Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Як працює оргазм у чоловіків

Мозок також є основним керуючим задоволенням під час чоловічого оргазму, оскільки серія біохімічних сигналів викликає посилене постачання крові до еректильної тканини пеніса.


Ноги чоловіка і жінки під ковдрою після сексу

Сексуальні подразники, будь то візуальні, розумові, дотики або запахи, призводять до ерекції у чоловіків.

Чоловіки чутливі: їх сексуальне збудження може бути спровоковано фантазіями, еротичними візуальними подразниками, запахами або дотиками до ерогенних зон.

На чоловіче бажання істотно впливає гормон тестостерон. Однак не кожен чоловік з високим рівнем тестостерону має високе лібідо; чому цей висновок не є дійсним, ще науково не з'ясовано. З іншого боку, одне можна сказати напевно: сексуальні стимули, будь то візуальні, розумові, дотики чи запахи, призводять до ерекції у чоловіків.

Мозок також є основним керуючим задоволенням під час чоловічого оргазму, оскільки серія біохімічних сигналів викликає посилене постачання крові до еректильної тканини пеніса.

Він збільшується в розмірах, застигає, при цьому з'являється відчуття тепла в животі, частішає дихання і пульс. Крім того, обличчя і живіт можуть червоніти, лікарі називають це «сексуальним припливом», підвищується напруга в м'язах. «Він» готовий до статевого акту і досяг піку напруги.

Еротичне Pas-de-deux

В ідеалі партнерка перебуває в подібній ситуації, її статеві губи набрякають, вагіна стає вологою, пеніс може ковзнути в її піхву і там відбувається програма природи - запліднення. Під час цієї фази когнітивна увага чоловіка різко знижується, яєчка збільшуються, його сім’явивідна протока, насінний пухирець, корінь пеніса, пеніс і передміхурова залоза ритмічно скорочуються, сечовий міхур м’язово закривається, щоб сперма не могла «текти назад». У повному екстазі та захоплюючому ритмі до 200 мільйонів сперматозоїдів викидається через уретру, точніше через отвір у головці, на піку насолоди відбувається еякуляція (сім'явиверження).

Однак це не обов’язково має бути так, особливо в період статевого дозрівання може виникнути оргазм без еякуляції, так званий «сухий оргазм». У дорослих чоловіків сухе сім'явипорскування може мати різні причини. З одного боку, може бути, що організм не виробляє еякулят, з іншого боку, це може бути пов’язано з тим, що сперма повертається в сечовий міхур, який не закривається. Причини цього можуть лежати в області нервової функції - так що імпульс до закриття м'яза сечового міхура не виникає або він не закривається через механічні зміни (наприклад, хірургічне втручання).

Чоловічий стрибок

Коли чоловіки «приходять» занадто рано, сексуальна медицина називає це передчасною еякуляцією (ejaculatio praecox). Іноді достатньо еротичної ідеї, ерогенного стимулу, щоб викликати оргазм і еякуляцію, при цьому пеніс не зможе проникнути в піхву. Багато чоловіків відчувають це як неприємність, особливо якщо передчасна еякуляція відбувається часто або неодноразово.

Почуття провини через неможливість задовольнити жінку часто призводить до психічних проблем. Однак, зрештою, задоволення пари є вирішальним, і багато міфів роз’яснюються у відвертій розмові. Крім того, для обох статей доступні вправи та методики, які посилюють чоловічий контроль над еякуляцією.

Сильна втома «після»

Наскільки швидко чоловіки досягають кульмінації, настільки ж швидко спадає збудження після цього. «Виною» цьому є гормон пролактин, який підвищується у жінок і чоловіків після оргазму. У жінок, однак, це впливає на бажання по-іншому — вони все одно можуть відчувати численні оргазми навіть із підвищеним рівнем пролактину, тоді як чоловіків це повертає на землю. Це також може пояснити, чому «він» іноді спокійно засинає після сексу.


Схожі матеріали:

👁 369
Категорія: Чоловічі секрети
Теги: запахи, ерогенні зони, пеніс, ерекція у чоловіків, дотики, Сексуальні подразникиВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Як вдало посіяти помідори?

/_pu/70/16157690.jpg

Льняное масло в индустрии красоты

/_pu/70/81978187.jpg

Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Коли треба сіяти розсаду на помідори

/_pu/70/55613811.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg