Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 235
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 23 24 вперед »


Розмова під час сексу: довіра, повага та безпекаЧи хотіли б ви, щоб ваш коханий шепотів вам солодкі слова під час інтимних стосунків? Або, можливо, ви віддаєте перевагу, щоб він або вона говорили з вами грубо.

Але як це зробити, якщо ви до цього не звикли? Ось кілька способів разом звільнити себе.

   
   Інтим | 👁141   🗨 (0)

сексЗанадто сильне психологічне збудження до або під час статевого акту може ускладнити досягнення чоловіком оргазму.

Як математично змоделювати сексуальну реакцію чоловіків, щоб покращити їх продуктивність? У статті, опублікованій в журналі The Conversation, двоє вчених, які намагалися знайти відповідь на це питання, виявили, що надмірне сексуальне збудження може ускладнити досягнення оргазму.


   
   Психологія | 👁875   🗨 (0)

Інтимне омолодження Інтимне омолодження є комплексом процедур, спрямованих на відновлення втраченого сексуального бажання і поліпшення загального стану організму.

Не завжди проблеми сексуального характеру в жінок пов'язані з психікою. Дуже часто спад статевого потягу відбувається через зміни статевих органів, які рано чи пізно відбуваються у всіх жінок.

   
   Інтим | 👁462   🗨 (0)

Що робити якщо хочеться стати утримачем заможного чоловікаНапевно, немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати все біля її ніг: дорогі салонні процедури для волосся та тіла, найкращі курорти та пригоди на Сафарі, смачна та корисна їжа. Все це можна заробити, але не завжди приходячи до офісу за форматом 24/7. Іноді досить народитися красивою та розумною. Саме ці риси мають ті юні панночки, які прагнуть стати змістовкою.
 

   
   Кохання та стосунки | 👁390   🗨 (0)

мужчина и женщина в постелиРазговор мужчин и женщин – самый простой способ узнать о сексуальных предпочтениях.

Если партнеры не будут четко сигнализировать о собственных потребностях, они рискуют получить минимум удовлетворения в постели.

   
   Інтим | 👁453   🗨 (0)

 Как использовать попперс во время сексаПопперс представляет собой ингалянт в виде жидких нитритов, пары которых вдыхаются через нос. Отмечается кратковременное падение артериального давления и кратковременный сосудорасширяющий эффект. Попперсы изначально использовались на вечеринках и для расслабления во время анального секса.

Хотите провести жаркий вечер и попробовать попперс с партнером? Закажите попперс с доставкой в интернет магазине попперсов.

   
   Інтим | 👁1030   🗨 (0)

Erotic massageErotic massage is an art for connoisseurs of high-quality, emotional and passionate leisure in New York. The main goal of eroprocedures is not so much excitement as complete relaxation of the body!

Professional performance of erotic massage has a positive effect on the sexual energy of a man, harmonizes feelings and sensations, liberates and introduces new erogenous zones.

   
   Інтим | 👁659   🗨 (0)

Що робити, якщо хочеться сексу: ефективні поради Часто сексуальні бажання бувають непідвладними людині, тому не завжди з'являються вчасно. Не варто придушувати чи ігнорувати їх. Навіть за відсутності постійного партнера є засоби задовольнити спрагу близькості.

Чому немає можливості зайнятися сексом?

   
   Інтим | 👁718   🗨 (0)

Пірсинг статевих губПроколювання статевих губ є частиною жіночого інтимного пірсингу. Проколоти найбільш чутливий жіночий сексуальний орган – клітор – наважиться не кожна, зробити пірсинг статевих губ бажаючих вже набагато більше.

Але і він не такий поширений, як пірсинг на вухах або на обличчі через страх болю або психологічного неприйняття.

   
   Інтим | 👁1247   🗨 (0)

Як навчити його робити кунілінгусВи з ним спробували і вийшло не дуже. Або знайшли мільйони відмовок, щоби навіть не намагатися, і ти з цим змирилася. Але більшість жінок незаслужено позбавлені одного з найвишуканіших видів насолод, які їм можуть доставити чоловіки.

На відміну від мінету кунілінгус часто залишається на задвірках любовних втіх. Через забобони (обох партнерів) чи невміння? Давай розберемося, чому так відбувається і як навчити чоловіка робити куні.

   
   Інтим | 👁847   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Названо кулінарні помилки, які шкодять з...

/_pu/70/66948202.jpg

Як романтичні фільми руйнують наше уявле...

/_pu/69/91573937.jpg

Как предотвратить повреждение зрительног...

/_pu/70/18888637.jpg

Чи потрібна зола смородині взимку: як вч...

/_pu/70/87839009.jpg

Чем частная педиатрия отличается от госу...

/_pu/70/75064883.jpg

Як роздягнутися перед чоловіком - прийом...

/_pu/70/85268573.jpg

Як зменшити споживання палива та не нашк...

/_pu/70/71641371.jpg

Що потрібно їсти, щоб знизити ризик серц...

/_pu/70/78973269.jpg

Поради, як чуттєво роздягнутися перед св...

/_pu/70/86343835.jpg

Прозора жіноча спідня білизна - гарні ко...

/_pu/70/70398749.jpg

Выбор кафеля для кухни: Советы и Тренды

/_pu/70/06260094.jpg

Коли надмірне хвилювання заважає чоловік...

/_pu/70/14881768.jpg