Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


Чи бувають у чоловіків множинні оргазми та інші питання щодо його розрядки

Далеко не всі чоловіки еякулюють з оргазмом, і навіть ті, у кого це здебільшого так, можуть закінчити і без еякуляції такий оргазм називається сухим.


Чоловічий оргазм

Чоловічий оргазм - складне явище (не таке складне, як у жінок, але все ж таки). Основна його функція – це еякуляція, хоч і не всі чоловіки еякулюють під час оргазму. Але його функцію ми хоча б розуміємо, тоді як функція жіночого оргазму так остаточно й не вивчена. Як би там не було, повір, ми знайдемо, чим тебе здивувати.

Альфред Кінсі був першим вченим, який взявся описати оргазм ще у 50-х роках минулого століття. Він назвав його вибуховим розрядом нервово-м'язової напруги. Минули роки, і розуміння оргазму ускладнилося: дослідники стали краще розуміти не лише його фізіологічну, а й емоційну сторону, а також умови, що сприяють його настанню.

Хоча у чоловіків оргазм та еякуляція часто відбуваються одночасно, насправді це дві різні події, і так, вони можуть бути відокремлені. Далеко не всі чоловіки еякулюють з оргазмом, і навіть ті, у кого це здебільшого так, можуть закінчити і без еякуляції такий оргазм називається сухим.

Як усе влаштовано – тіло

Для досягнення оргазму чоловіче тіло включає безліч систем: гормонів, органів і нейронних зв'язків. Центральне місце у цій історії грає гормон тестостерон, який виробляється яєчками. Він посилює сексуальне бажання, викликає збудження, ерекцію і, зрештою, сам оргазм. Якщо рівень тестостерону низький, це позначиться як на сексуальному житті чоловіка, а й у його настрої, працездатності та загальному самопочутті.

Чоловікові на відміну жінки часто потрібна лише фізична стимуляція задля досягнення збудження, тоді як жінкам необхідна і розумова стимуляція. Чоловічий оргазм настає швидше, він коротший і різкіший, ніж жіночий. Триває в середньому до 10 секунд (а в жінок від 10 до 15 секунд).

4 стадії чоловічого оргазму

Як правило, чоловічий оргазм проходить чотири стадії.

Порушення

Чоловік бачить когось чи щось, що викликає у нього сексуальний інтерес. Мозок посилає сигнал спинного мозку до статевих органів, і виникає ерекція. Пеніс збільшується і піднімається, тому що кров заповнює губчасту тканину всередині стовбура — відбувається завдяки тому, що артерії розширилися і швидкість кровотоку в 50 разів перевищила нормальну. Відня ж, які зазвичай відводять кров від члена, навпаки, стискуються, щоб усередині пеніса залишилося більше крові. Мошонка підтягується до тіла, м'язи по всьому тілу напружені.

Плато

У цій фазі чоловіче тіло готується до оргазму. Напруга м'язів посилюється, частота серцевих скорочень досягає 150-175 ударів за хвилину. З уретри може почати витікати прозора рідина — предеякулят, призначений зміни балансу pH в уретрі, щоб підвищити шанси виживання сперматозоїдів.

Оргазм

Складається з двох фаз: емісії та еякуляції. Під час емісії чоловік сягає “точки неповернення”. Сперма відкладається у верхній частині уретри, готова до еякуляції. Еякуляція відбувається в результаті серії швидких скорочень м'язів статевого члена та навколо основи ануса. Під час оргазму в центрі винагороди мозку (особливо у мозочку, мигдалеподібному тілі, прилеглому ядрі та вентральній тегментальній ділянці) — безліч нейрохімічних речовин, що викликають інтенсивну емоційну реакцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке оргазм і навіщо він потрібен: чим відрізняється чоловічий від жіночого

Так, ось тут він і буде ридати і кликати матусю. У той же час бічна орбітофронтальна кора, розташована за лівим оком, повністю закривається. Це частина мозку, яка відіграє центральну роль у судженні та самоконтролі.

Дозвіл та рефракція

Після еякуляції статевий член починає втрачати ерекцію. Приблизно половина її зникає відразу, а решта незабаром після цього. Напруга м'язів спадає, і чоловік почувається розслабленим чи сонним. Якщо ви плануєте другий заплив, чоловікові потрібно відновитись або пройти рефрактерний період. У 18-річних він становить менше 15 хвилин, а у чоловіків похилого віку — від 10 до 20 годин.

Чоловічий мультиоргазм

Чоловічий мультиоргазм

Мультиоргазм називають здатність відчувати кілька оргазмів один за одним протягом хвилини або декількох секунд. Що стосується чоловіків оргазм може включати фактичного еякулята.

Чоловік, здатний на мультиоргазм, — це, звичайно, рідкісний птах. Згідно з дослідженням департаменту урологічних наук Університету Британської Колумбії в Канаді, лише близько 10% чоловіків віком від 20 до 30 років і менше 7% чоловіків до 40 років здатні на такі викрутаси. Але це не унікальна гормональна чи фізіологічна реакція, мультиоргазми – це просто результат дуже сильного збудження.

Ключ до множинних оргазмів у тому, щоб продовжувати збудження ще до того, як чоловік кінчить. Він може, наприклад, мастурбувати, а підійшовши до оргазму впритул, змінити стимуляцію і ритм, уповільнити дихання, а коли бажання закінчити стихне, знову довести себе до передоргазменного стану і знову відступити.

Ми віримо – все в його руках!


Схожі матеріали:

👁 1022
Категорія: Інтим
Теги: Мультиоргазм, Чоловіча сексуальність, вік, Чоловіча фізіологія, Чоловічий оргазм, оргазмВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Як жінці правильно пережити розлучення: ...

/_pu/70/24276079.jpg

Користь для щитовидної залози та покраще...

/_pu/70/19679590.jpg

Експерти рекомендують завжди возити з со...

/_pu/70/16389617.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg

Як розвантажити шлунок після новорічних ...

/_pu/69/84788078.jpg

Основні секрети схуднення для жінок: Шля...

/_pu/70/95469255.jpg

Диспареунія: що робити, якщо відчуваєтьс...

/_pu/70/06587070.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Вибираємо ідеальний бюстгальтер з пороло...

/_pu/70/74153786.jpg

Киста почки – что это за патология и ког...

/_pu/70/93957636.jpg

Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg