може він показати неточний результат із за того що його робили через місяць, а не як годиться через 14 днів? І якщо минув місяць, то якісь ознаки повинні вже були бути? "

- "Чи можна через місяць зробити тест на вагітність? І чи буде він точним?"

- "Які тести більш вірно показують?"

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно займатися сексом: цінні поради тим, хто займається коханням

Ствердження третє:

Незважаючи на свою відверту некомпетентність у цьому питанні, ризикну все-таки дати кілька рекомендацій.
 
- Переважна більшість експрес-тестів на вагітність видають правильний результат і намагатися знайти "кращий" особливого сенсу немає. Різниця полягає в чутливості тестів. Вони можуть бути від 10, 25, 30, 40 і більше mUI (одиниця виміру особливого гормону, який починає виділятися після запліднення яйцеклітини).

- Робити тест раніше 12-15 діб з моменту передбачуваного зачаття немає сенсу, так гормон, на який реагує тест ще не встигне виділитися.

- Те ж саме і з УЗД, найбільш точним способом діагностики вагітності - раніше 2 тижнів робити УЗД сенсу немає.

- Експрес-тест покаже як внутрішньоматкову так і позаматкову вагітність, значення не має, ну, крім того, що позаматкова вагітність може мати дуже серйозні наслідки.

- Якщо вже зібралася робити експрес-тест на вагітність, то його необхідно робити вранці з першою порцією сечі (ні вдень, ні ввечері, ні вночі, ні в обід). Саме вранці найвища концентрація потрібного гормону в сечі. Саме це і дозволить отримати більш достовірний результат тесту. Одна смужка - Слава Всевишньому, пронесло :), дві смужки - є про що подумати в черзі на прийом до гінеколога.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Как отличаются сексуальные фантазии мужчин и женщин

Ситуація 4, при якій ти точно не вагітна, але відчуваєш себе так, як ніби залетіла:
 
- "Чи може дівчина завагітніти, ознак начебто немає, тільки через 5 днів ввечері трохи нудило (але вона каже, що через булочки) а інших ознак немає"

- "Він не кінчає в мене, останнім часом з'явилася нудота та запаморочення! Чи може наступити вагітність?"

- "Після статевого акту через тиждень у неї почалося запаморочення і нудота. Скажіть, будь ласка, що це означає???"

і так далі і тому подібне... аж до того, що "займалася мастурбацією і після цього у мене заболіли груди і почалася нудота... я вагітна?".

Ствердження четверте і останнє:

- Дівчата! Нудота, біль в нижній частині живота, грудей, дратівливість, безсоння - ЦЕ НЕ ОБОВ'ЯЗКОВО ВАГІТНІСТЬ! В ПРИНЦИПІ ДО 3-4 ТИЖНІВ НІЯКИХ ПОБІЧНИХ ВІДЧУТТІВ ВІД ВАГІТНОСТІ НЕ БУВАЄ. ЦЕ ВИКЛЮЧНО ВАША ЖІНОЧА НЕДОВІРА І УПЕРЕДЖЕННЯ.

Багато жінок до 3-4 місяців ніяк негативно не відчувають вагітність, так що вистачить кожен чих вважати зальотом.
 
- Як правило, випадковим сексом дівчата займаються ще в період гормонального дозрівання і всі "тяготи менструального становлення" вважають ознаками вагітності.

- Найпоширеніший стан для жінок після випадкового сексу - підозрілість... Це просто якийсь піпець... Все, що відбувається з ними в цей час - це обов'язково ймовірна вагітність.

- Навіть дорослі жінки зі сталим менструальним циклом час від часу насторожуються через затримки. Затримка менструального циклу може бути з багатьох причин: хронічні захворювання, фізичні і психологічні навантаження, стрес, депресивні стани, зміни погоди, раціону харчування і т.д.

Рекомендації для шанувальників "сексу без кордонів" (в основному для дівчат)

Якщо ти знаєш, що час від часу буває секс, то як мінімум дізнайся свій менструальний цикл (початок і тривалість), тримай при собі презервативи або Постинор, а ще краще приймай протизаплідні засоби, типу, Ярина і т.п.

Ці сучасні засоби допоможуть уникнути неприємностей з небажаною вагітністю. Якщо немає можливості користуватися протизаплідними засобами і презервативом, запам'ятай для себе умовно безпечні для зачаття дні за допомогою календаря зачаття. Недбалість в сексі може зруйнувати життя не тільки тобі, але і твоїм рідним і близьким.


Схожі матеріали:

Категорія: Інтим
Переглядів: 39154 | Коментарі: 3 | Теги: статеві стосунки, кохання в ліжку, секс, Кохання, Інтимне життя

Всього коментарів: 3

0
3 Ул   (19.10.2020)
Якщо на 5 раз займанням статевим актом , кінчив в середину, яка ймовірність завагітніти sad


0
2 Марко   (15.09.2020)
Я занімався сексом з дівчиною в презервативі, через годину запхав знов, але без презерватива але не кінчив, може дівчина завагітніти чи ні ????


0
1 Елена   (04.12.2016)
Чтоб заниматься сексом без презерватива, это главное быть осторожным, чтоб не подцепить ничего! А вот когда уже постоянный, проверенный партнёр и женщина никак не защищена от нежелательной беременности то всё лежит на мужчине. Чуть он сочканул и всё, считай малыш у вас уже в кармане, поэтому всегда только защищённый секс

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Интересные идеи для свадебной фотосессии...

/_pu/59/97792733.jpg

4 речі, які важливо встигнути зробити на...

/_pu/60/28047062.jpg

Какое постельное белье самое лучшее

/_pu/59/93050468.jpg

Недобросовісне довічне утримання: як зах...

/_pu/58/05577577.jpg

Чоловіча та жіноча хода: чим вони унікал...

/_pu/60/46626873.jpg

Что дает алгебра школьникам?

/_pu/58/11802818.jpg

Уролитиаз или мочекаменная болезнь

/_pu/57/48421458.jpg

Які недорогі продукти допоможуть замінит...

/_pu/56/10752750.jpg

Поради та рекомендації як отримати ідеал...

/_pu/60/93217807.jpg

Як прибрати жир з боків в домашніх умова...

/_pu/55/09250592.jpg

Виниловые полы: преимущества? особенност...

/_pu/56/08715433.jpg

Особенности ульев из пенополистирола

/_pu/59/64334633.jpg