Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 225
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « назад 1 2 3 4 5 ... 22 23 вперед »


секс при клімаксіПісля «баба ягодка опять» зазвичай наставало забуття та самотність. Відповідно до народної думки. Жінкам у зрілому віці пропонувалося змиритися з менопаузою, «пов'язати хустинку», займатися онуками та не думати про секс. Але клімакс зовсім не такий страшний.

В усі часи та в усіх культурах вважалося, що після настання клімаксу жодного життя немає.

   
   Інтим | 👁330   🗨 (0)

Секс без проникновенияДля многих людей секс без проникновения не является половым актом. Однако эта практика существует и имеет название: гуинаж, что в переводе с французского означает «секс без проникновения».

Популяризация дамб росла по мере того, как тема лесбийских отношений становилась все более популярной.

   
   Інтим | 👁245   🗨 (0)

Як пестити клітор, щоб досягти оргазму?Багатьом жінкам важко досягти оргазму під час сексу. Навіть коли сексуальне бажання досягає свого піку, кульмінацію жіночої насолоди важко відчути. Але хоча статевий акт не завжди може спонукати жінку, мастурбація може бути корисною практикою для деяких.

І недаремно стимуляція клітора може принести їм таке сильне задоволення, яке вони очікують під час статевого акту.
 

   
   Інтим | 👁395   🗨 (0)

Як збільшити задоволення вашого партнера та привернути його до себеЯкщо ви хочете, щоб ваш чоловік потрапив на сьоме небо, вам необхідно оволодіти мистецтвом сексуальних насолод. Дізнайтеся, як збільшити фізичне задоволення вашого партнера. Одне можна сказати напевно: коли ви знаєте, як викликати правильну стимуляцію, ваш чоловік зможе отримати вибуховий оргазм.

Добре займатися коханням базується на здатності підвищувати збудження під час дослідження фантазій вашого партнера.

   
   Інтим | 👁324   🗨 (0)

Що робити, якщо відносини «тріщать по швах»?Часто можна почути, що любовні та сімейні стосунки – це постійна робота, яка вимагає від партнерів щоденних спільних зусиль. Однак якщо сприймати кохання як важку працю, можна втратити бажання в принципі будувати довгострокові відносини з протилежною статтю. Спілкування з коханою людиною має дарувати радість, лише в цьому випадку між партнерами виникне бажана гармонія.

   
   Інтим | 👁502   🗨 (0)

Самі незвичні техники куніКуні, це доказ кохання жінці, прийняття її чоловіком цілком і повністю! Тому зараз ми відкриємо для чоловіків найнезвичайніші техніки куні, щоб вони могли радувати коханих жінок вишуканими оральними ласками.

Поцілунки нижче за пупок, жінці доставляють чудову сексуальну насолоду, але не всі чоловіки на це здатні. Одні із забобонів, інші через невміння, позбавляють своїх коханих жінок однією з найприголомшливіших сексуальних ласок, але ми це спробуємо виправити, надавши чоловікам можливість дізнатися про найнезвичайніші техніки куні.

   
   Інтим | 👁5204   🗨 (0)

кунілінгусКунілінгус - це мабуть найголовніший і найбажаніший сексуальний делікатес, який хоче регулярно отримати будь-яка дівчина від свого хлопця. Чоловік, який вміє правильно лизати клітор, здатний подарувати дівчині незабутній і незрівнянний оргазм. Такий чоловік одразу стає для дівчини особливим, а його ім'я автоматично вдруковується в її пам'ять жирним виділеним текстом — «Штучний коханець».

   
   Інтим | 👁1592   🗨 (0)

поцілунокЧи можна довести дівчину до оргазму поцілунками на етапі знайомства або попередніх ласок. Відразу скажимо, що це цілком реально і під силу навіть недосвідченому коханцю. Давай подивимося правді у вічі, поцілунки – це основа гармонійних відносин.

Хороший поцілунок може викликати у дівчини слабкість у колінах та мурашки по шкірі, а поганий – поставити жирну крапку у вашому спілкуванні.

   
   Інтим | 👁1035   🗨 (0)

що буде, якщо зовсім відмовитися від сексуНе всім пощастило мати постійного партнера та вести регулярне інтимне життя – з різних причин. Чи варто бити на сполох, якщо сексу немає, чи треба шукати його за всяку ціну? Що про це думають лікарі?

Чи можна жити без сексу?

На це питання не можна дати однозначної відповіді. Прикладів із життя, коли людина добровільно відмовляється від інтимних стосунків та почувається чудово, чимало.

   
   Чоловічі секрети | 👁768   🗨 (0)

Маточний оргазмВласне, жінки і так скаржаться на рідкість оргазмів, а якщо йдеться про маточне задоволення — багато хто просто розводить руками. Порівняно з тим самим кліторальним і вагінальним, оргазм шийки матки - це рідкісний дорогоцінний камінь, який вдається доторкнутися і відчути тільки шанувальникам глибоких проникнень і жорсткому сексу.

Що таке матковий оргазм, як його досягти і чому для багатьох це неможливо, далі в статті.

   
   Інтим | 👁1025   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Що відбувається з жінкою під час оргазму...

/_pu/67/09611157.jpg

Сироватка з вітаміном С: це те, що ви по...

/_pu/68/33942956.jpg

Кішка раптово п'є багато води: в чом...

/_pu/68/27212619.jpg

Як впінати амбіверта: 4 ознаки, на які в...

/_pu/68/61316056.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Пляжный сезон: лучшие советы для идеальн...

/_pu/67/95259717.jpg

10 ознак того, що жінка – справжня психо...

/_pu/68/33766569.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Озимий часник виросте розміром із кулак:...

/_pu/68/72487392.jpg

Таке підживлення яблуні збільшує врожай ...

/_pu/68/91461717.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Аноргазмия/дизоргазмия – отсутствие орга...

/_pu/67/95220210.jpg