Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 397
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 39 40 вперед »


Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловікомЯкщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини. Але це буває не завжди. Якщо люди люблять один одного, то захочуть створити законну сім'ю, щоб дитина зростала в такій сім'ї. Якщо дітей не хочуть, значить, нічого не вийде від такої витівки. Термін громадянського шлюбу 5 років, якщо пара не розписалася, то вже не розпишеться.

   
   Кохання та стосунки | 👁111   🗨 (0)

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловікові стильно одягнутисяВ даний час не тільки жінки дбають про те, щоб виглядати стильно. Молоді люди теж не хочуть відставати від представниць прекрасної статі, прагнуть носити модний одяг.

За допомогою у підборі речей у гардероб чоловіки нерідко звертаються до коханої. Вони сподіваються, що жінка підкаже їм, що слід купувати, як треба поєднувати різні предмети гардеробу.

   
   Кохання та стосунки | 👁143   🗨 (0)

Що робити, щоб чоловік покликав заміжУ бажанні опинитися в ролі нареченої, а потім і в білій сукні немає нічого соромного і поганого, але багато жінок соромляться говорити, що хочуть заміж, сім'я та статус дружини важлива для них.

Чоловік сам точно не здогадається, а підказувати йому чи ні – вибір ваш. Психологи говорять, що такий серйозний крок варто розпочати із себе.

   
   Психологія | 👁211   🗨 (0)

ПараТоксичні відносини оточують нас повсюдно, в сім'ї, на роботі та в особистому житті.

Найцікавіше, що розпізнати їх досить складно, припинити ще складніше. Адже ми не можемо перестати спілкуватися з коханою мамою, навіть якщо у нас з нею склалися такі стосунки.

   
   Психологія | 👁182   🗨 (0)

дитинаВ даний час існує багато красивих і цікавих за звучанням імен, якими можна називати дітей. Багато батьків вибирають для свого чадо те ім'я, яке їм найбільше подобається, яке легко вимовляється, добре запам'ятовується.

При цьому вони уникають якихось незвичайних імен, таких, які навряд чи у когось можуть бути на слуху.

   
   Кохання та стосунки | 👁174   🗨 (0)

5 дій, що вказують на закоханість чоловікаЗакохуватися можуть усі чоловіки у певні моменти свого життя. Часом ці почуття проходять, молода людина повертається до звичайного життя, лише зрідка згадуючи про той роман, який він мав.

Але буває і таке, що закоханість переростає у щось більше, у кохання, справжні почуття, впоратися з якими чоловік просто не в змозі. Якщо таке відбувається, то юнак починає робити вчинки, які видають у ньому сильні почуття до жінки.

   
   Кохання та стосунки | 👁171   🗨 (0)

Внимательный подход к работе с чувством обидыЧувство обиды чрезвычайно распространено в отношениях. Если оставить его нерешенным, оно может быть разрушительными и может медленно испортить наши отношения и причинить нам огромное количество личных страданий.

В романтических отношениях обида создает эмоциональную дистанцию ​​и отсутствие сочувствия между партнерами.

   
   Кохання та стосунки | 👁246   🗨 (0)

Деклька причин, через які розвивається депресія після весілляДівчина та хлопець, які збираються одружитися, під час підготовки до урочистостей перебувають на сьомому небі від щастя. Вони думають, як добре їм разом, як вони житимуть, проводити час.

Закоханим здається, що у шлюбі вони будуть щасливими, що ніщо не зможе зіпсувати їм настрій. Але на практиці все буває зовсім не так.

   
   Кохання та стосунки | 👁176   🗨 (0)

Які зміни відбуваються з чоловіком, який має поганий характерПоганий характер - те, що відштовхує від представника сильної статі оточуючих. Водночас із сторонніми людьми чоловік навіть за наявності дуже неприємних особливостей може спокійно вибудовувати стосунки, налагоджувати контакт.

А ось із партнеркою ситуація буде зовсім інша.

   
   Кохання та стосунки | 👁242   🗨 (0)

Що руйнує романтичні стосункиПарам, які довго живуть разом, люди в яких щасливі, багато хто заздрить. Індивіди розуміють, що так жити не кожному, що необхідно прикладати величезну кількість зусиль, щоб зміцнювати відносини, щоб зберігати їх.

Але що саме для цього треба робити, вони не здогадуються. Щасливі партнери стверджують, що жодних незвичайних дій не знадобиться. Необхідно лише відмовитися від того, що руйнує стосунки.

   
   Кохання та стосунки | 👁334   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Как отличить легальные онлайн казино от ...

/_pu/67/33307487.jpg

Чому не всі жінки відчувають оргазм?

/_pu/67/39853440.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Цифровая стоматология

/_pu/67/31591323.jpg

Жіноча білизна, наш особистий барометр

/_pu/68/08245643.jpg

Бьет руль при торможении: возможные прич...

/_pu/67/91100972.jpg

Секс після пологів

/_pu/68/47722418.jpg

Что собой представляет геморрой и как ег...

/_pu/67/17769821.jpg

Чим полити клематиси навесні, щоб забезп...

/_pu/68/97515988.jpg

Дорослі ігри для задоволення

/_pu/67/20402392.jpg

Ігрові автомати та онлайн слоти: як грат...

/_pu/68/31362619.jpg

Тантричний секс: 7 причин спробувати

/_pu/67/80356857.jpg