Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 402
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 40 41 вперед »


закоханістьДля психіки людини закоханість є бажаним стресором, що активізує всі системи організму і тому вже корисним.

Вже тому, що джерело психічного здоров'я не так усередині людини, як у її стосунках з іншим. Інша річ, що буде в результаті і багатьох лякає саме це. Якщо вступили з людиною в емоційний (і ближчий) контакт, забути його якийсь час буде важко.

   
   Психологія | 👁95   🗨 (0)

Що робити якщо хочеться стати утримачем заможного чоловікаНапевно, немає жодної дівчини, яка б не хотіла мати все біля її ніг: дорогі салонні процедури для волосся та тіла, найкращі курорти та пригоди на Сафарі, смачна та корисна їжа. Все це можна заробити, але не завжди приходячи до офісу за форматом 24/7. Іноді досить народитися красивою та розумною. Саме ці риси мають ті юні панночки, які прагнуть стати змістовкою.
 

   
   Кохання та стосунки | 👁272   🗨 (0)

Як жінка впливає на чоловікаОдвічна тема впливу жінки на чоловіка хвилює розуми філософів, письменників, психологів та простих смертних протягом століть. В цьому матеріалі ми розповімо, як жінка впливає на чоловіка.

Це питання не можна розглядати однозначно, бо вплив жінки на чоловіка – це складне та багатогранне явище. Спробуймо розібратися в цій таємниці, висвітлюючи різні аспекти цієї взаємодії.

   
   Психологія | 👁359   🗨 (0)

жінкаПитання, чого хочуть жінки, хвилює як чоловіків, і прекрасну половину людства. На перший погляд, достатньо поставити це питання та отримати відповідь.

Але якщо розвинути цю тему, то з'явиться дуже багато думок та бажань.

   
   Кохання та стосунки | 👁365   🗨 (0)

зрадаТема зрад стара як світ, у стародавніх культурах, ще на наскельних малюнках, малювались сцени вбивства дружини чи чоловіка за зраду, тому людство добре знайоме з цією проблемою не одну тисячу років.

Психологія - це одна з наймолодших наук з історією 150 років. За цей час було накопичено чимало досвіду, досліджень та спостережень, які можуть надати допомогу.

   
   Психологія | 👁448   🗨 (0)

Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловікомЯкщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини. Але це буває не завжди. Якщо люди люблять один одного, то захочуть створити законну сім'ю, щоб дитина зростала в такій сім'ї. Якщо дітей не хочуть, значить, нічого не вийде від такої витівки. Термін громадянського шлюбу 5 років, якщо пара не розписалася, то вже не розпишеться.

   
   Кохання та стосунки | 👁474   🗨 (0)

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловікові стильно одягнутисяВ даний час не тільки жінки дбають про те, щоб виглядати стильно. Молоді люди теж не хочуть відставати від представниць прекрасної статі, прагнуть носити модний одяг.

За допомогою у підборі речей у гардероб чоловіки нерідко звертаються до коханої. Вони сподіваються, що жінка підкаже їм, що слід купувати, як треба поєднувати різні предмети гардеробу.

   
   Кохання та стосунки | 👁444   🗨 (0)

Що робити, щоб чоловік покликав заміжУ бажанні опинитися в ролі нареченої, а потім і в білій сукні немає нічого соромного і поганого, але багато жінок соромляться говорити, що хочуть заміж, сім'я та статус дружини важлива для них.

Чоловік сам точно не здогадається, а підказувати йому чи ні – вибір ваш. Психологи говорять, що такий серйозний крок варто розпочати із себе.

   
   Психологія | 👁413   🗨 (0)

ПараТоксичні відносини оточують нас повсюдно, в сім'ї, на роботі та в особистому житті.

Найцікавіше, що розпізнати їх досить складно, припинити ще складніше. Адже ми не можемо перестати спілкуватися з коханою мамою, навіть якщо у нас з нею склалися такі стосунки.

   
   Психологія | 👁341   🗨 (0)

дитинаВ даний час існує багато красивих і цікавих за звучанням імен, якими можна називати дітей. Багато батьків вибирають для свого чадо те ім'я, яке їм найбільше подобається, яке легко вимовляється, добре запам'ятовується.

При цьому вони уникають якихось незвичайних імен, таких, які навряд чи у когось можуть бути на слуху.

   
   Кохання та стосунки | 👁315   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Які продукти зможуть стати справжнім &qu...

/_pu/69/55788309.jpg

Жіночі оргазми: сексуальна кульмінація ж...

/_pu/68/49385312.jpg

Підвищений тиск: причини та способи його...

/_pu/69/96739985.jpg

Как сохранять сексуальное влечение в бра...

/_pu/69/61781255.jpg

Часто задаваемые вопросы при покупке авт...

/_pu/67/58109899.jpg

Дизайн в квартире студии: какой стиль ин...

/_pu/69/93061763.jpg

В Австралії запроваджують туристичний зб...

/_pu/67/84924652.jpg

Як вибрати комплект нижньої білизни для ...

/_pu/68/84672701.jpg

Черные лосины: с чем носить?

/_pu/69/58921069.jpg

Як захистити цибулю від шийкової гнилі: ...

/_pu/68/85393275.jpg

Чому кішки іноді лепечуть? Причини для о...

/_pu/68/73392377.jpg

Арт-об'єкт у серці кухні: вибір ідеа...

/_pu/69/59433587.jpg