Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим


У розділі матеріалів: 796
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 79 80 вперед »Що робити, якщо відносини «тріщать по швах»?Часто можна почути, що любовні та сімейні стосунки – це постійна робота, яка вимагає від партнерів щоденних спільних зусиль. Однак якщо сприймати кохання як важку працю, можна втратити бажання в принципі будувати довгострокові відносини з протилежною статтю. Спілкування з коханою людиною має дарувати радість, лише в цьому випадку між партнерами виникне бажана гармонія.

   
   Інтим | 👁192   🗨 (0)

ОбручкаЯкщо ви плануєте одружитися, то вибір обручки - один з найважливіших моментів.

Кільце може стати частиною вашого повсякденного життя, тому воно має бути зручним та привабливим одночасно. Сьогодні ми поділимося з вами кількома корисними порадами, які допоможуть зробити правильний вибір.

   
   Весілля | 👁228   🗨 (0)

Самі незвичні техники куніКуні, це доказ кохання жінці, прийняття її чоловіком цілком і повністю! Тому зараз ми відкриємо для чоловіків найнезвичайніші техніки куні, щоб вони могли радувати коханих жінок вишуканими оральними ласками.

Поцілунки нижче за пупок, жінці доставляють чудову сексуальну насолоду, але не всі чоловіки на це здатні. Одні із забобонів, інші через невміння, позбавляють своїх коханих жінок однією з найприголомшливіших сексуальних ласок, але ми це спробуємо виправити, надавши чоловікам можливість дізнатися про найнезвичайніші техніки куні.

   
   Інтим | 👁227   🗨 (0)

кунілінгусКунілінгус - це мабуть найголовніший і найбажаніший сексуальний делікатес, який хоче регулярно отримати будь-яка дівчина від свого хлопця. Чоловік, який вміє правильно лизати клітор, здатний подарувати дівчині незабутній і незрівнянний оргазм. Такий чоловік одразу стає для дівчини особливим, а його ім'я автоматично вдруковується в її пам'ять жирним виділеним текстом — «Штучний коханець».

   
   Інтим | 👁180   🗨 (0)

Які зміни відбуваються з чоловіком, який має поганий характерПоганий характер - те, що відштовхує від представника сильної статі оточуючих. Водночас із сторонніми людьми чоловік навіть за наявності дуже неприємних особливостей може спокійно вибудовувати стосунки, налагоджувати контакт.

А ось із партнеркою ситуація буде зовсім інша.

   
   Кохання та стосунки | 👁109   🗨 (0)

Що руйнує романтичні стосункиПарам, які довго живуть разом, люди в яких щасливі, багато хто заздрить. Індивіди розуміють, що так жити не кожному, що необхідно прикладати величезну кількість зусиль, щоб зміцнювати відносини, щоб зберігати їх.

Але що саме для цього треба робити, вони не здогадуються. Щасливі партнери стверджують, що жодних незвичайних дій не знадобиться. Необхідно лише відмовитися від того, що руйнує стосунки.

   
   Кохання та стосунки | 👁106   🗨 (0)

серцеїдкаПідкорювати всіх чоловіків, з якими доводиться спілкуватися, дано не кожній особі жіночої статі. Дівчина, яка має це, викликає захоплення, захоплення у представниць своєї статі.

Багатьом здається, що впізнати в натовпі таку панночку неможливо, що всі її унікальні здібності стають видно, коли вона починає взаємодію з хлопцями. Але насправді це не так.


Яких дівчат чоловіки носять на рукахУсі особи жіночої статі мають якісь унікальні якості та риси. Оскільки у молодих людей різні смаки, можна припустити, що будь-яка дама має шанс комусь сподобатися, викликати в когось інтерес.

Це так і є насправді, але все ж таки не варто забувати про те, що якісь панночки все одно користуються більшою популярністю у осіб чоловічої статі. І дивовижного тут нічого немає.

   
   Кохання та стосунки | 👁477   🗨 (0)

Як закохати в себе дівчину: детальна інструкціяЧи віриш ти в кохання з першого погляду? Вчені вже багато років намагаються підтвердити чи заперечити цю теорію. Деякі з них запевняють, що для виникнення хімічної реакції в мозку, а саме так пояснюють кохання, достатньо кількох секунд.

Інші повністю спростують подібні висновки. Обґрунтовується це тим, що сильні почуття не можуть бути такими спонтанними, а для їх виникнення повинні враховуватися додаткові складові, крім зорової оцінки.

   
   Кохання та стосунки | 👁432   🗨 (0)

поцілунокЧи можна довести дівчину до оргазму поцілунками на етапі знайомства або попередніх ласок. Відразу скажимо, що це цілком реально і під силу навіть недосвідченому коханцю. Давай подивимося правді у вічі, поцілунки – це основа гармонійних відносин.

Хороший поцілунок може викликати у дівчини слабкість у колінах та мурашки по шкірі, а поганий – поставити жирну крапку у вашому спілкуванні.

   
   Інтим | 👁420   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Чим підгодувати тую влітку: дерева будут...

/_pu/65/28590818.jpg

Що розкидати навесні по грядках, щоб поз...

/_pu/63/50727792.jpg

Бажаєте збирати врожай малини відрами? П...

/_pu/64/38285475.jpg

Кроти атакували ділянку: сільський спосі...

/_pu/64/45995426.jpg

Напівзабутий дідівський спосіб підгодівл...

/_pu/64/49921225.jpg

Яку діжку вибрати на дачу, щоб вода не з...

/_pu/63/26261382.jpg

Чому аґрус не дає врожаю: прикрі помилки...

/_pu/63/02744888.jpg

Як врятувати троянди від небезпечної поп...

/_pu/63/37540775.jpg

Стоматолог розповів про користь поцілунк...

/_pu/64/54260974.jpg

6 місць, де жінка може познайомитись із ...

/_pu/61/52859465.jpg

Що робити, якщо відносини «тріщать по шв...

/_pu/65/92788630.jpg

Як закохати в себе дівчину: детальна інс...

/_pu/65/43257749.jpg