Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Інтим
У категорії матеріалів: 201
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « назад 1 2 3 4 ... 20 21 вперед »


Як відрізнити силіконові груди від справжніхБагато чоловіків не раз замислювалися про те, як відрізнити силіконові груди від справжніх та шляхом обговорень на різних інтернет – майданчиках сформувалася низка своєрідних порад для вирішення цього питання.

Цікавим є той факт, що ставлення до силіконових грудей у чоловіків і жінок досить відрізняється. Чоловіки здебільшого схиляються до вибору краще невеликих, але натуральних грудей, ніж до силіконових принад.

   
   Інтим | 👁315   🗨 (0)

минетВ Интернете так много статей, обучающих женщин тому, «как сделать потрясающий минет», но знаете, что в этом такого странного? Все статьи написаны женщинами. Нам это кажется безумием.

Видите ли, независимо от того, насколько опытной женщина считает себя в минетах, она не так хороша, как ей кажется.

   
   Інтим | 👁726   🗨 (0)

Спонтанний сексНе важливо, чи буде ця пригода на одну ніч або ж вами в невідповідному місці опанує бажання через 10 років шлюбу - просто запам'ятайте наші поради.

Подумайте про захист

Особливо якщо це секс із незнайомцем. Носіть презервативи у кишені або сумці – вони виручать у потрібний момент.

   
   Інтим | 👁220   🗨 (0)

Как заставить женщину сквиртовать В этой статье мы научим вас, как заставить женщину сквиртить, используя очень простую технику, которую вы можете опробовать сегодня вечером. Самый простой способ вызвать у вашей женщины струйный оргазм - это стимуляция точки G.

Точка G расположена на 1-2 дюйма во влагалище женщины вдоль передней стенки. Он будет иметь морщинистую консистенцию, как у изюма.

   
   Інтим | 👁994   🗨 (0)

Как заставить женщину эякулироватьТем, кто хочет узнать, как вызвать эякуляцию у женщины, всегда следует помнить о нескольких вещах. Это процесс, который потребует полного расслабления, правильной стимуляции и правильного общения, если вы хотите добиться успеха, и при выполнении всех правильных шагов это очень достижимо для большинства женщин.

Женская эякуляция была чем-то вроде загадки как для среднего мужчины или женщины, так и для медицинской науки, но эта загадка медленно разгадывалась в течение ряда лет.

   
   Інтим | 👁299   🗨 (0)

Сквиртинг: как женщине достичь струйного оргазмаОказывается, женская эякуляция – это не то, о чем заговорили относительно недавно. О способности женщины к струйному оргазму, или сквиртингу, знали и в древности. В древнегреческих источниках даже говорится, что зачатие возможно лишь в момент смешения мужской жидкости и женской.

Но если вы до сих пор ни разу не испытывали этого особого состояния, не стоит винить своих партнеров в сексуальной необразованности. Берем ответственность в свои руки и ставим опыты.

   
   Інтим | 👁499   🗨 (0)

Як довести жінку до струменевого оргазму за 5 хвилин?Якщо ви думаєте, що струменевий оргазм - це не для вас, і досягти його ніколи не зможете - ви глибоко помиляєтеся. Сквірт, а це і є струменевий оргазм, доступний абсолютно будь-якій жінці, як і сім'явипорскування у чоловіка. Є кілька технік та секретів, які допоможуть вам у цьому.

Перший і найважливіший секрет - струменевий оргазм досягається впливом на точку G. Повністю розслабившись і порушивши партнерку, знайдіть вказівним і середнім пальцем точку G.

   
   Інтим | 👁387   🗨 (0)

Довести дівчину до оргазму – легко Відомо, що довести дівчину до оргазму трохи складніше за чоловіка. Проте, якщо знати деякі хитрощі та місця, можна цей процес спростити.

Ще донедавна було прийнято вважати, що для того, щоб довести дівчину до оргазму, необхідно знати розташування двох точок - це точка G і клітора. Однак це не так. Дослідники з Туреччини знайшли ще чотири точки, правильна стимуляція яких дозволить довести дівчину до оргазму.

   
   Інтим | 👁557   🗨 (0)

Как выбрать правильный лубрикант?От выбора правильной смазки зависит то, насколько партнёрше будет комфортно во время занятия любовью. К тому же сейчас существует ряд лубрикантов, которые позволяют дольше заниматься сексом.

Довольно часто бывает так, что естественной смазки у женщин и мужчин недостаточно, поэтому приходится использовать специальный гель-смазку. Они улучшают скольжение, а также увлажняют слизистую оболочку половых органов.

   
   Інтим | 👁375   🗨 (0)

П'ять видів оргазму які здатна відчувати жінка, способи їх досягненняНеобхідна умова для вагінального оргазму: фрикції статевого члена в піхві жінки та її здатність відчувати цей вид оргазму. На жаль, вагінальний оргазм доступний не кожній жінці. І не кожен чоловік здатен забезпечити жінці цей вид оргазму.

Річ у тім, що для вагінального оргазму необхідна щільна стимуляція стінок піхви. А це можливо або з великим статевим членом чоловіка або з вузькою піхвою жінки.

   
   Інтим | 👁736   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Якого розміру потрібно купувати цибулю: ...

/_pu/63/93039474.jpg

Працевлаштування в Іспанії для українців

/_pu/62/85277449.jpg

Чим обробити черешню від вишневої мухи п...

/_pu/65/49762204.jpg

Покрасить машину самостоятельно или дове...

/_pu/66/37390021.jpg

Кроти атакували ділянку: сільський спосі...

/_pu/64/45995426.jpg

4 простих способи повернути м'якість...

/_pu/64/32946243.jpg

Як приймати гарячу ванну, щоб не нашкоди...

/_pu/62/35483606.jpg

Чищення морозильної камери – нудна робот...

/_pu/65/48887214.jpg

Дерматолог назвала причини появи лупи

/_pu/62/63563167.jpg

Як досягти маткового оргазму і отримати ...

/_pu/64/96207446.jpg

Навіщо досвідчені городники обривають кв...

/_pu/65/35357624.jpg

Бажаєте збирати врожай малини відрами? П...

/_pu/64/38285475.jpg