Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV    
Кохання та стосунки Чоловічі секрети Вiдверто про кохання
Весілля Інтим

Кохання та стосунки
У категорії матеріалів: 409
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « назад 1 2 3 4 ... 40 41 вперед »


Як жінка впливає на чоловікаОдвічна тема впливу жінки на чоловіка хвилює розуми філософів, письменників, психологів та простих смертних протягом століть. В цьому матеріалі ми розповімо, як жінка впливає на чоловіка.

Це питання не можна розглядати однозначно, бо вплив жінки на чоловіка – це складне та багатогранне явище. Спробуймо розібратися в цій таємниці, висвітлюючи різні аспекти цієї взаємодії.

   
   Психологія | 👁558   🗨 (0)

жінкаПитання, чого хочуть жінки, хвилює як чоловіків, і прекрасну половину людства. На перший погляд, достатньо поставити це питання та отримати відповідь.

Але якщо розвинути цю тему, то з'явиться дуже багато думок та бажань.

   
   Кохання та стосунки | 👁662   🗨 (0)

зрадаТема зрад стара як світ, у стародавніх культурах, ще на наскельних малюнках, малювались сцени вбивства дружини чи чоловіка за зраду, тому людство добре знайоме з цією проблемою не одну тисячу років.

Психологія - це одна з наймолодших наук з історією 150 років. За цей час було накопичено чимало досвіду, досліджень та спостережень, які можуть надати допомогу.

   
   Психологія | 👁683   🗨 (0)

Як назавжди покращити свої сімейні стосунки із чоловікомЯкщо пара знаходиться у цивільному шлюбі, то підштовхнути до одруження чоловіка може вагітність дружини. Але це буває не завжди. Якщо люди люблять один одного, то захочуть створити законну сім'ю, щоб дитина зростала в такій сім'ї. Якщо дітей не хочуть, значить, нічого не вийде від такої витівки. Термін громадянського шлюбу 5 років, якщо пара не розписалася, то вже не розпишеться.

   
   Кохання та стосунки | 👁661   🗨 (0)

7 порад дівчині, щоб допомогти чоловікові стильно одягнутисяВ даний час не тільки жінки дбають про те, щоб виглядати стильно. Молоді люди теж не хочуть відставати від представниць прекрасної статі, прагнуть носити модний одяг.

За допомогою у підборі речей у гардероб чоловіки нерідко звертаються до коханої. Вони сподіваються, що жінка підкаже їм, що слід купувати, як треба поєднувати різні предмети гардеробу.

   
   Кохання та стосунки | 👁604   🗨 (0)

Що робити, щоб чоловік покликав заміжУ бажанні опинитися в ролі нареченої, а потім і в білій сукні немає нічого соромного і поганого, але багато жінок соромляться говорити, що хочуть заміж, сім'я та статус дружини важлива для них.

Чоловік сам точно не здогадається, а підказувати йому чи ні – вибір ваш. Психологи говорять, що такий серйозний крок варто розпочати із себе.

   
   Психологія | 👁615   🗨 (0)

ПараТоксичні відносини оточують нас повсюдно, в сім'ї, на роботі та в особистому житті.

Найцікавіше, що розпізнати їх досить складно, припинити ще складніше. Адже ми не можемо перестати спілкуватися з коханою мамою, навіть якщо у нас з нею склалися такі стосунки.

   
   Психологія | 👁447   🗨 (0)

дитинаВ даний час існує багато красивих і цікавих за звучанням імен, якими можна називати дітей. Багато батьків вибирають для свого чадо те ім'я, яке їм найбільше подобається, яке легко вимовляється, добре запам'ятовується.

При цьому вони уникають якихось незвичайних імен, таких, які навряд чи у когось можуть бути на слуху.

   
   Кохання та стосунки | 👁412   🗨 (0)

5 дій, що вказують на закоханість чоловікаЗакохуватися можуть усі чоловіки у певні моменти свого життя. Часом ці почуття проходять, молода людина повертається до звичайного життя, лише зрідка згадуючи про той роман, який він мав.

Але буває і таке, що закоханість переростає у щось більше, у кохання, справжні почуття, впоратися з якими чоловік просто не в змозі. Якщо таке відбувається, то юнак починає робити вчинки, які видають у ньому сильні почуття до жінки.

   
   Кохання та стосунки | 👁382   🗨 (0)

Внимательный подход к работе с чувством обидыЧувство обиды чрезвычайно распространено в отношениях. Если оставить его нерешенным, оно может быть разрушительными и может медленно испортить наши отношения и причинить нам огромное количество личных страданий.

В романтических отношениях обида создает эмоциональную дистанцию ​​и отсутствие сочувствия между партнерами.

   
   Кохання та стосунки | 👁488   🗨 (0)
ЕНЦИКЛОПЕДІЯ КОРИСНОГО


Ознаки дефіциту вітаміну Е: які продукти...

/_pu/70/82487730.jpg

Найкращий спосіб підвищення потенції у ч...

/_pu/70/52734467.jpg

Переваги безкаркасних скляних перил

/_pu/70/16571060.jpg

Лучшие советы по выбору идеального путеш...

/_pu/70/16540382.jpg

Як зробити добриво, використовуючи горіх...

/_pu/70/00554111.jpg

Декілька помилок дачників, через які пол...

/_pu/70/57110181.jpg

Чи можна сипати золу під буряки: 80% гор...

/_pu/70/38509166.jpg

Як зрозуміти, що шкіра зневоднена і їй п...

/_pu/70/33663710.jpg

Як боротися з апатією: від цього стану н...

/_pu/70/38380339.jpg

Як зрозуміти, що розсаді не вистачає фос...

/_pu/70/83834511.jpg

Як зрозуміти, що з гормонами – проблеми:...

/_pu/70/76550882.jpg

Депиляция – эффективное удаление нежелат...

/_pu/70/77533039.jpg