Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 236
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 23 24 вперед »


Чоловічий оргазмЧоловічий оргазм - складне явище (не таке складне, як у жінок, але все ж таки). Основна його функція – це еякуляція, хоч і не всі чоловіки еякулюють під час оргазму. Але його функцію ми хоча б розуміємо, тоді як функція жіночого оргазму так остаточно й не вивчена.

Як би там не було, повір, ми знайдемо, чим тебе здивувати.

   
   Інтим | 👁1137   🗨 (0)

Розмова під час сексу: довіра, повага та безпекаЧи хотіли б ви, щоб ваш коханий шепотів вам солодкі слова під час інтимних стосунків? Або, можливо, ви віддаєте перевагу, щоб він або вона говорили з вами грубо.

Але як це зробити, якщо ви до цього не звикли? Ось кілька способів разом звільнити себе.

   
   Інтим | 👁9539   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁1479   🗨 (0)

Інтимне омолодження Інтимне омолодження є комплексом процедур, спрямованих на відновлення втраченого сексуального бажання і поліпшення загального стану організму.

Не завжди проблеми сексуального характеру в жінок пов'язані з психікою. Дуже часто спад статевого потягу відбувається через зміни статевих органів, які рано чи пізно відбуваються у всіх жінок.

   
   Інтим | 👁604   🗨 (0)

Що робити якщо хочеться стати утримачем заможного чоловікаНапевно, немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати все біля її ніг: дорогі салонні процедури для волосся та тіла, найкращі курорти та пригоди на Сафарі, смачна та корисна їжа. Все це можна заробити, але не завжди приходячи до офісу за форматом 24/7. Іноді досить народитися красивою та розумною. Саме ці риси мають ті юні панночки, які прагнуть стати змістовкою.
 

   
   Кохання та стосунки | 👁520   🗨 (0)

мужчина и женщина в постелиРазговор мужчин и женщин – самый простой способ узнать о сексуальных предпочтениях.

Если партнеры не будут четко сигнализировать о собственных потребностях, они рискуют получить минимум удовлетворения в постели.

   
   Інтим | 👁545   🗨 (0)

 Как использовать попперс во время сексаПопперс представляет собой ингалянт в виде жидких нитритов, пары которых вдыхаются через нос. Отмечается кратковременное падение артериального давления и кратковременный сосудорасширяющий эффект. Попперсы изначально использовались на вечеринках и для расслабления во время анального секса.

Хотите провести жаркий вечер и попробовать попперс с партнером? Закажите попперс с доставкой в интернет магазине попперсов.

   
   Інтим | 👁1265   🗨 (0)

Erotic massageErotic massage is an art for connoisseurs of high-quality, emotional and passionate leisure in New York. The main goal of eroprocedures is not so much excitement as complete relaxation of the body!

Professional performance of erotic massage has a positive effect on the sexual energy of a man, harmonizes feelings and sensations, liberates and introduces new erogenous zones.

   
   Інтим | 👁853   🗨 (0)

Що робити, якщо хочеться сексу: ефективні поради Часто сексуальні бажання бувають непідвладними людині, тому не завжди з'являються вчасно. Не варто придушувати чи ігнорувати їх. Навіть за відсутності постійного партнера є засоби задовольнити спрагу близькості.

Чому немає можливості зайнятися сексом?

   
   Інтим | 👁882   🗨 (0)

Пірсинг статевих губПроколювання статевих губ є частиною жіночого інтимного пірсингу. Проколоти найбільш чутливий жіночий сексуальний орган – клітор – наважиться не кожна, зробити пірсинг статевих губ бажаючих вже набагато більше.

Але і він не такий поширений, як пірсинг на вухах або на обличчі через страх болю або психологічного неприйняття.

   
   Інтим | 👁1495   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Посів петрушки: коли і як садити?

/_pu/70/46973056.jpg

Ремонт под Ключ: Творческий Подход к Пре...

/_pu/70/28178354.jpg

Чим підгодувати озимий часник у травні, ...

/_pu/70/01941177.jpg

Чи існує можливість вилікуватися від аут...

/_pu/70/31154480.jpg

Як доглядати за жирним волоссям: 7 порад...

/_pu/70/26656162.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Квітень: важливий місяць для садівника

/_pu/70/91637929.jpg

Ці продукти негативно впливають на настр...

/_pu/70/96562806.jpg

П'ять ознак того, що ви погана кохан...

/_pu/70/59107736.jpg

Чому не можна лити в бак бензин АІ-95, я...

/_pu/70/84437547.jpg

Як побудувати та не зруйнувати стосунки

/_pu/70/52442605.jpg

Выбор ванной: советы и рекомендации для ...

/_pu/70/78046939.jpg